Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Одесос 2014 (Варна)

BGSupporters форум

Одесос 2014 (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 9:1
17.09.2017 14:00 2 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 2:2
22.09.2017 11:00 3 кръг Г Провадия (Провадия) 5:2
30.09.2017 12:30 4 кръг Д Юнак (Варна) 1:0
07.10.2017 14:30 5 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:0
14.10.2017 12:30 6 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
22.10.2017 10:00 7 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
28.10.2017 12:30 8 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
05.11.2017 10:00 9 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
11.11.2017 12:30 10 кръг Д Спортист (Михалич) -:-
19.11.2017 10:00 11 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
26.11.2017 10:00 12 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) -:-
03.12.2017 10:00 13 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 14 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
- 15 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 16 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 17 кръг Г Юнак (Варна) -:-
- 18 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 19 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 20 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 21 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 22 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
- 23 кръг Г Спортист (Михалич) -:-
- 24 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 25 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) -:-
- 26 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Девня 2005 (Девня) 6 5 0 1 42:3 15
2 Септември 98 (Тервел) 6 5 0 1 30:9 15
3 Одесос 2014 (Варна) 6 4 1 1 19:8 13
4 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 6 4 0 2 26:6 12
5 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 6 4 0 2 26:18 12

Одесос 2014 (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Олимпик (Варна) 0:1
16.09.2017 10:30 2 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 7:2
23.09.2017 10:30 3 кръг Г Калиакра (Каварна) 3:0
30.09.2017 10:30 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
07.10.2017 10:30 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:4
14.10.2017 10:30 6 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 0:3
21.10.2017 10:30 7 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
28.10.2017 10:30 8 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
01.11.2017 10:30 9 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) -:-
04.11.2017 14:30 10 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
12.11.2017 10:30 11 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) -:-
15.11.2017 14:00 12 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
18.11.2017 12:30 13 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
25.11.2017 10:30 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 17 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 18 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 19 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 21 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
- 22 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 23 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 24 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) -:-
- 25 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 26 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) -:-
- 27 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 28 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 29 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Добруджа 1919 (Добрич) 6 3 0 3 17:7 9
8 Шампиони 2014 (Варна) 6 3 0 3 9:9 9
9 Одесос 2014 (Варна) 6 2 0 4 12:14 6
10 Светкавица 2014 (Търговище) 6 2 0 4 10:23 6
11 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 5 1 0 4 8:19 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници