Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Обзор (Обзор)

BGSupporters форум

Обзор (Обзор)

"Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 17:00 1 кръг Д Устрем (Тънково) 0:3
25.11.2017 14:30 2 кръг Г Свети Никола (Бургас) 1:3
08.10.2017 16:00 3 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 0:3
15.10.2017 16:00 4 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 0:3
22.10.2017 16:00 5 кръг Д Равнец 2011 (Равнец) 1:5
29.10.2017 11:00 6 кръг Г Черноморец (Несебър) 3:3
05.11.2017 14:30 7 кръг Д Сокол (Порой) 3:1
01.04.2018 17:00 8 кръг Г Устрем (Тънково) 0:3
07.04.2018 17:00 9 кръг Д Свети Никола (Бургас) 0:3
15.04.2018 17:00 10 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) 0:3
22.04.2018 17:00 11 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 0:3
29.04.2018 17:00 12 кръг Г Равнец 2011 (Равнец) 0:3
05.05.2018 18:00 13 кръг Д Черноморец (Несебър) 0:3
13.05.2018 18:00 14 кръг Г Сокол (Порой) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Устрем (Тънково) 14 8 1 5 47:32 25
5 Равнец 2011 (Равнец) 14 6 1 7 31:34 19
6 Сокол (Порой) 14 4 1 9 31:53 13
7 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 14 3 2 9 28:49 11
8 Обзор (Обзор) 14 1 1 12 8:42 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ БС 8 място
2016/2017 Б ОФГ БС 6 място
2015/2016 Б ОФГ БС 8 място
2014/2015 Б ОФГ БС 5 място
2012/2013 Б ОФГ БС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници