Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Олимпия ФК (София)

BGSupporters форум

Олимпия ФК (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 09:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:12
10.09.2017 09:00 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 13:0
17.09.2017 09:30 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:7
24.09.2017 09:30 4 кръг Д Барокко (София) 11:0
01.10.2017 13:30 5 кръг Г Левски (София) 0:12
08.10.2017 09:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
15.10.2017 15:00 7 кръг Г Национал (София) 0:3
22.10.2017 10:00 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:4
29.10.2017 09:30 9 кръг Г Лъвчетата (София) 1:3
05.11.2017 09:00 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:3
11.11.2017 10:00 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
19.11.2017 09:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
26.11.2017 12:30 13 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
03.12.2017 09:30 14 кръг Г Н спорт (София) -:-
06.12.2017 12:00 15 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 16 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 19 кръг Г Барокко (София) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Д Национал (София) -:-
- 23 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 24 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 25 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 27 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 28 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 29 кръг Д Н спорт (София) -:-
- 30 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Лъвчетата (София) 11 2 1 8 10:37 7
13 Локомотив 1929 (София) 11 1 0 10 6:61 3
14 Олимпия ФК (София) 11 1 0 10 16:51 3
15 Барокко (София) 11 0 0 11 5:126 0
-- Люлин (кв.Люлин, София) 11 0 0 11 2:209 -

Олимпия ФК (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
13.09.2017 09:00 1 кръг Г Левски (София) 0:9
16.09.2017 09:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
23.09.2017 09:00 3 кръг Г Национал спорт (София) 1:1
30.09.2017 09:00 4 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:3
11.11.2017 10:30 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
14.10.2017 09:00 6 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:1
21.10.2017 12:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
28.10.2017 10:30 8 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:6
04.11.2017 09:00 9 кръг Г Септември (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Беласица (Петрич) 9 3 3 3 6:14 12
7 Септември (София) 9 3 1 5 14:23 10
8 Марек 1915 (Дупница) 9 2 2 5 4:18 8
9 Олимпия ФК (София) 9 0 2 7 4:32 2
10 Ком 98 (Годеч) 9 0 1 8 2:22 1

Олимпия ФК (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 16:30 1 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:5
17.09.2017 09:00 2 кръг Г Спортист 13 (София) 1:1
24.09.2017 16:30 3 кръг Д Ферион (София) 0:2
01.10.2017 10:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
08.10.2017 15:00 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) 3:2
15.10.2017 09:00 6 кръг Г София спорт (София) 1:1
22.10.2017 13:30 7 кръг Д Левски (София) 0:9
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1
05.11.2017 09:00 9 кръг Д Национал (София) 1:7
12.11.2017 12:00 10 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:7
19.11.2017 10:10 11 кръг Д Сердика (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Металург 1957 (Перник) 11 4 1 6 17:41 13
8 Ферион (София) 11 4 0 7 24:26 12
9 Олимпия ФК (София) 11 3 2 6 13:36 11
10 Сердика (София) 11 3 1 7 14:37 10
11 Спортист 13 (София) 11 0 2 9 4:42 2

Олимпия ФК (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 11:20 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 8:0
17.09.2017 13:40 2 кръг Г Н спорт (София) 1:7
24.09.2017 10:10 3 кръг Д Славия 1913 (София) 1:5
01.10.2017 14:50 4 кръг Г Витоша 13 (София) 10:0
08.10.2017 09:00 5 кръг Д Гранит (Владая) 1:0
15.10.2017 14:50 6 кръг Д Левски Раковски (София) 0:0
22.10.2017 10:10 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
29.10.2017 13:40 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 5:3
отложен 9 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
12.11.2017 12:30 10 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:1
19.11.2017 12:30 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ДИТ Спорт (София) 10 8 0 2 52:5 24
4 ЦСКА (София) 10 6 1 3 33:15 19
5 Олимпия ФК (София) 10 5 1 4 30:18 16
6 Левски Раковски (София) 10 4 4 2 18:15 16
7 Гранит (Владая) 10 4 2 4 16:19 14

Олимпия ФК (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 16:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
16.09.2017 09:00 2 кръг Г ЕСФА (София) 2:2
23.09.2017 16:00 3 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:6
30.09.2017 10:10 4 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:7
07.10.2017 14:50 5 кръг Д Септември (София) 1:5
14.10.2017 11:20 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
21.10.2017 13:40 7 кръг Д София спорт (София) 0:5
28.10.2017 12:30 8 кръг Г Левски (София) 0:19
04.11.2017 11:20 9 кръг Д Национал (София) 0:13
11.11.2017 13:40 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:6
18.11.2017 11:20 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:13
25.11.2017 14:50 12 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
02.12.2017 10:10 13 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 ЦСКА (София) 11 2 1 8 12:46 7
11 София спорт (София) 11 2 0 9 17:36 6
12 Витоша 13 (София) 11 1 1 9 11:43 4
13 ЕСФА (София) 11 0 1 10 8:58 1
14 Олимпия ФК (София) 11 0 1 10 5:82 1

Олимпия ФК (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 09:30 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:6
16.09.2017 10:30 2 кръг Г София 2010 (София) 3:1
23.09.2017 09:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 8:2
30.09.2017 11:30 4 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:6
07.10.2017 11:30 5 кръг Д ОФК София (София) 2:1
14.10.2017 09:30 6 кръг Г Победа 2013 (София) 4:0
21.10.2017 10:30 7 кръг Д Левски (София) 0:5
28.10.2017 10:30 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:4
04.11.2017 09:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 2:4
11.11.2017 11:30 10 кръг Г Н спорт (София) 0:6
- 11 кръг
почива
25.11.2017 11:30 12 кръг Д Елит София (София) -:-
02.12.2017 09:30 13 кръг Г София спорт (София) -:-
- 14 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 15 кръг Д София 2010 (София) -:-
- 16 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 17 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 18 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 19 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 20 кръг Г Левски (София) -:-
- 21 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 22 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 23 кръг Д Н спорт (София) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Елит София (София) -:-
- 26 кръг Д София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 6 2 2 36:18 20
6 Елит София (София) 11 5 2 4 34:29 17
7 Олимпия ФК (София) 10 4 0 6 22:35 12
8 Царско село 2015 (София) 9 3 2 4 12:21 11
9 ОФК София (София) 10 2 0 8 11:29 6

Клубна емблема

Олимпия ФК (София)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници