Огоста (Хайредин)

BGSupporters форум

Огоста (Хайредин)

"А" ОФГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2017 17:00 1 кръг Д Ботев (Бърдарски геран) 8:0
03.09.2017 17:00 2 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 4:4
10.09.2017 17:00 3 кръг Д Балкански (Михайлово) 5:2
16.09.2017 17:00 4 кръг Г Околчица (Моравица) 2:1
24.09.2017 17:00 5 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 7:1
01.10.2017 16:00 6 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:1
08.10.2017 16:00 7 кръг Д Септември 98 (Гложене) 5:1
15.10.2017 16:00 8 кръг Г Ботев (Криводол) 2:1
22.10.2017 16:00 9 кръг Д Монолит (Манастирище) 3:3
29.10.2017 14:30 10 кръг Г Ботев (Рогозен) 1:1
05.11.2017 14:30 11 кръг Д Манастирище (Манастирище) 2:1
11.11.2017 14:30 12 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) анл.
19.11.2017 14:30 13 кръг Г Искър 1923 (Роман) 3:0
11.03.2018 15:30 14 кръг Г Ботев (Бърдарски геран) 6:0
18.03.2018 15:30 15 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 5:1
отложен 16 кръг Г Балкански (Михайлово) -:-
01.04.2018 15:30 17 кръг Д Околчица (Моравица) 2:1
07.04.2018 17:00 18 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 0:0
15.04.2018 17:00 19 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:1
22.04.2018 17:00 20 кръг Г Септември 98 (Гложене) -:-
29.04.2018 17:00 21 кръг Д Ботев (Криводол) -:-
05.05.2018 18:00 22 кръг Г Монолит (Манастирище) -:-
13.05.2018 18:00 23 кръг Д Ботев (Рогозен) -:-
19.05.2018 18:00 24 кръг Г Манастирище (Манастирище) -:-
- 25 кръг
почива
03.06.2018 18:00 26 кръг Д Искър 1923 (Роман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Монолит (Манастирище) 18 14 1 3 61:30 43
2 Огоста (Хайредин) 17 12 4 1 57:19 40
3 ОФК Локомотив (Мездра) 16 12 1 3 74:14 37
4 Ботев (Криводол) 18 11 1 6 65:23 34
5 Манастирище (Манастирище) 17 10 3 4 50:20 33
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
- -
почива
Област Враца / Финал
19.10.2017 15:30 - Г Първа атомна (Козлодуй) 0:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2017 18:00 - Г Първа атомна (Козлодуй) 2:1
15.07.2017 19:00 - Д Околчица (Моравица) 1:2
20.07.2017 18:00 - Д Ботев /юн.ст./ (Враца) 4:2
29.07.2017 19:00 - Д Партизан (Доктор Йосифово) 6:2
05.08.2017 18:00 - Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
13.08.2017 18:00 - Д Пъстрина 2012 (Монтана) 2:3
19.08.2017 18:00 - Д Околчица (Моравица) 7:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.02.2018 14:00 - Г Първа атомна (Козлодуй) 2:5

Огоста II (Хайредин)

"Б" ОФГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 17:00 1 кръг Д Искра (Власатица) 1:1
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Ботевъ (Брусен) 3:6
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Августа (Хърлец) 3:0
30.09.2017 16:00 4 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 0:5
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Любимец (Търнава) 3:1
18.11.2017 14:30 6 кръг Г Строител (Кунино) 0:7
21.10.2017 16:00 7 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) 1:3
28.10.2017 14:30 8 кръг Г Искра (Власатица) 3:1
25.11.2017 14:30 9 кръг Д Ботевъ (Брусен) 0:5
11.11.2017 14:30 10 кръг Г Августа (Хърлец) 3:0
отложен 11 кръг Д Ботев 2013 (Попица) -:-
отложен 12 кръг Г Любимец (Търнава) -:-
31.03.2018 15:30 13 кръг Д Строител (Кунино) 0:4
08.04.2018 17:00 14 кръг Г Ураган 33 (Софрониево) 3:3
14.04.2018 17:00 15 кръг Д Ботевъ (Брусен) 0:7
21.04.2018 17:00 16 кръг Д Строител (Кунино) -:-
29.04.2018 17:00 17 кръг Г Августа (Хърлец) -:-
06.05.2018 18:00 18 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) -:-
13.05.2018 18:00 19 кръг Г Ботев 2013 (Попица) -:-
20.05.2018 18:00 20 кръг Д Искра (Власатица) -:-
26.05.2018 18:00 21 кръг Г Любимец (Търнава) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ураган 33 (Софрониево) 14 5 3 6 31:41 18
5 Искра (Власатица) 14 5 2 7 28:31 17
6 Огоста II (Хайредин) 13 4 2 7 20:43 14
7 Любимец (Търнава) 14 3 2 9 16:48 11
8 Августа (Хърлец) 15 0 0 15 0:45 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВР 3 място
2015/2016 А ОФГ ВР 6 място
2014/2015 А ОФГ ВР 4 място
2012/2013 А ОФГ ВР 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници