Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Олимпик (Варна)

BGSupporters форум

Олимпик (Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Д Волов (Шумен) 3:0
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Атлетик (Провадия) 12:0
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 4:3
30.09.2017 10:00 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
08.10.2017 10:00 5 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 3:2
14.10.2017 10:00 6 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
21.10.2017 10:00 7 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:1
29.10.2017 10:00 8 кръг Д Олимпик II (Варна) 3:0
05.11.2017 10:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
11.11.2017 10:00 10 кръг Д Ботев (Нови пазар) 8:0
18.11.2017 10:00 11 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 6:0
25.11.2017 10:00 12 кръг Д Черно море (Варна) 3:0
03.12.2017 10:00 13 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 3:0
09.04.2018 10:00 14 кръг Г Волов (Шумен) 4:3
10.03.2018 12:30 15 кръг Г Атлетик (Провадия) 4:2
17.03.2018 10:00 16 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 4:1
23.05.2018 10:00 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
31.03.2018 11:00 18 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 5:0
04.04.2018 10:00 19 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:4
14.04.2018 10:00 20 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 4:1
22.04.2018 10:00 21 кръг Г Олимпик II (Варна) 3:0
28.04.2018 10:00 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
05.05.2018 10:00 23 кръг Г Ботев (Нови пазар) 6:1
12.05.2018 10:00 24 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 3:0
20.05.2018 10:00 25 кръг Г Черно море (Варна) 1:5
26.05.2018 10:00 26 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 13:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Добруджа 1919 (Добрич) 26 22 1 3 126:38 67
3 Черно море (Варна) 26 22 0 4 125:20 66
4 Олимпик (Варна) 26 21 0 5 100:28 63
5 Волов (Шумен) 26 13 2 11 67:70 41
6 Дунав 2010 (Русе) 26 13 1 12 61:47 40

Олимпик II (Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:2
17.09.2017 10:00 2 кръг Г Волов (Шумен) 3:0
24.09.2017 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
01.10.2017 10:00 4 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:1
07.10.2017 11:00 5 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 2:0
15.10.2017 10:00 6 кръг Г Черно море (Варна) 0:4
22.10.2017 10:00 7 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 0:1
29.10.2017 10:00 8 кръг Г Олимпик (Варна) 0:3
04.11.2017 12:00 9 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:1
02.11.2017 10:00 10 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:2
19.11.2017 10:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
26.11.2017 10:00 12 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:4
30.11.2017 10:00 13 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
09.04.2018 10:00 14 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:3
11.03.2018 10:00 15 кръг Д Волов (Шумен) 3:2
18.03.2018 10:00 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:1
24.05.2018 10:00 17 кръг Д Ботев (Нови пазар) 3:2
01.04.2018 10:00 18 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 1:0
05.04.2018 10:00 19 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
15.04.2018 14:30 20 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 1:2
22.04.2018 10:00 21 кръг Д Олимпик (Варна) 0:3
29.04.2018 10:00 22 кръг Г Атлетик (Провадия) 5:0
06.05.2018 12:30 23 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:3
13.05.2018 10:00 24 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
20.05.2018 10:00 25 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
27.05.2018 10:00 26 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Шумен 2007 (Шумен) 26 10 4 12 65:87 34
9 Добруджа 1919 II (Добрич) 26 10 3 13 46:80 33
10 Олимпик II (Варна) 26 11 0 15 37:55 33
11 Атлетик (Провадия) 26 5 2 19 23:115 17
12 Черноломец 2017 (Попово) 26 4 2 20 31:99 14

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:30 1 кръг Д Волов (Шумен) 3:0
16.09.2017 11:30 2 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:3
23.09.2017 11:30 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:4
30.09.2017 11:30 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
08.10.2017 11:30 5 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 3:3
14.10.2017 11:30 6 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:7
21.10.2017 11:30 7 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:2
29.10.2017 11:30 8 кръг Д Олимпик II (Варна) 3:0
05.11.2017 11:30 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:4
11.11.2017 11:30 10 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:6
18.11.2017 11:30 11 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 1:4
25.11.2017 11:30 12 кръг Д Черно море (Варна) 0:8
03.12.2017 11:30 13 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 0:2
09.04.2018 11:30 14 кръг Г Волов (Шумен) 0:3
10.03.2018 14:00 15 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:1
17.03.2018 11:30 16 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:8
23.05.2018 11:30 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
31.03.2018 12:30 18 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
04.04.2018 11:30 19 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:9
14.04.2018 11:30 20 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:5
22.04.2018 11:30 21 кръг Г Олимпик II (Варна) 3:0
28.04.2018 11:30 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:1
05.05.2018 11:30 23 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:5
12.05.2018 11:30 24 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 3:0
20.05.2018 11:30 25 кръг Г Черно море (Варна) 0:10
26.05.2018 11:30 26 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Черноломец 2017 (Попово) 26 6 6 14 27:56 24
11 Атлетик (Провадия) 26 5 5 16 22:75 20
12 Дунав 2010 (Русе) 26 5 4 17 41:106 19
13 Олимпик (Варна) 26 5 3 18 31:101 18
14 Олимпик II (Варна) 26 1 2 23 17:134 5

Олимпик II (Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:3
17.09.2017 11:30 2 кръг Г Волов (Шумен) 3:0
24.09.2017 11:30 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:8
01.10.2017 11:30 4 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:5
07.10.2017 12:30 5 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 0:7
15.10.2017 11:30 6 кръг Г Черно море (Варна) 0:10
22.10.2017 11:30 7 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 1:1
29.10.2017 11:30 8 кръг Г Олимпик (Варна) 0:3
04.11.2017 13:30 9 кръг Д Атлетик (Провадия) 0:2
02.11.2017 11:30 10 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:11
19.11.2017 11:30 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:8
26.11.2017 11:30 12 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:8
30.11.2017 11:30 13 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:6
09.04.2018 11:30 14 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:1
11.03.2018 11:30 15 кръг Д Волов (Шумен) 1:1
18.03.2018 11:30 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:11
24.05.2018 11:30 17 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:8
01.04.2018 11:30 18 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 0:3
05.04.2018 11:30 19 кръг Д Черно море (Варна) 0:5
15.04.2018 16:00 20 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 0:2
22.04.2018 11:30 21 кръг Д Олимпик (Варна) 0:3
29.04.2018 11:30 22 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:3
06.05.2018 14:00 23 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:4
13.05.2018 11:30 24 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:11
20.05.2018 11:30 25 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:3
27.05.2018 11:30 26 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Черноломец 2017 (Попово) 26 6 6 14 27:56 24
11 Атлетик (Провадия) 26 5 5 16 22:75 20
12 Дунав 2010 (Русе) 26 5 4 17 41:106 19
13 Олимпик (Варна) 26 5 3 18 31:101 18
14 Олимпик II (Варна) 26 1 2 23 17:134 5

Олимпик (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 1:0
16.09.2017 10:30 2 кръг Г Локомотив (Русе) 12:0
23.09.2017 10:30 3 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
- 4 кръг
почива
07.10.2017 10:30 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
14.10.2017 10:30 6 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 4:0
21.10.2017 10:30 7 кръг Г Калиакра (Каварна) 12:0
28.10.2017 10:30 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
01.11.2017 10:30 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
04.11.2017 10:30 10 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 1:1
11.11.2017 10:30 11 кръг Г Черно море II (Варна) 2:3
15.11.2017 14:00 12 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
18.11.2017 10:30 13 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) 2:4
25.11.2017 10:30 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
02.12.2017 10:30 15 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 1:0
10.03.2018 09:00 16 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 4:0
17.03.2018 10:30 17 кръг Д Локомотив (Русе) 1:2
24.05.2018 15:00 18 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
- 19 кръг
почива
03.04.2018 10:30 20 кръг Г Черноморец (Балчик) 5:1
14.04.2018 14:30 21 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 6:1
21.04.2018 10:30 22 кръг Д Калиакра (Каварна) 7:0
28.04.2018 10:30 23 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:5
05.05.2018 10:30 24 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
12.05.2018 12:30 25 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 9:0
19.05.2018 10:30 26 кръг Д Черно море II (Варна) 1:2
26.05.2018 10:30 27 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:2
02.06.2018 10:30 28 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) 4:0
09.06.2018 10:30 29 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
14.06.2018 18:00 30 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Добруджа 1919 (Добрич) 28 19 1 8 82:24 58
6 Дунав 2010 (Русе) 28 16 3 9 92:25 51
7 Олимпик (Варна) 28 14 2 12 84:38 44
8 Светкавица 2014 (Търговище) 28 12 1 15 51:64 37
9 Шампиони 2014 (Варна) 28 9 3 16 32:45 30

Олимпик (Варна)

ДПГ11: Републиканско първенство (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "Б"
12.06.2018 17:15 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 6:2
13.06.2018 10:45 - Г Н спорт (София) 0:0
13.06.2018 17:15 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 3 2 1 0 7:1 7
2 Етър ВТ (Велико Търново) 3 2 0 1 6:2 6
3 Олимпик (Варна) 3 1 1 1 6:6 4
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 3 0 0 3 4:14 0
Финал за 5-то място
14.06.2018 09:30 - Г МФК Тича (Варна) 2:5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници