Неизвестно

Алмус 2012 (Лом)

Арсенал (Лъвино)

Балкан (Банище)

Балкан (Селиминово)

Белица (Белица)

Бенковски (Симеоновград)

Ботев 1 (Батановци)

Брусарци (Брусарци)

Възход (Радиево)

Гагарин (Крумово)

Гелеменово (Гелеменово)

Глоджево (Глоджево)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Дъбене (Дъбене)

Златия (Вълчедръм)

Камбурово (Камбурово)

Конелиано 2005 (Герман)

Космос 2013 (Браничево)

Котел (Котел)

Кошарица (Кошарица)

Левски (Коняво)

Левски 2012 (Карапелит)

Ленчо (Якимово)

Лъки 2004 (Лъки)

Люта (Владимирово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик (Галата)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия (Оризари)

Осогово (Багренци)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Поповица (Поповица)

Ракета 1111 (Буковлък)

Рилци 2006 (Рилци)

Сарата (Долни Раковец)

Светкавица (Манолско Конаре)

Светкавица (Чудомир)

Светкавица 2014 (Търговище)

Своге (Своге)

Селяк (Стубел)

Септември (Медковец)

Септември 2009 (Лехчево)

Скала (Зверино)

Скобелево (Сливен)

Славия 1947 (Хаджиево)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Спартак 76 (Плевен)

Спортист (Благово)

Странджа (Малко Търново)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тунджа 2010 (Копринка)

Урожай (Пиргово)

Успех (Угърчин)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Спартак (Варна)

Шампиони 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

BGSupporters форум

Олимпик (Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Д Волов (Шумен) 3:0
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Атлетик (Провадия) 12:0
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 4:3
30.09.2017 10:00 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
08.10.2017 10:00 5 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 3:2
14.10.2017 10:00 6 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
21.10.2017 10:00 7 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:1
29.10.2017 10:00 8 кръг Д Олимпик II (Варна) 3:0
05.11.2017 10:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
11.11.2017 10:00 10 кръг Д Ботев (Нови пазар) 8:0
18.11.2017 10:00 11 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
25.11.2017 10:00 12 кръг Д Черно море (Варна) -:-
03.12.2017 10:00 13 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 14 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 15 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 16 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 18 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 19 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 20 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 21 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 24 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 25 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 26 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Добруджа 1919 (Добрич) 10 9 0 1 53:13 27
3 Черно море (Варна) 9 8 0 1 43:5 24
4 Олимпик (Варна) 10 8 0 2 38:10 24
5 Добруджа 1919 II (Добрич) 10 6 2 2 28:22 20
6 Олимпик II (Варна) 10 5 0 5 16:14 15

Олимпик II (Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:2
17.09.2017 10:00 2 кръг Г Волов (Шумен) 3:0
24.09.2017 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
01.10.2017 10:00 4 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:1
07.10.2017 11:00 5 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 2:0
15.10.2017 10:00 6 кръг Г Черно море (Варна) 0:4
22.10.2017 10:00 7 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 0:1
29.10.2017 10:00 8 кръг Г Олимпик (Варна) 0:3
04.11.2017 12:00 9 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:1
02.11.2017 10:00 10 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:2
19.11.2017 10:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
26.11.2017 10:00 12 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
03.12.2017 10:00 13 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 14 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 15 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 18 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 19 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 20 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 21 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 22 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 23 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 24 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 25 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 26 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Олимпик (Варна) 10 8 0 2 38:10 24
5 Добруджа 1919 II (Добрич) 10 6 2 2 28:22 20
6 Олимпик II (Варна) 10 5 0 5 16:14 15
7 Доростол Силистра (Силистра) 9 5 0 4 25:18 15
8 Волов (Шумен) 10 5 0 5 25:22 15

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:30 1 кръг Д Волов (Шумен) 3:0
16.09.2017 11:30 2 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:3
23.09.2017 11:30 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:4
30.09.2017 11:30 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
08.10.2017 11:30 5 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 3:3
14.10.2017 11:30 6 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:7
21.10.2017 11:30 7 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:2
29.10.2017 11:30 8 кръг Д Олимпик II (Варна) 3:0
05.11.2017 11:30 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:4
11.11.2017 11:30 10 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:6
18.11.2017 11:30 11 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
25.11.2017 11:30 12 кръг Д Черно море (Варна) -:-
03.12.2017 11:30 13 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 14 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 15 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 16 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 18 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 19 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 20 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 21 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 24 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 25 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 26 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Атлетик (Провадия) 9 3 1 5 9:25 10
10 Волов (Шумен) 10 3 1 6 8:33 10
11 Олимпик (Варна) 10 2 1 7 14:39 7
12 Черноломец 2017 (Попово) 10 1 3 6 10:22 6
13 Олимпик II (Варна) 10 1 1 8 6:50 4

Олимпик II (Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:3
17.09.2017 11:30 2 кръг Г Волов (Шумен) 3:0
24.09.2017 11:30 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:8
01.10.2017 11:30 4 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:5
07.10.2017 12:30 5 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 0:7
15.10.2017 11:30 6 кръг Г Черно море (Варна) 0:10
22.10.2017 11:30 7 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 1:1
29.10.2017 11:30 8 кръг Г Олимпик (Варна) 0:3
04.11.2017 13:30 9 кръг Д Атлетик (Провадия) 0:2
02.11.2017 11:30 10 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:11
19.11.2017 11:30 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
26.11.2017 11:30 12 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
03.12.2017 11:30 13 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 14 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 15 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 18 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 19 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 20 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 21 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 22 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 23 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 24 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 25 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 26 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Волов (Шумен) 10 3 1 6 8:33 10
11 Олимпик (Варна) 10 2 1 7 14:39 7
12 Черноломец 2017 (Попово) 10 1 3 6 10:22 6
13 Олимпик II (Варна) 10 1 1 8 6:50 4
14 Дунав 2010 (Русе) 10 0 3 7 12:52 3

Олимпик (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 1:0
16.09.2017 10:30 2 кръг Г Локомотив (Русе) 12:0
23.09.2017 10:30 3 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
- 4 кръг
почива
07.10.2017 10:30 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
14.10.2017 10:30 6 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 4:0
21.10.2017 10:30 7 кръг Г Калиакра (Каварна) 12:0
28.10.2017 10:30 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
01.11.2017 10:30 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
04.11.2017 10:30 10 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 1:1
11.11.2017 10:30 11 кръг Г Черно море II (Варна) 2:3
15.11.2017 14:00 12 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
18.11.2017 10:30 13 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) -:-
25.11.2017 10:30 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
02.12.2017 10:30 15 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) -:-
- 16 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 17 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 18 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 21 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 22 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 23 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 24 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 25 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
- 26 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 27 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 28 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) -:-
- 29 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 30 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черно море (Варна) 11 8 1 2 52:8 25
5 Добруджа 1919 (Добрич) 12 8 0 4 45:14 24
6 Олимпик (Варна) 11 6 1 4 36:11 19
7 Дунав 2010 (Русе) 11 5 2 4 27:8 17
8 Шампиони 2014 (Варна) 12 5 0 7 17:19 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници