Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Партизан (Доктор Йосифово)

BGSupporters форум

Партизан (Доктор Йосифово)

"А" ОФГ Монтана
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2017 18:00 1 кръг Г Вършец 2012 (Вършец) 3:0
02.09.2017 17:00 2 кръг Д Миньор Кипровец (Чипровци) 1:1
09.09.2017 17:00 3 кръг Г Расово (Расово) 4:1
16.09.2017 17:00 4 кръг Д Пъстрина 2012 (Монтана) 0:4
23.09.2017 17:00 5 кръг Г Вихър (Бързия) 4:1
30.09.2017 17:00 6 кръг Д Бойчиновци (Бойчиновци) 1:3
- 7 кръг
почива
15.10.2017 16:00 8 кръг Д Озировец (Долно Озирово) 3:1
21.10.2017 16:00 9 кръг Г Шурданица (Георги Дамяново) 2:1
28.10.2017 15:00 10 кръг Д Ком (Берковица) 2:1
04.11.2017 14:30 11 кръг Г Вихър 23 (Николово) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Расово (Расово) 19 7 1 11 45:58 22
8 Вършец 2012 (Вършец) 19 6 2 11 23:51 20
9 Вихър (Бързия) 19 1 1 17 15:88 4
10 Озировец (Долно Озирово) 19 0 1 18 13:78 1
11 Партизан (Доктор Йосифово) 10 6 1 3 21:18 19
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 19:00 - Г Първа атомна (Козлодуй) 4:3
29.07.2017 19:00 - Г Огоста (Хайредин) 2:6
05.08.2017 18:00 - Г Околчица (Моравица) 2:4
13.08.2017 18:00 - Г Манастирище (Манастирище) 4:13
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2018 14:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ МН 11 място
2016/2017 Б ОФГ МН 2 място
2015/2016 Б ОФГ МН 7 място
2014/2015 - -

Интернет страници

 » няма интернет страници