Партизан (Червен бряг)

BGSupporters форум

Партизан (Червен бряг)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:2
18.08.2019 18:00 2 кръг Д Дреновец (Дреновец) 4:0
25.08.2019 18:00 3 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
01.09.2019 17:00 4 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 6:0
08.09.2019 17:00 5 кръг Г Вихър (Славяново) 3:3
15.09.2019 17:00 6 кръг Г Ком (Берковица) 3:3
22.09.2019 17:00 7 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
29.09.2019 17:00 8 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 3:0
06.10.2019 16:00 9 кръг Д Трявна (Трявна) 3:0
13.10.2019 16:00 10 кръг Г Академик (Свищов) 0:0
20.10.2019 16:00 11 кръг Д Севлиево (Севлиево) 4:2 Sportal TV
24.10.2019 16:00 12 кръг Г Павликени (Павликени) 1:1
31.10.2019 14:30 13 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 5:1
08.03.2020 15:00 14 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
15.03.2020 15:00 15 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
22.03.2020 15:00 16 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
29.03.2020 15:00 17 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
05.04.2020 17:00 18 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
12.04.2020 17:00 19 кръг Д Ком (Берковица) -:-
17.04.2020 17:00 20 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Д Академик (Свищов) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Севлиево (Севлиево) 13 9 2 2 33:13 29
3 Вихър (Славяново) 13 8 4 1 28:15 28
4 Партизан (Червен бряг) 13 7 4 2 34:13 25
5 Павликени (Павликени) 13 5 7 1 22:16 22
6 Дреновец (Дреновец) 13 6 2 5 19:22 20
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2019 16:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Финал
14.08.2019 18:30 - Г Вихър (Гулянци) 5:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
- -
почива
Област Плевен / Финал
02.10.2019 16:00 - Д Вихър (Славяново) 7:0
Северозападна България / Първи кръг
- -
почива
Северозападна България / 1/2 финали
17.11.2019 14:00 - Д Дреновец (Дреновец) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2019 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:1
13.07.2019 18:00 - Г Ювентус 95 (Малчика) 5:0
23.11.2019 14:30 - Д Локомотив (Горна Оряховица) анл.
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
08.02.2020 - Г Академик (Свищов) -:-
12.02.2020 14:00 - Г Чавдар (Етрополе) 1:4
15.02.2020 13:30 - Г Първа атомна (Козлодуй) 1:2
19.02.2020 14:00 - Г Севлиево (Севлиево) 0:0
22.02.2020 14:00 - Г Павликени (Павликени) 1:1
29.02.2020 - Д Ювентус 95 (Малчика) -:-

Партизан (Червен бряг)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2019 16:00 1 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 8:0
04.10.2019 15:00 2 кръг Г Ботев (Луковит) 2:0
11.10.2019 15:00 3 кръг Д Вихър (Славяново) 7:1
18.10.2019 15:00 4 кръг Г Вихър (Гулянци) 3:2
24.10.2019 15:00 5 кръг Д Спартак (Плевен) 2:4
31.10.2019 14:30 6 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:3
08.11.2019 14:30 7 кръг Д Гигант (Белене) 3:0
- 8 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 9 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
- 10 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 11 кръг Д Вихър (Гулянци) -:-
- 12 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 13 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 14 кръг Г Гигант (Белене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Плевен) 7 7 0 0 49:9 21
2 Литекс (Ловеч) 7 6 0 1 40:10 18
3 Партизан (Червен бряг) 7 5 0 2 26:10 15
4 Вихър (Гулянци) 7 4 0 3 29:19 12
5 Вихър (Славяново) 7 2 1 4 12:27 7

Партизан (Червен бряг)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2019 11:00 1 кръг Д Пещера (Галата) 5:1
05.10.2019 11:00 2 кръг Г Ботев (Луковит) 4:3
отложен 3 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
19.10.2019 11:00 4 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
- 5 кръг
почива
02.11.2019 11:00 6 кръг Д Спартак (Койнаре) 4:0
09.11.2019 11:00 7 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 3:1
отложен 8 кръг Д Искър (Чомаковци) -:-
отложен 9 кръг Г Гигант (Белене) -:-
- 10 кръг Г Пещера (Галата) -:-
- 11 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
- 12 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 13 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Спартак (Койнаре) -:-
- 16 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
- 17 кръг Г Искър (Чомаковци) -:-
- 18 кръг Д Гигант (Белене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Гигант (Белене) 4 4 0 0 21:3 12
2 Партизан (Червен бряг) 5 4 0 1 16:7 12
3 Вихър (Славяново) 4 2 1 1 7:4 7
4 Ювентус 95 (Малчика) 5 2 0 3 11:17 6
5 Пещера (Галата) 4 2 0 2 8:10 6

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 8 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 11 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 3 място
2011/2012 "В" група 8 място
2010/2011 А ОФГ ПЛ ?
2009/2010 А ОФГ ПЛ 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 13.975 43
септември 2019 12.032 50
август 2019 5.237 84
май 2019 4.495 91
април 2019 12.681 46
март 2019 9.582 63
ноември 2018 7.465 76
октомври 2018 7.728 70
септември 2018 5.178 83
май 2018 3.140 90
април 2018 2.994 90
март 2018 8.381 64
ноември 2017 11.952 49
октомври 2017 6.649 76
септември 2017 6.059 77
август 2017 9.041 66
май 2017 6.001 77
април 2017 7.515 71
март 2017 7.540 71
ноември 2016 7.632 73
октомври 2016 3.724 86
септември 2016 1.842 91
август 2016 2.465 92
май 2016 6.502 71
април 2016 9.968 52
март 2016 10.957 47
ноември 2015 7.169 73
октомври 2015 6.355 76
август 2015 8.155 59
май 2015 8.267 52
април 2015 1.797 84
март 2015 2.819 82
декември 2014 10.044 55
октомври 2014 4.782 82
септември 2014 9.117 59
май 2014 5.283 81
април 2014 8.176 67
март 2014 7.739 62
ноември 2013 8.023 75
септември 2013 10.949 55
август 2013 22.016 25
май 2013 8.588 65
април 2013 11.476 54
март 2013 3.349 85
ноември 2012 15.343 39
октомври 2012 14.949 37
септември 2012 16.005 36
май 2012 12.311 43
април 2012 2.081 93
март 2012 8.149 72
ноември 2011 16.719 40
октомври 2011 6.182 88
септември 2011 9.504 74
август 2011 2.042 100
всички

Интернет страници