Обнова (Обнова)

BGSupporters форум

Обнова (Обнова)

"А" ОГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
17.11.2018 14:00 1 кръг Г Ботев (Комарево) 1:3
08.09.2018 17:00 2 кръг Д Вихър (Гулянци) 4:1
15.09.2018 17:00 3 кръг Г Войвода (Драгаш войвода) 2:1
22.09.2018 17:00 4 кръг Д Устрем (Крета) 6:1
29.09.2018 17:00 5 кръг Г Левски (Брест) 2:1
06.10.2018 16:00 6 кръг Д Ботев (Трънчовица) 0:2
13.10.2018 16:00 7 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:1
20.10.2018 16:00 8 кръг Д Гигант (Белене) анл.
27.10.2018 16:00 9 кръг Г Ситомир (Никопол) 3:0
- 10 кръг
почива
10.11.2018 14:00 11 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 7:1
26.04.2019 16:00 12 кръг Д Ботев (Комарево) 1:0
16.03.2019 15:00 13 кръг Г Вихър (Гулянци) 4:2
23.03.2019 15:00 14 кръг Д Войвода (Драгаш войвода) 1:2
30.03.2019 15:00 15 кръг Г Устрем (Крета) 1:3
06.04.2019 17:00 16 кръг Д Левски (Брест) 2:2
13.04.2019 17:00 17 кръг Г Ботев (Трънчовица) 0:3
20.04.2019 17:00 18 кръг Д Ювентус (Малчика) 0:3
- 19 кръг
почива
11.05.2019 18:00 20 кръг Д Ситомир (Никопол) 6:1
- 21 кръг
почива
01.06.2019 18:00 22 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ювентус (Малчика) 18 11 3 4 38:26 36
3 Войвода (Драгаш войвода) 18 10 1 7 44:30 31
4 Обнова (Обнова) 18 9 2 7 42:31 29
5 Вихър (Гулянци) 18 8 2 8 45:48 26
6 Левски (Брест) 18 8 1 9 36:30 25

Обнова II (Обнова)

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2018 18:00 1 кръг Г Ботев (Вълчитрън) 1:3
01.09.2018 17:00 2 кръг Д Славия (Новачене) 0:4
08.09.2018 17:00 3 кръг Г Кайлъка (Плевен) 5:2
15.09.2018 17:00 4 кръг Д Чавдар (Бръшляница) 0:3
22.09.2018 17:00 5 кръг Г Победа (Градище) 0:2
29.09.2018 17:00 6 кръг Д Ботев 2014 (Българене) 2:3
06.10.2018 16:00 7 кръг Г Динамо (Изгрев) 0:5
13.10.2018 16:00 8 кръг Д Виная (Згалево) 4:0
11.11.2018 11:00 9 кръг Г Космос (Гривица) 0:5
- 10 кръг
почива
03.11.2018 14:00 11 кръг Д Бойчинов (Коиловци) 2:5
09.03.2019 15:00 12 кръг Д Ботев (Вълчитрън) 0:5
16.03.2019 15:00 13 кръг Г Славия (Новачене) 0:1
- 14 кръг
почива
30.03.2019 15:00 15 кръг Г Чавдар (Бръшляница) 1:5
07.04.2019 11:00 16 кръг Д Победа (Градище) 3:0
13.04.2019 17:00 17 кръг Г Ботев 2014 (Българене) 0:4
21.04.2019 11:00 18 кръг Д Динамо (Изгрев) 4:1
04.05.2019 18:00 19 кръг Г Виная (Згалево) 1:4
12.05.2019 11:00 20 кръг Д Космос (Гривица) 3:1
- 21 кръг
почива
25.05.2019 18:00 22 кръг Г Бойчинов (Коиловци) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Бойчинов (Коиловци) 18 8 4 6 40:27 28
7 Динамо (Изгрев) 18 4 3 11 32:49 15
8 Обнова II (Обнова) 18 4 0 14 22:53 12
9 Победа (Градище) 18 3 2 13 23:58 11
10 Виная (Згалево) 18 2 3 13 25:68 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПЛ 2 място
2016/2017 А ОФГ ПЛ 6 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 7 място
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници