Орловец 2015 (Кокаляне)

BGSupporters форум

Орловец 2015 (Кокаляне)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Д Младост 2015 (София) 4:1
08.09.2019 17:00 2 кръг Г Гранит (Владая) 0:8
15.09.2019 17:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
22.09.2019 17:00 4 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:4
29.09.2019 17:00 5 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:1
06.10.2019 20:00 6 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:2
13.10.2019 16:00 7 кръг Д Академик 1947 (София) 1:0
20.10.2019 16:00 8 кръг Г Витоша II (Бистрица) 2:5
30.10.2019 15:00 9 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:0
отложен 10 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
10.11.2019 15:00 11 кръг Д Спарта (София) 2:0
17.11.2019 14:00 12 кръг Д Железница (Железница) -:-
24.11.2019 14:00 13 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 14 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
- 15 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 16 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 18 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 19 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
- 20 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
- 21 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
- 22 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 23 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
- 24 кръг Г Спарта (София) -:-
- 25 кръг Г Железница (Железница) -:-
- 26 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Урвич (Панчарево) 10 5 1 4 31:34 16
7 Железница (Железница) 9 5 0 4 38:25 15
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 10 4 0 6 15:24 12
9 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 10 3 1 6 12:25 10
10 Младост 2015 (София) 10 3 0 7 18:38 9

Орловец 2015 (Кокаляне)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 09:30 1 кръг Г РД Спорт (София) 2:3
07.09.2019 09:30 2 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
11.09.2019 09:30 3 кръг Г София спорт (София) 0:6
14.09.2019 09:30 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:1
21.09.2019 09:30 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:2
28.09.2019 09:30 6 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:0
05.10.2019 15:30 7 кръг Г Интернационал (София) 5:0
- 8 кръг
почива
19.10.2019 09:30 9 кръг Д Сердика (София) 3:4
29.10.2019 09:30 10 кръг Д РД Спорт (София) 0:4
отложен 11 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
09.11.2019 09:30 12 кръг Д София спорт (София) 3:1
16.11.2019 09:30 13 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
23.11.2019 09:30 14 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 15 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 16 кръг Д Интернационал (София) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Олимпия ФК (София) 10 4 2 4 21:15 14
6 Надежда (Доброславци) 10 4 1 5 20:28 13
7 Спортист 13 (София) 10 4 0 6 20:28 12
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 10 3 1 6 19:24 10
9 Интернационал (София) 10 0 0 10 7:49 0

Орловец 2015 (Кокаляне)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 12:00 1 кръг Д Интернационал (София) 2:3
29.09.2019 13:30 2 кръг Г Щурче (София) 6:1
06.10.2019 10:30 3 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 7:2
13.10.2019 10:30 4 кръг Г Септември II (София) 2:3
20.10.2019 09:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 3:3
17.11.2019 12:00 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
10.11.2019 13:30 7 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември II (София) 6 6 0 0 25:9 18
3 РД Спорт (София) 6 3 1 2 12:15 10
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 6 2 1 3 20:18 7
5 Щурче (София) 6 2 1 3 9:19 7
6 Интернационал (София) 6 1 1 4 5:15 4

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 9 място
2017/2018 А ОФГ С 10 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 12 място
2014/2015 - -

Интернет страници