Огоста (Хайредин)

BGSupporters форум

Огоста (Хайредин)

"А" ОФГ Враца - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2014 18:00 1 кръг Г Манастирище 2000 (Манастирище) 1:2
06.09.2014 18:00 2 кръг Д Монолит (Манастирище) 1:2
14.09.2014 18:00 3 кръг Г Дунав 98 (Селановци) 0:3
20.09.2014 17:00 4 кръг Г Ботев (Рогозен) 1:0
27.09.2014 17:00 5 кръг Д Ботев (Бърдарски геран) 7:0
04.10.2014 14:00 6 кръг Г Балкански (Михайлово) 3:0
11.10.2014 16:00 7 кръг Д Бутан (Бутан) 6:1
18.10.2014 16:00 8 кръг Г Аугуста (Хърлец) 5:0
25.10.2014 15:00 9 кръг Д Любимец (Търнава) 3:0
06.05.2015 18:00 10 кръг Д Манастирище 2000 (Манастирище) 0:1
28.03.2015 15:00 11 кръг Г Монолит (Манастирище) 4:2
05.04.2015 17:00 12 кръг Д Дунав 98 (Селановци) 0:0
19.04.2015 17:00 13 кръг Д Ботев (Рогозен) 3:1
26.04.2015 17:00 14 кръг Г Ботев (Бърдарски геран) 7:2
03.05.2015 18:00 15 кръг Д Балкански (Михайлово) 5:2
10.05.2015 18:00 16 кръг Г Бутан (Бутан) 3:0
17.05.2015 18:00 17 кръг Д Аугуста (Хърлец) 3:0
24.05.2015 18:00 18 кръг Г Любимец (Търнава) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Монолит (Манастирище) 18 16 0 2 78:17 48
3 Дунав 98 (Селановци) 18 13 1 4 64:19 40
4 Огоста (Хайредин) 18 13 1 4 55:17 40
5 Балкански (Михайлово) 18 7 0 11 34:49 21
6 Ботев (Рогозен) 18 6 1 11 44:48 19

Огоста (Хайредин)

ЮСВ: Враца - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2014 17:00 1 кръг Д Дунав 98 (Селановци) 0:5
26.09.2014 17:00 2 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:6
03.10.2014 16:00 3 кръг Д Ботев (Криводол) 2:4
11.10.2014 10:30 4 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:13
17.10.2014 16:00 5 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 0:9
24.10.2014 16:00 6 кръг Г Септември (Гложене) 0:4
- 7 кръг
почива
20.03.2015 15:00 8 кръг Г Дунав 98 (Селановци) 1:3
27.03.2015 15:00 9 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 4:5
03.04.2015 17:00 10 кръг Г Ботев (Криводол) 0:5
10.04.2015 17:00 11 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 0:7
17.04.2015 17:00 12 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:3
25.04.2015 17:00 13 кръг Д Септември (Гложене) 3:1
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 12 6 2 4 43:34 20
4 Дунав 98 (Селановци) 12 6 0 6 24:27 18
5 Септември (Гложене) 12 4 0 8 28:47 12
6 Ботев (Криводол) 12 3 0 9 18:47 9
7 Огоста (Хайредин) 12 1 0 11 11:65 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ВР 1 място
2017/2018 А ОФГ ВР 2 място
2016/2017 А ОФГ ВР 3 място
2015/2016 А ОФГ ВР 6 място
2014/2015 А ОФГ ВР 4 място
2012/2013 А ОФГ ВР 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници