Орловец 2015 (Кокаляне)

BGSupporters форум

Орловец 2015 (Кокаляне)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2015 19:00 1 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:7
20.09.2015 17:00 2 кръг Д БМ Спорт (София) 2:0
27.09.2015 17:00 3 кръг Г Царско село (София) 0:8
04.10.2015 16:00 4 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:6
11.10.2015 16:00 5 кръг Д Железница (Железница) 3:0
18.10.2015 16:00 6 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:4
23.10.2015 16:00 7 кръг Д Легия (София) 4:3
30.10.2015 15:00 8 кръг Г Сердика (София) 6:0
08.11.2015 14:00 9 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 0:3
15.11.2015 14:00 10 кръг Г Гранит (Владая) 0:5
22.11.2015 14:00 11 кръг Д Септември II (София) 0:3
28.11.2015 14:00 12 кръг Г Витоша II (Бистрица) 3:10
06.12.2015 14:00 13 кръг Д Академик 1947 (София) 1:2
21.02.2016 15:00 14 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:3
27.02.2016 15:00 15 кръг Г БМ Спорт (София) 1:5
06.03.2016 15:00 16 кръг Д Царско село (София) 1:0
30.03.2016 18:00 17 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:2
20.03.2016 15:00 18 кръг Г Железница (Железница) 4:8
27.03.2016 15:00 19 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:6
03.04.2016 17:00 20 кръг Г Легия (София) 3:4
10.04.2016 17:00 21 кръг Д Сердика (София) 3:0
17.04.2016 17:00 22 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 0:11
24.04.2016 17:00 23 кръг Д Гранит (Владая) 0:2
04.05.2016 18:00 24 кръг Г Септември II (София) 0:4
07.05.2016 18:00 25 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:3
15.05.2016 18:00 26 кръг Г Академик 1947 (София) 5:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Железница (Железница) 26 8 4 14 53:68 28
11 Легия (София) 26 7 5 14 39:65 26
12 Орловец 2015 (Кокаляне) 26 7 0 19 49:110 21
13 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 26 6 2 18 37:91 20
14 Сердика (София) 26 0 1 25 5:113 1

Орловец 2015 (Кокаляне)

Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, втора група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:10
13.09.2015 14:30 2 кръг Д Елит София (София) 3:7
19.09.2015 12:00 3 кръг Г Ферион (София) 1:12
- 4 кръг
почива
04.10.2015 13:30 5 кръг Д БМ Спорт (София) 1:6
11.10.2015 09:30 6 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 0:11
15.10.2015 10:30 7 кръг Д Ботев 57 (София) 1:2
18.10.2015 09:30 8 кръг Г Царско село (София) 0:5
24.10.2015 13:30 9 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:10
31.10.2015 13:30 10 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:0
08.11.2015 09:30 11 кръг Г Елит София (София) 0:14
15.11.2015 09:30 12 кръг Д Ферион (София) 2:3
- 13 кръг
почива
28.11.2015 17:00 14 кръг Г БМ Спорт (София) 0:8
06.03.2016 12:30 15 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:1
13.03.2016 12:30 16 кръг Г Ботев 57 (София) 0:3
20.03.2016 11:30 17 кръг Д Царско село (София) 0:3
28.03.2016 10:00 18 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:6
03.04.2016 10:00 19 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:14
10.04.2016 14:30 20 кръг Д Ферион (София) 0:4
16.04.2016 09:00 21 кръг Г Елит София (София) 0:17
24.04.2016 14:30 22 кръг Д БМ Спорт (София) 2:3
08.05.2016 09:00 23 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:9
12.05.2016 17:00 24 кръг Д Царско село (София) 1:10
15.05.2016 14:00 25 кръг Г Ботев 57 (София) 1:5
- 26 кръг
почива
28.05.2016 17:00 27 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Царско село (София) 24 12 2 10 76:47 38
6 Обеля (кв.Обеля, София) 24 9 2 13 61:93 29
7 Ком 98 (Годеч) 24 9 1 14 70:72 28
8 Ботев 57 (София) 24 4 0 20 22:124 12
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 24 2 1 21 27:166 7

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 9 място
2017/2018 А ОФГ С 10 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 12 място
2014/2015 - -

Интернет страници