Партизан (Червен бряг)

BGSupporters форум

Партизан (Червен бряг)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Вихър (Славяново) 1:0
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Академик (Свищов) 0:1
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:3
05.09.2015 17:00 4 кръг Д Павликени (Павликени) 2:1
13.09.2015 17:00 5 кръг Г Трявна (Трявна) 1:3
16.09.2015 17:00 6 кръг Д Ботев (Луковит) 3:1
20.09.2015 14:15 7 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:1 Канал 3
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Ювентус (Малчика) 2:1
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 1:1
11.10.2015 16:00 10 кръг Д Кариана (Ерден) 0:0
18.10.2015 16:00 11 кръг Г Ботев (Враца) 0:4
23.10.2015 16:00 12 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 4:2
30.10.2015 14:30 13 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:3
08.11.2015 14:30 14 кръг Д Гигант (Белене) 6:1
15.11.2015 14:30 15 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:0
28.02.2016 14:30 16 кръг Д Вихър (Славяново) 1:0
06.03.2016 14:30 17 кръг Г Академик (Свищов) 1:2
13.03.2016 14:30 18 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
20.03.2016 14:30 19 кръг Г Павликени (Павликени) 4:0
27.03.2016 17:00 20 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
03.04.2016 17:00 21 кръг Г Ботев (Луковит) 1:0
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:0
17.04.2016 17:00 23 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:0
24.04.2016 17:00 24 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 1:4
29.04.2016 17:00 25 кръг Г Кариана (Ерден) 0:1
04.05.2016 18:00 26 кръг Д Ботев (Враца) 0:2
08.05.2016 18:00 27 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:2
15.05.2016 18:00 28 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 6:2
22.05.2016 18:00 29 кръг Г Гигант (Белене) 3:2
29.05.2016 18:00 30 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Павликени (Павликени) 30 15 1 14 39:52 46
7 Вихър (Славяново) 30 13 7 10 44:38 46
8 Партизан (Червен бряг) 30 13 5 12 47:40 44
9 Севлиево (Севлиево) 30 13 3 14 49:56 42
10 Ботев (Луковит) 30 13 2 15 47:56 41
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
20.04.2016 16:00 - Г Черноморец (Балчик) 1:4 Канал 3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
09.09.2015 17:00 - Д Гигант (Белене) 5:1
Област Плевен / Втори кръг
23.09.2015 17:00 - Г Левски 2007 (Левски) 2:2
Област Плевен / Финал
30.09.2015 17:00 - Д Вихър (Славяново) 1:0
Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч / 1/2 финали
14.10.2015 16:00 - Д Севлиево (Севлиево) 5:0
Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч / Финал
03.11.2015 14:30 - Д Павликени (Павликени) 6:1
Зонален финал
21.11.2015 14:00 - Д Ботев (Враца) 3:2

Партизан (Червен бряг)

ЮМВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 11:00 1 кръг Д Ботев (Луковит) 2:1
26.09.2015 11:00 2 кръг Г Вихър (Славяново) 0:4
- 3 кръг
почива
10.10.2015 11:00 4 кръг Д Чавдар 2006 (Троян) 2:3
- 5 кръг
почива
31.10.2015 11:00 6 кръг Д Олимпик 2000 (Тетевен) 1:3
07.11.2015 11:00 7 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:4
09.04.2016 11:00 8 кръг Г Ботев (Луковит) 3:1
16.04.2016 11:00 9 кръг Д Вихър (Славяново) 0:7
- 10 кръг
почива
07.05.2016 11:00 11 кръг Г Чавдар 2006 (Троян) 0:5
- 12 кръг
почива
21.05.2016 11:00 13 кръг Г Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
28.05.2016 11:00 14 кръг Д Левски 2007 (Левски) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чавдар 2006 (Троян) 10 6 0 4 28:24 18
3 Левски 2007 (Левски) 10 5 0 5 26:37 15
4 Партизан (Червен бряг) 10 4 0 6 19:28 12
5 Ботев (Луковит) 10 3 0 7 17:27 9
6 Олимпик 2000 (Тетевен) 10 4 0 6 22:26 12

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 11 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 3 място
2011/2012 "В" група 8 място
2010/2011 А ОФГ ПЛ ?
2009/2010 А ОФГ ПЛ 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници