Огоста (Хайредин)

BGSupporters форум

Огоста (Хайредин)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:00 1 кръг Д Околчица (Моравица) 5:1
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Монолит (Манастирище) 4:4
16.09.2018 17:00 3 кръг Г Искър 1923 (Роман) 2:0
23.09.2018 17:00 4 кръг Д Ботев (Рогозен) 5:2
29.09.2018 17:00 5 кръг Г Ботевъ (Брусен) 4:2
07.10.2018 16:00 6 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 3:1
13.10.2018 16:00 7 кръг Г Ботев (Криводол) 3:4
17.11.2018 14:30 8 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 9:2
- 9 кръг
почива
03.11.2018 14:30 10 кръг Д Манастирище (Манастирище) 1:3
10.11.2018 14:30 11 кръг Г Септември 98 (Гложене) 5:0
отложен 12 кръг Г Околчица (Моравица) -:-
16.03.2019 15:30 13 кръг Г Монолит (Манастирище) 1:0
24.03.2019 15:30 14 кръг Д Искър 1923 (Роман) 3:2
30.03.2019 15:30 15 кръг Г Ботев (Рогозен) -:-
07.04.2019 17:00 16 кръг Д Ботевъ (Брусен) -:-
13.04.2019 17:00 17 кръг Г Скала 2015 (Оселна) -:-
21.04.2019 17:00 18 кръг Д Ботев (Криводол) -:-
05.05.2019 18:00 19 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) -:-
- 20 кръг
почива
18.05.2019 18:00 21 кръг Г Манастирище (Манастирище) -:-
25.05.2019 18:00 22 кръг Д Септември 98 (Гложене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Монолит (Манастирище) 13 9 2 2 38:17 29
2 Огоста (Хайредин) 12 9 1 2 45:21 28
3 Околчица (Моравица) 12 7 2 3 29:25 23
4 Скала 2015 (Оселна) 12 5 4 3 18:14 19
5 Ботев (Рогозен) 11 5 3 3 33:21 18
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
26.09.2018 17:00 - Д Миньор 2017 (Згориград) 8:1
Област Враца / 1/2 финали
04.10.2018 16:00 - Д Първа атомна (Козлодуй) 6:2
Област Враца / Финал
17.10.2018 16:00 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:0
Северозападна България / Първи кръг
31.10.2018 14:00 - Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
10.02.2019 14:00 - Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3

Огоста II (Хайредин)

"Б" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 0:4
16.09.2018 17:00 2 кръг Г Балкански (Михайлово) 2:3
22.09.2018 17:00 3 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) 2:5
30.09.2018 17:00 4 кръг Г Любимец (Търнава) 0:2
06.10.2018 16:00 5 кръг Д Милин камък (Баница) анл.
14.10.2018 16:00 6 кръг Д Ботев 2013 (Попица) 2:5
20.10.2018 16:00 7 кръг Г Строител (Кунино) 0:6
28.10.2018 14:30 8 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 0:3
04.11.2018 14:30 9 кръг Д Балкански (Михайлово) 0:3
10.11.2018 14:30 10 кръг Г Ураган 33 (Софрониево) 0:3
17.03.2019 15:30 11 кръг Д Любимец (Търнава) 0:3
- 12 кръг
почива
31.03.2019 15:30 13 кръг Г Ботев 2013 (Попица) -:-
07.04.2019 17:00 14 кръг Д Строител (Кунино) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ураган 33 (Софрониево) 9 5 0 4 25:22 15
5 Торпедо 2004 (Борован) 9 3 0 6 22:23 9
6 Любимец (Търнава) 9 2 1 6 10:26 7
7 Огоста II (Хайредин) 10 0 0 10 6:37 0
- Милин камък (Баница) - - - - -:- -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВР 2 място
2016/2017 А ОФГ ВР 3 място
2015/2016 А ОФГ ВР 6 място
2014/2015 А ОФГ ВР 4 място
2012/2013 А ОФГ ВР 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници