Партизан (Червен бряг)

BGSupporters форум

Партизан (Червен бряг)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:1
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Академик (Свищов) 1:2
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:1
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:1
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Павликени (Павликени) 3:0
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:2
08.10.2017 16:00 9 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:1
15.10.2017 16:00 10 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:3
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Вихър (Славяново) 0:0
29.10.2017 14:30 12 кръг Г Кариана (Ерден) 1:5
05.11.2017 14:30 13 кръг Д Ботев (Луковит) 2:0
12.11.2017 14:30 14 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:0
19.11.2017 14:30 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:1
25.02.2018 16 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
04.03.2018 17 кръг Д Академик (Свищов) -:-
11.03.2018 18 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
18.03.2018 19 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
25.03.2018 20 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
01.04.2018 21 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
08.04.2018 22 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
15.04.2018 23 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
22.04.2018 24 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
29.04.2018 25 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
06.05.2018 26 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
13.05.2018 27 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
20.05.2018 28 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
27.05.2018 29 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
03.06.2018 30 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Севлиево (Севлиево) 15 7 3 5 22:18 24
8 Спартак (Плевен) 15 6 5 4 24:15 23
9 Партизан (Червен бряг) 15 6 4 5 19:18 22
10 Трявна (Трявна) 15 5 4 6 19:16 19
11 Академик (Свищов) 15 4 5 6 23:24 17
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
- -
почива
Област Плевен / 1/2 финали
19.10.2017 15:30 - Д Спартак (Плевен) 4:0
Област Плевен / Финал
25.10.2017 15:00 - Д Вихър (Славяново) 1:0
Северозападна България / Първи кръг
- -
почива
Северозападна България / 1/2 финали
08.11.2017 14:00 - Д Кариана (Ерден) 0:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2017 18:00 - Г Мизия 2005 (Кнежа) 7:2
14.07.2017 18:00 - Г Ботев (Враца) 0:4
19.07.2017 18:00 - Д Ботев (Луковит) 2:2
26.07.2017 18:00 - Д Мизия 2005 (Кнежа) 4:0
30.07.2017 18:00 - Д Обнова (Обнова) 2:1
02.08.2017 18:00 - Г Вихър (Славяново) 1:5
05.08.2017 18:00 - Г Чавдар (Етрополе) 0:4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 11 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 3 място
2011/2012 "В" група 8 място
2010/2011 А ОФГ ПЛ ?
2009/2010 А ОФГ ПЛ 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници