Първа атомна (Козлодуй)

BGSupporters форум

Ботев 2008 (Козлодуй)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.08.2014 18:00 1 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:1
24.08.2014 18:00 2 кръг Д Ювентус (Малчика) 2:2
31.08.2014 18:00 3 кръг Г Академик (Свищов) 0:2
07.09.2014 17:00 4 кръг Д Павликени (Павликени) 0:0
17.09.2014 17:00 5 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:4
21.09.2014 17:00 6 кръг Д Видима-Раковски (Севлиево) 3:4
28.09.2014 17:00 7 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:1
03.10.2014 16:00 8 кръг Д Ботев (Луковит) 0:3
12.10.2014 16:00 9 кръг Г Ситомир (Никопол) 1:1
19.10.2014 16:00 10 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:6
26.10.2014 14:30 11 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:2
02.11.2014 14:30 12 кръг Д Ком (Берковица) 0:2
09.11.2014 14:30 13 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 0:2
15.03.2015 14:30 14 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:0
22.03.2015 14:30 15 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:1
29.03.2015 17:00 16 кръг Д Академик (Свищов) 0:2
05.04.2015 17:00 17 кръг Г Павликени (Павликени) 1:1
10.04.2015 17:00 18 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 1:3
19.04.2015 17:00 19 кръг Г Видима-Раковски (Севлиево) 3:0
26.04.2015 17:00 20 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:0
03.05.2015 18:00 21 кръг Г Ботев (Луковит) 4:0
10.05.2015 18:00 22 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:0
13.05.2015 18:00 23 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:1
17.05.2015 18:00 24 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:4
23.05.2015 18:00 25 кръг Г Ком (Берковица) 3:1
31.05.2015 18:00 26 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ювентус (Малчика) 26 9 3 14 37:56 30
11 Партизан (Червен бряг) 26 8 5 13 39:62 29
12 Ботев 2008 (Козлодуй) 26 5 6 15 31:45 21
13 Ситомир (Никопол) 26 1 1 24 12:83 1
14 Видима-Раковски (Севлиево) 26 7 3 16 23:57 24

Ботев 2008 (Козлодуй)

ЮСВ: Враца - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
27.09.2014 10:30 2 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 0:1
04.10.2014 10:30 3 кръг Г Септември (Гложене) 10:1
11.10.2014 10:30 4 кръг Д Огоста (Хайредин) 13:0
18.10.2014 10:30 5 кръг Г Дунав 98 (Селановци) 5:0
25.10.2014 10:30 6 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 8:2
01.11.2014 10:30 7 кръг Г Ботев (Криводол) 10:1
- 8 кръг
почива
06.05.2015 18:00 9 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 2:4
03.04.2015 17:00 10 кръг Д Септември (Гложене) 3:0
10.04.2015 17:00 11 кръг Г Огоста (Хайредин) 7:0
17.04.2015 17:00 12 кръг Д Дунав 98 (Селановци) 2:0
24.04.2015 17:00 13 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:1
08.05.2015 18:00 14 кръг Д Ботев (Криводол) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Мизия 2005 (Кнежа) 12 11 1 0 47:7 34
2 Ботев 2008 (Козлодуй) 12 9 1 2 66:10 28
3 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 12 6 2 4 43:34 20
4 Дунав 98 (Селановци) 12 6 0 6 24:27 18
5 Септември (Гложене) 12 4 0 8 28:47 12

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 13.355 43
април 2019 3.774 88
март 2019 9.728 61
ноември 2018 5.504 85
октомври 2018 8.199 68
септември 2018 8.346 73
май 2018 8.301 67
април 2018 12.189 46
март 2018 7.022 74
ноември 2017 10.697 56
октомври 2017 8.501 66
септември 2017 11.803 48
август 2017 11.312 50
май 2017 8.063 67
април 2017 7.503 72
март 2017 8.943 64
ноември 2016 5.734 79
октомври 2016 5.677 79
септември 2016 7.989 67
август 2016 7.511 70
май 2016 5.532 74
април 2016 3.155 85
март 2016 4.921 79
ноември 2015 3.388 88
октомври 2015 4.579 84
август 2015 1.501 90
май 2015 4.965 72
април 2015 11.444 49
март 2015 5.594 71
декември 2014 2.145 88
октомври 2014 2.229 88
септември 2014 3.633 83
май 2014 7.587 67
април 2014 6.078 76
март 2014 7.345 65
ноември 2013 8.816 70
септември 2013 12.700 48
август 2013 8.568 64
май 2013 18.095 32
април 2013 18.399 28
март 2013 6.832 74
ноември 2012 14.992 40
октомври 2012 12.686 46
септември 2012 12.973 42
май 2012 10.660 60
април 2012 2.347 91
март 2012 9.621 65
ноември 2011 14.962 47
октомври 2011 22.501 25
септември 2011 11.166 65
август 2011 17.213 33
май 2011 13.578 48
април 2011 10.440 64
март 2011 16.913 38
ноември 2010 13.610 51
октомври 2010 16.681 43
септември 2010 11.602 66
август 2010 16.508 39
всички

Интернет страници