Палас (Рудозем)

BGSupporters форум

Палас (Рудозем)

"А" МОФГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
02.10.2016 15:00 1 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 2:1
09.10.2016 15:00 2 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:0
16.10.2016 15:00 3 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 7:1
23.10.2016 15:00 4 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 3:2
30.10.2016 15:00 5 кръг Д Искра (Черноочене) 4:1
- 6 кръг
почива
20.11.2016 14:00 7 кръг Д Перперикон (Перперек) 3:0
12.03.2017 13:00 8 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 7:1
19.03.2017 14:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:2
02.04.2017 15:00 10 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 3:1
09.04.2017 16:00 11 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 3:1
16.04.2017 16:00 12 кръг Г Искра (Черноочене) 3:4
- 13 кръг
почива
30.04.2017 16:00 14 кръг Г Перперикон (Перперек) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 12 10 1 1 45:7 31
2 Палас (Рудозем) 12 9 1 2 41:15 28
3 Искра (Черноочене) 12 5 2 5 25:36 17
4 Родопи 1935 (Момчилград) 12 5 1 6 31:33 16
5 Перперикон (Перперек) 12 4 0 8 22:29 12
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
31.08.2016 18:00 - Д Арда (Кърджали) 2:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
06.09.2016 16:00 - Д Гигант (Съединение) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.06.2016 18:30 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:7
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
12.02.2017 12:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:9

Палас (Рудозем)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2016 14:30 1 кръг Г Левски (Карлово) 1:1
23.09.2016 13:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
30.09.2016 13:00 3 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 3:4
07.10.2016 12:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0
16.10.2016 12:00 5 кръг Г Марица (Пловдив) 0:3
21.10.2016 12:00 6 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
27.10.2016 15:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
04.11.2016 12:00 8 кръг Д Векта (Пловдив) 3:0
14.11.2016 14:00 9 кръг Г Арда (Кърджали) 1:5
- 10 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 12 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 14 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
- 16 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Векта (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Евроколеж (Пловдив) 8 2 2 4 12:17 8
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 8 2 2 4 8:15 8
7 Палас (Рудозем) 8 1 3 4 10:21 6
8 Векта (Пловдив) 8 2 0 6 7:25 6
9 Левски (Карлово) 8 1 1 6 6:20 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ КЖ/СМ 2 място
2015/2016 А ОФГ СМ 1 място
2009/2010 А ОФГ СМ 3 място

Интернет страници