Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Гранд Про (Варна)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Дуло 2018 (Дулово)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интер Джесика 2010 (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кърджали (Кърджали)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Марев старс (Варна)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Палас (Рудозем)

BGSupporters форум

Палас (Рудозем)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
02.10.2016 15:00 1 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 2:1
09.10.2016 15:00 2 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:0
16.10.2016 15:00 3 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 7:1
23.10.2016 15:00 4 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 3:2
30.10.2016 15:00 5 кръг Д Искра (Черноочене) 4:1
- 6 кръг
почива
20.11.2016 14:00 7 кръг Д Перперикон (Перперек) 3:0
12.03.2017 13:00 8 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 7:1
19.03.2017 14:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:2
02.04.2017 15:00 10 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 3:1
09.04.2017 16:00 11 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 3:1
16.04.2017 16:00 12 кръг Г Искра (Черноочене) 3:4
- 13 кръг
почива
30.04.2017 16:00 14 кръг Г Перперикон (Перперек) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 12 10 1 1 45:7 31
2 Палас (Рудозем) 12 9 1 2 41:15 28
3 Искра (Черноочене) 12 5 2 5 25:36 17
4 Родопи 1935 (Момчилград) 12 5 1 6 31:33 16
5 Перперикон (Перперек) 12 4 0 8 22:29 12
Финал
14.05.2017 16:00 - Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
31.08.2016 18:00 - Д Арда (Кърджали) 2:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
06.09.2016 16:00 - Д Гигант (Съединение) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.06.2016 18:30 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:7
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
12.02.2017 12:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:9

Палас (Рудозем)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2016 14:30 1 кръг Г Левски (Карлово) 1:1
23.09.2016 13:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
30.09.2016 13:00 3 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 3:4
07.10.2016 12:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0
16.10.2016 12:00 5 кръг Г Марица (Пловдив) 0:3
21.10.2016 12:00 6 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
27.10.2016 15:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
04.11.2016 12:00 8 кръг Д Векта (Пловдив) 3:0
14.11.2016 14:00 9 кръг Г Арда (Кърджали) 1:5
24.03.2017 14:00 10 кръг Д Левски (Карлово) 0:3
01.04.2017 17:00 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
08.04.2017 17:00 12 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 0:3
15.04.2017 17:00 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
22.04.2017 17:00 14 кръг Д Марица (Пловдив) 0:3
- 15 кръг
почива
06.05.2017 18:00 16 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
13.05.2017 18:00 17 кръг Г Векта (Пловдив) 0:3
20.05.2017 18:00 18 кръг Д Арда (Кърджали) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 16 4 3 9 17:29 15
7 Левски (Карлово) 15 4 2 9 13:30 14
8 Векта (Пловдив) 16 4 0 12 14:44 12
9 Палас (Рудозем) 16 1 3 12 10:45 6
-- Марица 2003 (Маноле) 1 0 0 1 0:3 -

Палас (Рудозем)

Деца: Смолян - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.10.2016 1 кръг Д Девин (Девин) анл.
16.10.2016 2 кръг Г Златоград (Златоград) 5:0
23.10.2016 3 кръг Д Мадан (Мадан) 2:1
- 4 кръг
почива
30.04.2017 5 кръг Д Златоград (Златоград) 7:0
07.05.2017 6 кръг Г Мадан (Мадан) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Палас (Рудозем) 4 4 0 0 20:3 12
2 Мадан (Мадан) 4 2 0 2 7:9 6
3 Златоград (Златоград) 4 0 0 4 1:16 0
- Девин (Девин) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 МОГ КЖ/СМ 7 място
2017/2018 МОФГ КЖ/СМ 2 място
2016/2017 МОФГ КЖ/СМ 2 място
2015/2016 А ОФГ СМ 1 място
2014/2015 - -
2009/2010 А ОФГ СМ 3 място
1963/1964 ЗФГ 1 място
1962/1963 ЗФГ 1 място
1961/1962 ЗФГ 8 място

Интернет страници