Пълдин (Пловдив)

BGSupporters форум

Пълдин (Пловдив)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 16:00 1 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 12:0
29.09.2017 16:00 2 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 6:0
06.10.2017 16:00 3 кръг Д Атлетик (Куклен) 11:0
15.10.2017 10:30 4 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:1
21.10.2017 16:00 5 кръг Д Сокол (Марково) 0:0
29.10.2017 10:30 6 кръг Г Вихър (Строево) 8:0
03.11.2017 15:00 7 кръг Д Садово (Садово) 2:0
25.11.2017 10:30 8 кръг Д Тополово (Тополово) 9:0
17.11.2017 15:00 9 кръг Г Спартак (Болярци) 1:0
25.03.2018 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 13 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 14 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 15 кръг Д Вихър (Строево) -:-
- 16 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 17 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
- 18 кръг Д Спартак (Болярци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сокол (Марково) 9 8 1 0 53:1 25
2 Пълдин (Пловдив) 9 8 1 0 52:1 25
3 Борислав 2009 (Първомай) 9 6 1 2 27:12 19
4 Садово (Садово) 9 6 0 3 38:10 18
5 Тополово (Тополово) 9 5 0 4 38:30 15

Пълдин (Пловдив)

Държавно първенство - жени
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Д Риал (Ковачевци) 4:3
16.09.2017 16:30 2 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 2:3
01.10.2017 14:00 3 кръг Д НСА (София) 0:8
07.10.2017 16:00 4 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 0:5
13.12.2017 12:30 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
29.10.2017 12:30 6 кръг Г Енко (Пловдив) 1:0
- 7 кръг
почива
12.11.2017 13:00 8 кръг Д ЖФК Берое (Стара Загора) 3:1
19.11.2017 13:00 9 кръг Г Олимпия (Шумен) 4:1
26.11.2017 13:00 10 кръг Д Спортика (Благоевград) 0:3
09.12.2017 11:30 11 кръг Г ЖФК Варна (Варна) 2:2
11.03.2018 13:30 12 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
17.03.2018 14:00 13 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
24.03.2018 14:30 14 кръг Г НСА (София) -:-
01.04.2018 15:00 15 кръг Д ЛП Супер спорт (София) -:-
15.04.2018 14:30 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
21.04.2018 16:00 17 кръг Д Енко (Пловдив) -:-
- 18 кръг
почива
06.05.2018 16:30 19 кръг Г ЖФК Берое (Стара Загора) -:-
12.05.2018 15:00 20 кръг Д Олимпия (Шумен) -:-
20.05.2018 16:30 21 кръг Г Спортика (Благоевград) -:-
02.06.2018 17:00 22 кръг Д ЖФК Варна (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спортика (Благоевград) 10 5 4 1 30:9 19
5 ЖФК Берое (Стара Загора) 10 5 1 4 31:17 16
6 Пълдин (Пловдив) 10 4 1 5 16:29 13
7 Енко (Пловдив) 10 3 3 4 29:16 12
8 Севлиево лейдис (Севлиево) 10 3 1 6 10:35 10

Пълдин (Пловдив)

Държавно първенство за девойки до 16 г.
Дата Фаза Противник Рез.
18.03.2018 14:30 1 кръг Г ЛП Супер спорт (София) -:-
25.03.2018 14:30 2 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
31.03.2018 14:30 3 кръг Г Енко (Пловдив) -:-
14.04.2018 15:00 4 кръг Д Златоград (Златоград) -:-
22.04.2018 15:00 5 кръг Д ЖФК Берое (Стара Загора) -:-
28.04.2018 15:30 6 кръг Г Светкавица (Градежница) -:-
05.05.2018 16:00 7 кръг Д Спортика (Благоевград) -:-
19.05.2018 16:30 8 кръг Г Гунди (Плевен) -:-
26.05.2018 16:30 9 кръг Д Риал (Ковачевци) -:-
03.06.2018 16:30 10 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
09.06.2018 16:30 11 кръг Д НСА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЛП Супер спорт (София) - - - - -:- 0
1 НСА (София) - - - - -:- 0
1 Пълдин (Пловдив) - - - - -:- 0
1 Риал (Ковачевци) - - - - -:- 0
1 Светкавица (Градежница) - - - - -:- 0

Клубна емблема

Пълдин (Пловдив)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници