Пълдин (Пловдив)

BGSupporters форум

Пълдин (Пловдив)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 16:00 1 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 12:0
29.09.2017 16:00 2 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 6:0
06.10.2017 16:00 3 кръг Д Атлетик (Куклен) 11:0
15.10.2017 10:30 4 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:1
21.10.2017 16:00 5 кръг Д Сокол (Марково) 0:0
29.10.2017 10:30 6 кръг Г Вихър (Строево) 8:0
03.11.2017 15:00 7 кръг Д Садово (Садово) 2:0
25.11.2017 10:30 8 кръг Д Тополово (Тополово) 9:0
17.11.2017 15:00 9 кръг Г Спартак (Болярци) 1:0
22.03.2018 16:00 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 11:0
30.03.2018 16:00 11 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:0
09.04.2018 10:30 12 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
13.04.2018 16:00 13 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
22.04.2018 12:00 14 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
27.04.2018 16:00 15 кръг Д Вихър (Строево) 4:2
06.05.2018 10:30 16 кръг Г Садово (Садово) 1:4
13.05.2018 10:30 17 кръг Г Тополово (Тополово) 4:0
18.05.2018 16:00 18 кръг Д Спартак (Болярци) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сокол (Марково) 18 16 1 1 92:10 49
2 Садово (Садово) 18 15 0 3 71:11 45
3 Пълдин (Пловдив) 18 14 1 3 82:12 43
4 Спартак (Болярци) 18 10 1 7 50:32 31
5 Борислав 2009 (Първомай) 18 9 1 8 41:38 28

Пълдин (Пловдив)

Държавно първенство - жени
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Д Риал (Ковачевци) 4:3
16.09.2017 16:30 2 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 2:3
01.10.2017 14:00 3 кръг Д НСА (София) 0:8
07.10.2017 16:00 4 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 0:5
13.12.2017 12:30 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
29.10.2017 12:30 6 кръг Г Енко (Пловдив) 1:0
- 7 кръг
почива
12.11.2017 13:00 8 кръг Д ЖФК Берое (Стара Загора) 3:1
19.11.2017 13:00 9 кръг Г Олимпия (Шумен) 4:1
26.11.2017 13:00 10 кръг Д Спортика (Благоевград) 0:3
09.12.2017 11:30 11 кръг Г ЖФК Варна (Варна) 2:2
11.03.2018 13:30 12 кръг Г Риал (Ковачевци) 2:1
17.03.2018 14:00 13 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 0:1
28.04.2018 13:00 14 кръг Г НСА (София) 1:6
01.04.2018 15:00 15 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 1:5
15.04.2018 14:30 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
21.04.2018 16:00 17 кръг Д Енко (Пловдив) 2:3
- 18 кръг
почива
06.05.2018 16:30 19 кръг Г ЖФК Берое (Стара Загора) 0:2
13.05.2018 16:00 20 кръг Д Олимпия (Шумен) 8:1
19.05.2018 16:30 21 кръг Г Спортика (Благоевград) 2:8
02.06.2018 17:00 22 кръг Д ЖФК Варна (Варна) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Енко (Пловдив) 20 9 4 7 55:32 31
7 Севлиево лейдис (Севлиево) 20 7 2 11 24:48 23
8 Пълдин (Пловдив) 20 7 1 12 35:57 22
9 ЖФК Варна (Варна) 20 3 3 14 24:61 12
10 Риал (Ковачевци) 20 3 1 16 28:85 10

Пълдин (Пловдив)

Държавно първенство за девойки до 16 г.
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
03.04.2018 15:00 1 кръг Д Спортика (Благоевград) 2:1
01.05.2018 16:00 2 кръг Г Риал (Ковачевци) 3:2
30.05.2018 16:00 3 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 4:1
27.05.2018 16:30 4 кръг Г Енко (Пловдив) 4:0
06.06.2018 17:00 5 кръг Д Златоград (Златоград) 11:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пълдин (Пловдив) 5 5 0 0 24:5 15
2 Спортика (Благоевград) 5 4 0 1 33:3 12
3 ЛП Супер спорт (София) 5 3 0 2 15:8 9
4 Риал (Ковачевци) 5 2 0 3 14:13 6
5 Енко (Пловдив) 5 1 0 4 10:12 3

Клубна емблема

Пълдин (Пловдив)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници