Орлите (Секулово)

BGSupporters форум

Орлите (Секулово)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 14:30 1 кръг Д Релакс (Овен) 4:0
11.09.2016 16:30 2 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:1
18.09.2016 16:30 3 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:2
24.09.2016 16:30 4 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:6
02.10.2016 15:30 5 кръг Д Вихър (Любен) 1:1
09.10.2016 15:30 6 кръг Г Вихър (Боил) 0:3
16.10.2016 15:30 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:0
22.10.2016 15:30 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:5
30.10.2016 15:30 9 кръг Д Светкавица (Поройно) 4:0
18.03.2017 10 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 11 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 12 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 13 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 14 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 15 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 17 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 18 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Любен) 9 5 2 2 25:11 17
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 9 3 3 3 19:16 12
6 Орлите (Секулово) 9 3 1 5 15:18 10
7 Червена звезда (Дулово) 9 3 0 6 9:23 9
8 Йълдъръм (Яребица) 9 2 2 5 15:18 8

Орлите (Секулово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 13:00 1 кръг Д Релакс (Овен) 1:3
11.09.2016 15:00 2 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:5
18.09.2016 15:00 3 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:2
24.09.2016 15:00 4 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 10:0
02.10.2016 14:00 5 кръг Д Вихър (Любен) 2:0
09.10.2016 14:00 6 кръг Г Вихър (Боил) 5:3
16.10.2016 14:00 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:4
22.10.2016 14:00 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 5:2
30.10.2016 14:00 9 кръг Д Светкавица (Поройно) 6:1
18.03.2017 10 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 11 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 12 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 13 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 14 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 15 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 17 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 18 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Йълдъръм (Яребица) 9 7 0 2 45:8 21
4 Червена звезда (Дулово) 9 6 0 3 40:8 18
5 Орлите (Секулово) 9 5 0 4 30:20 15
6 Вихър (Любен) 9 4 0 5 18:29 12
7 Правда 1944 (Правда) 9 3 0 6 22:37 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 11 място
2014/2015 А ОФГ СС 12 място
2013/2014 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници