Партизан (Червен бряг)

BGSupporters форум

Партизан (Червен бряг)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Павликени (Павликени) 0:1
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Вихър (Славяново) 0:5
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Ювентус (Малчика) 1:1
04.09.2016 17:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:2
11.09.2016 17:00 5 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:1
17.09.2016 19:00 6 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:9
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Академик (Свищов) 0:1
02.10.2016 16:00 8 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:7
- 9 кръг
почива
16.10.2016 16:00 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:2
23.10.2016 16:00 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:7
30.10.2016 14:30 12 кръг Д Кариана (Ерден) 0:2
04.11.2016 14:30 13 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:1
11.11.2016 14:30 14 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
20.11.2016 14:30 15 кръг Г Ком (Берковица) 1:2
26.02.2017 16 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 17 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 18 кръг Г Ювентус (Малчика) -:-
- 19 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 20 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 21 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 22 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 23 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 26 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 27 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
- 28 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
- 29 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 30 кръг Д Ком (Берковица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Янтра Габрово (Габрово) 14 4 3 7 14:23 15
12 Мизия 2005 (Кнежа) 14 3 5 6 22:36 14
13 Ком (Берковица) 14 2 1 11 12:51 7
14 Партизан (Червен бряг) 14 1 2 11 6:41 5
15 Ювентус (Малчика) 14 0 1 13 4:55 1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
14.09.2016 16:00 - Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:5

Партизан (Червен бряг)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2016 16:00 1 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:2
30.09.2016 16:00 2 кръг Г Гигант (Белене) 6:1
07.10.2016 3 кръг Д Трявна (Трявна) 0:3
14.10.2016 4 кръг Г Павликени (Павликени) 1:6
21.10.2016 5 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) 1:2
28.10.2016 6 кръг Г Вихър (Славяново) 0:4
04.11.2016 7 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) 1:1
11.11.2016 8 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:5
18.11.2016 9 кръг Д Ювентус (Малчика) -:-
- 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 11 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 12 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 13 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 14 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) -:-
- 15 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 16 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) -:-
- 17 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
- 18 кръг Г Ювентус (Малчика) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 1921 (Златарица) 8 2 1 5 18:24 7
7 Левски 2007 (Левски) 8 2 1 5 14:41 7
8 Вихър (Славяново) 8 2 1 5 10:21 7
9 Партизан (Червен бряг) 8 1 2 5 12:24 5
10 Гигант (Белене) 8 0 1 7 8:48 1

Партизан (Червен бряг)

Деца: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.10.2016 10:30 1 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
15.10.2016 10:30 2 кръг Г Тетевен (Тетевен) -:-
22.10.2016 10:30 3 кръг Д Пещера (Галата) -:-
29.10.2016 10:30 4 кръг Д Светкавица (Градежница) -:-
05.11.2016 10:30 5 кръг Г Чумерна (Елена) -:-
- 6 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
- 7 кръг Д Тетевен (Тетевен) -:-
- 8 кръг Г Пещера (Галата) -:-
- 9 кръг Г Светкавица (Градежница) -:-
- 10 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Луковит) - - - - -:- 0
1 Партизан (Червен бряг) - - - - -:- 0
1 Пещера (Галата) - - - - -:- 0
1 Светкавица (Градежница) - - - - -:- 0
1 Тетевен (Тетевен) - - - - -:- 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 11 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 3 място
2011/2012 "В" група 8 място
2010/2011 А ОФГ ПЛ ?
2009/2010 А ОФГ ПЛ 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници