Партизан (Червен бряг)

BGSupporters форум

Партизан (Червен бряг)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:1
19.08.2018 18:00 2 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
26.08.2018 18:00 3 кръг Д Трявна (Трявна) 0:0
02.09.2018 17:00 4 кръг Г Академик (Свищов) 0:1
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:3
16.09.2018 17:00 6 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:1
23.09.2018 17:00 7 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:1
30.09.2018 17:00 8 кръг Г Вихър (Славяново) 0:0
07.10.2018 16:00 9 кръг Д Ком (Берковица) 1:1
11.10.2018 16:00 10 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:1
14.10.2018 16:00 11 кръг Д Спартак (Плевен) 0:2
20.10.2018 16:00 12 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:2
28.10.2018 14:30 13 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:1
04.11.2018 14:30 14 кръг Д Ботев (Луковит) 1:1
11.11.2018 14:30 15 кръг Г Павликени (Павликени) 2:2
13.03.2019 14:30 16 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:5
03.03.2019 14:30 17 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:1
10.03.2019 14:30 18 кръг Г Трявна (Трявна) 3:0
17.03.2019 14:30 19 кръг Д Академик (Свищов) 4:0
24.03.2019 14:30 20 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:3
31.03.2019 16:00 21 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:2
07.04.2019 17:00 22 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:0
14.04.2019 17:00 23 кръг Д Вихър (Славяново) 3:2
21.04.2019 17:00 24 кръг Г Ком (Берковица) 1:0
26.04.2019 17:00 25 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 6:0
05.05.2019 18:00 26 кръг Г Спартак (Плевен) 1:3
12.05.2019 18:00 27 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 1:3
19.05.2019 18:00 28 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:2
25.05.2019 18:00 29 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
02.06.2019 18:00 30 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Бдин 1923 (Видин) 28 11 6 11 48:37 39
8 Ботев (Луковит) 28 10 8 10 39:35 38
9 Партизан (Червен бряг) 28 9 8 11 42:40 35
10 Първа атомна (Козлодуй) 28 11 2 15 47:47 35
11 Ком (Берковица) 28 10 5 13 33:39 35
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
12.09.2018 17:30 - Д Спартак (Плевен) 1:0
Област Плевен / Втори кръг
26.09.2018 16:00 - Г Ювентус (Малчика) 6:1
Област Плевен / Финал
03.10.2018 16:00 - Г Левски 2007 (Левски) 3:1
Северозападна България / Първи кръг
31.10.2018 14:00 - Г Пещера (Галата) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 18:00 - Д Вихър (Славяново) 2:3
18.07.2018 18:00 - Д Ботев (Луковит) 2:2
22.07.2018 18:00 - Г Искър 1923 (Роман) 4:1
25.07.2018 18:00 - Г Спартак (Плевен) 1:3
04.08.2018 18:00 - Г Чавдар (Етрополе) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2019 14:00 - Г Ботев (Луковит) 1:3
02.02.2019 14:00 - Д Ботев (Луковит) 2:2
09.02.2019 14:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:0
16.02.2019 14:00 - Г Чавдар (Етрополе) 1:4

Партизан (Червен бряг)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2018 16:00 1 кръг Г Академик (Свищов) 2:2
21.09.2018 16:00 2 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:5
28.09.2018 16:00 3 кръг Г Ботев (Луковит) 8:1
05.10.2018 15:00 4 кръг Г Трявна (Трявна) 0:2
12.10.2018 15:00 5 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 4:2
19.10.2018 15:00 6 кръг Г Вихър (Славяново) 0:3
26.10.2018 15:00 7 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:5
02.11.2018 15:00 8 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:1
09.11.2018 15:00 9 кръг Д Левски 2007 (Левски) 8:2
15.03.2019 14:30 10 кръг Д Академик (Свищов) 0:2
22.03.2019 14:30 11 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:4
29.03.2019 14:30 12 кръг Д Ботев (Луковит) 9:1
05.04.2019 15:00 13 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
12.04.2019 15:00 14 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) 3:2
19.04.2019 15:00 15 кръг Д Вихър (Славяново) 3:4
26.04.2019 15:00 16 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:2
03.05.2019 15:30 17 кръг Д Севлиево (Севлиево) 7:0
10.05.2019 15:30 18 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академик (Свищов) 17 13 3 1 75:18 42
3 Вихър (Славяново) 17 11 0 6 49:28 33
4 Партизан (Червен бряг) 17 9 1 7 57:38 28
5 Локомотив 1927 (Дряново) 17 9 0 8 50:51 27
6 Трявна (Трявна) 17 8 2 7 44:32 26

Партизан (Червен бряг)

Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2018 11:00 1 кръг Д Чавдар (Троян) 6:1
06.10.2018 11:00 2 кръг Г Светкавица (Градежница) 9:1
13.10.2018 11:00 3 кръг Д Спартак (Койнаре) 2:0
20.10.2018 11:00 4 кръг Г Искър (Чомаковци) 3:1
27.10.2018 11:00 5 кръг Д Ботев (Луковит) 2:4
04.11.2018 10:00 6 кръг Д Бенковски (Тетевен) 1:2
10.11.2018 10:00 7 кръг Г Дреновец (Горник) 7:2
30.03.2019 13:00 8 кръг Г Чавдар (Троян) 8:4
06.04.2019 11:00 9 кръг Д Светкавица (Градежница) 13:1
13.04.2019 11:00 10 кръг Г Спартак (Койнаре) 3:3
20.04.2019 11:00 11 кръг Д Искър (Чомаковци) 5:1
04.05.2019 11:00 12 кръг Г Ботев (Луковит) 1:2
11.05.2019 13:00 13 кръг Г Бенковски (Тетевен) 2:5
18.05.2019 11:00 14 кръг Д Дреновец (Горник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски (Тетевен) 13 11 1 1 38:10 34
2 Ботев (Луковит) 13 8 2 3 39:23 26
3 Партизан (Червен бряг) 13 8 1 4 62:27 25
4 Чавдар (Троян) 13 7 2 4 40:25 23
5 Искър (Чомаковци) 13 6 2 5 44:26 20

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 11 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 3 място
2011/2012 "В" група 8 място
2010/2011 А ОФГ ПЛ ?
2009/2010 А ОФГ ПЛ 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници