Партизан (Червен бряг)

BGSupporters форум

Партизан (Червен бряг)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:1
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Академик (Свищов) 1:2
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:1
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Спартак (Плевен) 1:1
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Павликени (Павликени) 3:0
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:2
08.10.2017 16:00 9 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:1
15.10.2017 16:00 10 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:3
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Вихър (Славяново) 0:0
29.10.2017 14:30 12 кръг Г Кариана (Ерден) 1:5
05.11.2017 14:30 13 кръг Д Ботев (Луковит) 2:0
12.11.2017 14:30 14 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:0
19.11.2017 14:30 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:1
11.03.2018 14:30 16 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:5
18.03.2018 14:30 17 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
10.04.2018 17:00 18 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:3
01.04.2018 17:00 19 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:0
06.04.2018 17:00 20 кръг Г Спартак (Плевен) 3:0
15.04.2018 17:00 21 кръг Д Павликени (Павликени) 2:1
22.04.2018 17:00 22 кръг Г Трявна (Трявна) 0:1
26.04.2018 17:00 23 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:2
29.04.2018 17:00 24 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:1
06.05.2018 18:00 25 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:4
10.05.2018 18:00 26 кръг Г Вихър (Славяново) 0:4
16.05.2018 18:00 27 кръг Д Кариана (Ерден) 0:4
20.05.2018 18:00 28 кръг Г Ботев (Луковит) 2:3
27.05.2018 18:00 29 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
03.06.2018 18:00 30 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спартак (Плевен) 28 10 9 9 38:35 39
9 Академик (Свищов) 28 9 9 10 40:40 36
10 Партизан (Червен бряг) 28 10 4 14 31:46 34
11 Трявна (Трявна) 28 9 6 13 30:42 33
12 Павликени (Павликени) 28 9 2 17 30:60 29
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
- -
почива
Област Плевен / 1/2 финали
19.10.2017 15:30 - Д Спартак (Плевен) 4:0
Област Плевен / Финал
25.10.2017 15:00 - Д Вихър (Славяново) 1:0
Северозападна България / Първи кръг
- -
почива
Северозападна България / 1/2 финали
08.11.2017 14:00 - Д Кариана (Ерден) 0:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2017 18:00 - Г Мизия 2005 (Кнежа) 7:2
14.07.2017 18:00 - Г Ботев (Враца) 0:4
19.07.2017 18:00 - Д Ботев (Луковит) 2:2
26.07.2017 18:00 - Д Мизия 2005 (Кнежа) 4:0
30.07.2017 18:00 - Д Обнова (Обнова) 2:1
02.08.2017 18:00 - Г Вихър (Славяново) 1:5
05.08.2017 18:00 - Г Чавдар (Етрополе) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2018 14:00 - Г Ботев (Луковит) 0:1
03.02.2018 14:00 - Г Ботев (Луковит) 1:1
10.02.2018 14:00 - Д Левски 2007 (Левски) 3:2
15.02.2018 14:00 - Д ЦСКА 1948 /юн.ст./ (София) 4:0
17.02.2018 14:00 - Г Чавдар (Етрополе) 1:4

Партизан (Червен бряг)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2017 16:00 1 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 11:1
21.09.2017 16:00 2 кръг Д Вихър (Славяново) 5:5
28.09.2017 16:00 3 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:6
05.10.2017 14:00 4 кръг Д Севлиево (Севлиево) 4:9
12.10.2017 14:00 5 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) 7:2
19.10.2017 14:00 6 кръг Г Олимпик 2000 (Тетевен) 5:3
26.10.2017 14:00 7 кръг Д Ботев (Луковит) 1:3
02.11.2017 14:00 8 кръг Г Левски 2007 (Левски) 5:3
09.11.2017 14:00 9 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:0
15.03.2018 15:00 10 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 5:4
01.04.2018 16:00 11 кръг Г Вихър (Славяново) 4:3
29.03.2018 15:00 12 кръг Д Литекс (Ловеч) 3:6
05.04.2018 16:00 13 кръг Г Севлиево (Севлиево) 5:6
12.04.2018 16:00 14 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 8:2
19.04.2018 16:00 15 кръг Д Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
26.04.2018 16:00 16 кръг Г Ботев (Луковит) 7:4
03.05.2018 16:00 17 кръг Д Левски 2007 (Левски) 9:0
10.05.2018 16:00 18 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Литекс (Ловеч) 18 18 0 0 85:18 54
2 Севлиево (Севлиево) 18 13 0 5 97:36 39
3 Партизан (Червен бряг) 18 11 2 5 87:60 35
4 Вихър (Славяново) 18 11 2 5 64:30 35
5 Пордим 2017 (Пордим) 18 7 1 10 58:80 22

Партизан (Червен бряг)

Деца: Плевен - Междуобластна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Д Венци (Искър) 10:0
30.09.2017 11:00 2 кръг Г Дреновец (Горник) 5:3
07.10.2017 11:00 3 кръг Д Ботев (Луковит) 1:1
14.10.2017 11:00 4 кръг Г Спартак (Койнаре) анл.
- 5 кръг
почива
28.10.2017 11:00 6 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 12:1
04.11.2017 11:00 7 кръг Д Искър (Чомаковци) 3:1
11.11.2017 11:00 8 кръг Г Бенковски (Тетевен) 1:6
18.11.2017 11:00 9 кръг Д Светкавица (Градежница) 8:1
31.03.2018 11:00 10 кръг Г Венци (Искър) 4:1
07.04.2018 11:00 11 кръг Д Дреновец (Горник) 3:0
16.05.2018 11:00 12 кръг Г Ботев (Луковит) 2:0
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
05.05.2018 11:00 15 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 5:0
12.05.2018 11:00 16 кръг Г Искър (Чомаковци) 2:5
19.05.2018 11:00 17 кръг Д Бенковски (Тетевен) -:-
26.05.2018 11:00 18 кръг Г Светкавица (Градежница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Луковит) 12 10 1 1 41:9 31
2 Партизан (Червен бряг) 12 9 1 2 56:19 28
3 Искър (Чомаковци) 12 8 1 3 40:14 25
4 Бенковски (Тетевен) 10 7 0 3 37:23 21
5 Венци (Искър) 11 5 0 6 16:28 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 11 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 3 място
2011/2012 "В" група 8 място
2010/2011 А ОФГ ПЛ ?
2009/2010 А ОФГ ПЛ 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници