Околчица (Моравица)

BGSupporters форум

Околчица (Моравица)

"А" ОФГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2017 18:00 1 кръг Г Ботев (Криводол) 2:0
02.09.2017 17:00 2 кръг Д Монолит (Манастирище) 2:5
09.09.2017 17:00 3 кръг Г Ботев (Рогозен) 0:0
16.09.2017 17:00 4 кръг Д Огоста (Хайредин) 1:2
23.09.2017 17:00 5 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) анл.
30.09.2017 16:00 6 кръг Д Искър 1923 (Роман) 5:1
07.10.2017 16:00 7 кръг Г Ботев (Бърдарски геран) 9:2
14.10.2017 16:00 8 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 12:4
21.10.2017 16:00 9 кръг Г Балкански (Михайлово) 2:1
28.10.2017 14:30 10 кръг Г Манастирище (Манастирище) 3:2
04.11.2017 14:30 11 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 2:1
12.11.2017 14:30 12 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
18.11.2017 14:30 13 кръг Д Септември 98 (Гложене) 4:1
10.03.2018 15:30 14 кръг Д Ботев (Криводол) 3:4
17.03.2018 15:30 15 кръг Г Монолит (Манастирище) 1:3
24.05.2018 17:00 16 кръг Д Ботев (Рогозен) 4:3
01.04.2018 15:30 17 кръг Г Огоста (Хайредин) 1:2
- 18 кръг
почива
14.04.2018 17:00 19 кръг Г Искър 1923 (Роман) 2:0
21.04.2018 17:00 20 кръг Д Ботев (Бърдарски геран) 3:0
28.04.2018 17:00 21 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 3:1
05.05.2018 18:00 22 кръг Д Балкански (Михайлово) 8:2
12.05.2018 18:00 23 кръг Д Манастирище (Манастирище) 7:3
20.05.2018 18:00 24 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 3:4
26.05.2018 18:00 25 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:3
02.06.2018 18:00 26 кръг Г Септември 98 (Гложене) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Монолит (Манастирище) 24 18 2 4 80:39 56
4 Ботев (Криводол) 24 15 1 8 81:31 46
5 Околчица (Моравица) 24 14 1 9 78:51 43
6 Манастирище (Манастирище) 24 13 3 8 74:40 42
7 Скала 2015 (Оселна) 24 13 2 9 67:43 41
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 19:00 - Г Огоста (Хайредин) 2:1
29.07.2017 19:00 - Г Първа атомна (Козлодуй) 0:4
05.08.2017 18:00 - Д Партизан (Доктор Йосифово) 4:2
12.08.2017 18:00 - Г Монолит (Манастирище) 3:3
19.08.2017 18:00 - Г Огоста (Хайредин) 0:7

Околчица (Моравица)

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:30 1 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 3:0
01.10.2017 10:30 2 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 4:0
07.10.2017 10:30 3 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 6:0
14.10.2017 10:30 4 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 11:0
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
10.03.2018 11:30 11 кръг Д Бутан (Бутан) 7:0
17.03.2018 10:30 12 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:0
06.04.2018 10:30 13 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:3
31.03.2018 10:30 14 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 7:0
14.04.2018 10:30 15 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 9:0
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
02.06.2018 11:30 22 кръг Г Бутан (Бутан) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Околчица (Моравица) 10 9 0 1 56:4 27
2 Дунав 2016 (Селановци) 10 9 0 1 29:8 27
3 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 10 5 0 5 25:29 15
4 Бутан (Бутан) 10 3 1 6 12:32 10
5 Торпедо 2004 (Борован) 10 3 1 6 15:34 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВР 4 място
2015/2016 А ОФГ ВР 1 място
2014/2015 А ОФГ ВР 1 място
2012/2013 А ОФГ ВР 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВР 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници