Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Олимпик 2000 (Тетевен)

BGSupporters форум

Олимпик 2000 (Тетевен)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2017 16:00 1 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:3
21.09.2017 16:00 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:10
28.09.2017 16:00 3 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:2
05.10.2017 14:00 4 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 5:0
12.10.2017 14:00 5 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 4:2
19.10.2017 14:00 6 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:5
26.10.2017 14:00 7 кръг Г Вихър (Славяново) 0:3
02.11.2017 14:00 8 кръг Д Ботев (Луковит) 10:1
09.11.2017 14:00 9 кръг Г Литекс (Ловеч) 4:5
15.03.2018 15:00 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:3
22.03.2018 15:00 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
29.03.2018 15:00 12 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:3
05.04.2018 16:00 13 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) 0:3
12.04.2018 16:00 14 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 0:3
19.04.2018 16:00 15 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:3
26.04.2018 16:00 16 кръг Д Вихър (Славяново) 0:3
03.05.2018 16:00 17 кръг Г Ботев (Луковит) 0:3
10.05.2018 16:00 18 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив 1927 (Дряново) 18 6 3 9 36:49 21
7 Ботев (Луковит) 18 6 1 11 50:67 19
8 Мизия 2005 (Кнежа) 18 5 1 12 35:82 16
9 Левски 2007 (Левски) 18 4 1 13 35:95 13
10 Олимпик 2000 (Тетевен) 18 3 1 14 28:58 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ЛЧ 7 място
2015/2016 А ОФГ ЛЧ 8 място
2014/2015 А ОФГ ЛЧ 8 място
2012/2013 А ОФГ ЛЧ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ЛЧ 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници