Орловец 2015 (Кокаляне)

BGSupporters форум

Орловец 2015 (Кокаляне)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Д Младост 2015 (София) 4:1
08.09.2019 17:00 2 кръг Г Гранит (Владая) 0:8
15.09.2019 17:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
22.09.2019 17:00 4 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:4
29.09.2019 17:00 5 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:1
06.10.2019 20:00 6 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:2
13.10.2019 16:00 7 кръг Д Академик 1947 (София) 1:0
20.10.2019 16:00 8 кръг Г Витоша II (Бистрица) 2:5
30.10.2019 15:00 9 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:0
30.11.2019 14:00 10 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:7
10.11.2019 15:00 11 кръг Д Спарта (София) 2:0
17.11.2019 14:00 12 кръг Д Железница (Железница) 0:2
24.11.2019 14:00 13 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:1
01.03.2020 13:30 14 кръг Г Младост 2015 (София) 3:0
отложен 15 кръг Д Гранит (Владая) -:-
отложен 16 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
отложен 17 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
отложен 18 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
отложен 19 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
отложен 20 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
17.05.2020 19:00 24 кръг Г Спарта (София) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Железница (Железница) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 14 8 0 6 33:19 24
7 Урвич (Панчарево) 14 7 1 6 43:48 22
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 14 6 0 8 21:34 18
9 Обеля (кв.Обеля, София) 14 6 0 8 27:40 15
10 Академик 1947 (София) 14 4 2 8 31:36 14
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
01.02.2020 15:00 - Д Драгоман (Драгоман) 0:1

Орловец 2015 (Кокаляне)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 09:30 1 кръг Г РД Спорт (София) 2:3
07.09.2019 09:30 2 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
11.09.2019 09:30 3 кръг Г София спорт (София) 0:6
14.09.2019 09:30 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:1
21.09.2019 09:30 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:2
28.09.2019 09:30 6 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:0
05.10.2019 15:30 7 кръг Г Интернационал (София) 5:0
- 8 кръг
почива
19.10.2019 09:30 9 кръг Д Сердика (София) 3:4
29.10.2019 09:30 10 кръг Д РД Спорт (София) 0:4
30.11.2019 09:30 11 кръг Г Спортист 13 (София) 1:0
09.11.2019 09:30 12 кръг Д София спорт (София) 3:1
16.11.2019 09:30 13 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:1
23.11.2019 09:30 14 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
29.02.2020 09:30 15 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:8
отложен 16 кръг Д Интернационал (София) -:-
- 17 кръг
почива
отложен 18 кръг Г Сердика (София) -:-
отложен 19 кръг Г РД Спорт (София) -:-
отложен 20 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
отложен 21 кръг Г София спорт (София) -:-
25.04.2020 09:30 22 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
02.05.2020 09:30 23 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
09.05.2020 09:30 24 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
16.05.2020 09:30 25 кръг Г Интернационал (София) -:-
- 26 кръг
почива
30.05.2020 09:30 27 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 2015 (София) 13 5 4 4 33:30 19
6 Надежда (Доброславци) 14 5 2 7 26:37 17
7 Орловец 2015 (Кокаляне) 14 4 3 7 23:34 15
8 Спортист 13 (София) 13 4 0 9 20:37 12
9 Интернационал (София) 13 0 1 12 11:59 1

Орловец 2015 (Кокаляне)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 12:00 1 кръг Д Интернационал (София) 2:3
29.09.2019 13:30 2 кръг Г Щурче (София) 6:1
06.10.2019 10:30 3 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 7:2
13.10.2019 10:30 4 кръг Г Септември II (София) 2:3
20.10.2019 09:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 3:3
17.11.2019 12:00 6 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3
10.11.2019 13:30 7 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Септември II (София) 7 6 0 1 25:18 18
3 РД Спорт (София) 7 4 1 2 15:17 13
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 22:21 7
5 Интернационал (София) 7 2 1 4 9:15 7
6 Щурче (София) 7 2 1 4 11:22 7
Втора фаза / Група "Б"
отложен 1 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
отложен 2 кръг Д Арес (София) -:-
отложен 3 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
отложен 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
26.04.2020 12:00 5 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
03.05.2020 09:00 6 кръг Г Олимпиец (София) -:-
10.05.2020 15:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
17.05.2020 10:30 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
24.05.2020 13:30 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Метал 2002 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
11 Металург 1957 (Перник) - 0 0 0 0:0 0
11 Олимпиец (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Орловец 2015 (Кокаляне) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 9 място
2017/2018 А ОФГ С 10 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 12 място
2014/2015 - -

Интернет страници