Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 1947 (Пловдив)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Орел (Разделци)

BGSupporters форум

Орел (Разделци)

ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - Група "С"
Дата Фаза Противник Рез.
07.10.2017 11:10 1 кръг Д Тузлушка слава (Антоново) 2:4
07.10.2017 13:30 2 кръг Г Левски (Омуртаг) 0:5
21.10.2017 10:00 3 кръг Г Светлина (Черковна) 1:1
21.10.2017 13:30 4 кръг Г Тузлушка слава (Антоново) 2:5
28.10.2017 11:10 5 кръг Д Левски (Омуртаг) 1:4
28.10.2017 12:20 6 кръг Д Светлина (Черковна) 2:2
14.04.2018 11:10 7 кръг Г Тузлушка слава (Антоново) 1:7
14.04.2018 13:30 8 кръг Д Левски (Омуртаг) 2:8
28.04.2018 10:00 9 кръг Д Светлина (Черковна) 3:4
28.04.2018 13:30 10 кръг Д Тузлушка слава (Антоново) 2:8
12.05.2018 11:10 11 кръг Г Левски (Омуртаг) 2:11
12.05.2018 12:20 12 кръг Г Светлина (Черковна) 5:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Омуртаг) 12 10 2 0 60:17 32
2 Тузлушка слава (Антоново) 12 8 2 2 50:24 26
3 Светлина (Черковна) 12 2 2 8 18:45 8
4 Орел (Разделци) 12 0 2 10 23:65 2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2009/2010 Б ОФГ ТЩ 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници