Орлите (Секулово)

BGSupporters форум

Орлите (Секулово)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 14:30 1 кръг Д Релакс (Овен) 4:0
11.09.2016 16:30 2 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:1
18.09.2016 16:30 3 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:2
24.09.2016 16:30 4 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:6
02.10.2016 15:30 5 кръг Д Вихър (Любен) 1:1
09.10.2016 15:30 6 кръг Г Вихър (Боил) 0:3
16.10.2016 15:30 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:0
22.10.2016 15:30 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:5
30.10.2016 15:30 9 кръг Д Светкавица (Поройно) 4:0
19.03.2017 15:30 10 кръг Г Релакс (Овен) 0:2
02.04.2017 15:30 11 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:3
16.04.2017 16:30 12 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:4
22.04.2017 16:30 13 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:0
30.04.2017 16:30 14 кръг Г Вихър (Любен) 1:3
07.05.2017 17:30 15 кръг Д Вихър (Боил) 1:7
14.05.2017 17:30 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 3:7
20.05.2017 17:30 17 кръг Д Правда 1944 (Правда) 1:0
28.05.2017 17:30 18 кръг Г Светкавица (Поройно) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Йълдъръм (Яребица) 18 6 2 10 45:47 20
7 Червена звезда (Дулово) 18 6 1 11 26:42 19
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 4 5 9 33:34 17
9 Орлите (Секулово) 18 4 2 12 22:48 14
10 Светкавица (Поройно) 18 3 0 15 25:93 9

Орлите (Секулово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 13:00 1 кръг Д Релакс (Овен) 1:3
11.09.2016 15:00 2 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:5
18.09.2016 15:00 3 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:2
24.09.2016 15:00 4 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 10:0
02.10.2016 14:00 5 кръг Д Вихър (Любен) 2:0
09.10.2016 14:00 6 кръг Г Вихър (Боил) 5:3
16.10.2016 14:00 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:4
22.10.2016 14:00 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 5:2
30.10.2016 14:00 9 кръг Д Светкавица (Поройно) 6:1
19.03.2017 14:00 10 кръг Г Релакс (Овен) 0:4
02.04.2017 14:00 11 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:1
16.04.2017 15:00 12 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:6
22.04.2017 15:00 13 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 9:0
30.04.2017 15:00 14 кръг Г Вихър (Любен) 3:0
07.05.2017 16:00 15 кръг Д Вихър (Боил) 7:2
14.05.2017 16:00 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:5
20.05.2017 16:00 17 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:0
28.05.2017 16:00 18 кръг Г Светкавица (Поройно) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Йълдъръм (Яребица) 18 14 2 2 75:13 44
4 Червена звезда (Дулово) 18 12 2 4 73:14 38
5 Орлите (Секулово) 18 9 0 9 54:41 27
6 Правда 1944 (Правда) 18 6 0 12 33:67 18
7 Светкавица (Поройно) 18 6 0 12 29:44 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 11 място
2014/2015 А ОФГ СС 12 място
2013/2014 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници