Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

BGSupporters форум

ПССГ Чирпан (Чирпан)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 15:00 1 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 1:3
28.09.2017 15:00 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:16
05.10.2017 15:00 3 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:6
12.10.2017 15:00 4 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:4
19.10.2017 15:00 5 кръг Д Чирпан (Чирпан) 2:16
26.10.2017 15:00 6 кръг Д Миньор (Раднево) 0:8
02.11.2017 15:00 7 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 3:10
09.11.2017 15:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:11
16.11.2017 15:00 9 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:3
15.03.2018 15:00 10 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 4:9
02.04.2018 11:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:14
29.03.2018 15:00 12 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:12
12.04.2018 15:00 13 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:5
19.04.2018 15:00 14 кръг Г Чирпан (Чирпан) 1:8
24.05.2018 17:00 15 кръг Г Миньор (Раднево) 0:8
03.05.2018 15:00 16 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 3:0
10.05.2018 15:00 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:10
17.05.2018 15:00 18 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:20
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Раднево) 18 6 2 10 36:38 20
7 Ботев (Гълъбово) 18 5 1 12 28:84 16
8 Мъглиж (Мъглиж) 18 4 1 13 29:57 13
9 Тунджа 2006 (Ягода) 18 3 0 15 22:76 9
10 ПССГ Чирпан (Чирпан) 18 1 0 17 18:163 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници