Първа атомна (Козлодуй)

BGSupporters форум

Първа атомна (Козлодуй)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:1
20.08.2017 18:00 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Д Вихър (Славяново) 3:0
10.09.2017 17:00 5 кръг Г Кариана (Ерден) 0:3
17.09.2017 17:00 6 кръг Д Ботев (Луковит) 3:0
24.09.2017 17:00 7 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:1
08.10.2017 16:00 9 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
15.10.2017 16:00 10 кръг Д Академик (Свищов) 0:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
29.10.2017 14:30 12 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 7:0
05.11.2017 14:30 13 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
12.11.2017 14:30 14 кръг Д Павликени (Павликени) 3:0
19.11.2017 14:30 15 кръг Г Трявна (Трявна) 1:1
11.03.2018 14:30 16 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:1
18.03.2018 14:30 17 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:5
10.04.2018 17:00 18 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:1
01.04.2018 17:00 19 кръг Г Вихър (Славяново) 1:0
06.04.2018 17:00 20 кръг Д Кариана (Ерден) 0:0
15.04.2018 17:00 21 кръг Г Ботев (Луковит) 1:2
22.04.2018 17:00 22 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 3:0
26.04.2018 17:00 23 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:1
29.04.2018 17:00 24 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
05.05.2018 18:00 25 кръг Г Академик (Свищов) 1:1
10.05.2018 18:00 26 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:0
13.05.2018 18:00 27 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:2
20.05.2018 18:00 28 кръг Д Спартак (Плевен) 5:1
27.05.2018 18:00 29 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
03.06.2018 18:00 30 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Вихър (Славяново) 28 16 6 6 63:29 54
4 Бдин 1923 (Видин) 28 15 5 8 52:31 50
5 Първа атомна (Козлодуй) 28 14 7 7 41:24 49
6 Левски 2007 (Левски) 28 13 6 9 40:34 45
7 Янтра Габрово (Габрово) 28 12 4 12 53:37 40
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
05.10.2017 16:00 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:0
Област Враца / Финал
19.10.2017 15:30 - Д Огоста (Хайредин) 4:0
Северозападна България / Първи кръг
25.10.2017 15:00 - Г Пещера (Галата) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2017 18:00 - Д Огоста (Хайредин) 1:2
15.07.2017 19:00 - Д Партизан (Доктор Йосифово) 3:4
20.07.2017 18:00 - Г Чавдар (Етрополе) 3:1
21.07.2017 18:00 - Г Миньор (Перник) 0:4
23.07.2017 18:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
29.07.2017 19:00 - Д Околчица (Моравица) 4:0
04.08.2017 18:00 - Д Вихър 23 (Николово) 2:2
05.08.2017 18:00 - Г Огоста (Хайредин) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2018 14:00 - Г Ботев (Враца) 1:4
27.01.2018 14:00 - Д Мизия 2005 (Кнежа) 1:2
31.01.2018 14:00 - Г Пъстрина 2012 (Монтана) 0:0
03.02.2018 14:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:5
10.02.2018 14:00 - Г Миньор Кипровец (Чипровци) 5:0
14.02.2018 14:00 - Д Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 5:2
17.02.2018 14:00 - Д Огоста (Хайредин) 5:2
24.02.2018 14:00 - Д Септември 98 (Гложене) 9:0

Първа атомна (Козлодуй)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:4
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 2:6
27.09.2017 16:00 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:7
04.10.2017 15:00 4 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 0:6
11.10.2017 15:00 5 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
18.10.2017 15:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:4
25.10.2017 15:00 7 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:1
- 8 кръг
почива
15.11.2017 14:00 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:3
отложен 10 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
28.03.2018 15:00 11 кръг Г Спартак (Плевен) 1:4
04.04.2018 16:00 12 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
11.04.2018 16:00 13 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 0:5
18.04.2018 16:00 14 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:5
25.04.2018 16:00 15 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
отложен 16 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 17 кръг
почива
16.05.2018 16:00 18 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак (Плевен) 14 9 0 5 36:20 27
6 Бдин 1923 (Видин) 15 5 1 9 20:32 16
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 14 4 3 7 18:33 15
8 Първа атомна (Козлодуй) 14 1 0 13 12:61 3
9 Чардафон 1919 (Габрово) 14 0 2 12 10:64 2

Първа атомна (Козлодуй)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
29.09.2017 17:00 2 кръг Г Ком (Берковица) 1:1
06.10.2017 16:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
13.10.2017 16:00 4 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:3
20.10.2017 16:00 5 кръг Д Кариана (Ерден) 4:1
27.10.2017 16:00 6 кръг Д Ботев (Враца) 0:3
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Ботев (Криводол) 7:1
- 8 кръг
почива
17.11.2017 15:00 9 кръг Д Ком (Берковица) 0:1
24.11.2017 15:00 10 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
16.03.2018 15:30 11 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:4
08.05.2018 17:00 12 кръг Г Кариана (Ерден) 0:7
30.03.2018 15:30 13 кръг Г Ботев (Враца) 0:9
13.04.2018 16:00 14 кръг Д Ботев (Криводол) 6:3
20.04.2018 16:00 15 кръг Г Ком (Берковица) 2:1
27.04.2018 16:00 16 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:4
04.05.2018 17:00 17 кръг Д Ботев (Криводол) 3:0
11.05.2018 17:00 18 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
18.05.2018 17:00 19 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 20 кръг
почива
01.06.2018 17:00 21 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК Локомотив (Мездра) 15 6 4 5 52:24 22
4 Кариана (Ерден) 14 7 1 6 40:30 22
5 Ком (Берковица) 16 6 3 7 33:28 21
6 Първа атомна (Козлодуй) 16 5 3 8 26:43 18
7 Ботев (Криводол) 16 0 0 16 10:145 0

Първа атомна (Козлодуй)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
- 2 кръг
почива
07.10.2017 10:30 3 кръг Д Кариана (Ерден) 2:5
14.10.2017 10:00 4 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 0:2
21.10.2017 10:00 5 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:1
28.10.2017 10:00 6 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 5:1
04.11.2017 10:30 7 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 8:1
11.11.2017 10:30 8 кръг Д Любимец (Търнава) 6:0
18.11.2017 10:30 9 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:1
25.11.2017 10:30 10 кръг Д Ботев (Враца) 0:7
отложен 11 кръг Г Септември 98 (Гложене) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг
почива
25.04.2018 10:30 14 кръг Г Кариана (Ерден) 1:7
07.05.2018 10:30 15 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:0
21.04.2018 10:00 16 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:1
28.04.2018 10:00 17 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 1:3
05.05.2018 10:30 18 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 6:0
12.05.2018 10:30 19 кръг Г Любимец (Търнава) 0:11
19.05.2018 10:30 20 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
26.05.2018 10:30 21 кръг Г Ботев (Враца) -:-
02.06.2018 10:30 22 кръг Д Септември 98 (Гложене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Кариана (Ерден) 16 7 2 7 60:47 23
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 15 5 4 6 25:30 19
7 Първа атомна (Козлодуй) 14 5 2 7 32:40 17
8 Септември 98 (Гложене) 16 3 2 11 35:78 11
9 Торпедо 2004 (Борован) 15 3 2 10 30:68 11

Първа атомна (Козлодуй)

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:30 1 кръг Д Околчица (Моравица) 0:3
30.09.2017 10:30 2 кръг Г Бутан (Бутан) 0:3
- 3 кръг
почива
14.10.2017 11:30 4 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 0:3
21.10.2017 11:30 5 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:3
28.10.2017 11:30 6 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 0:3
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
17.03.2018 10:30 12 кръг Г Околчица (Моравица) 0:3
06.04.2018 10:30 13 кръг Д Бутан (Бутан) 0:3
- 14 кръг
почива
14.04.2018 11:30 15 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:3
21.04.2018 11:30 16 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:3
28.04.2018 11:30 17 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 0:3
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Околчица (Моравица) 9 8 0 1 50:3 24
3 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 10 5 0 5 25:29 15
4 Бутан (Бутан) 9 3 1 5 11:26 10
5 Торпедо 2004 (Борован) 10 3 1 6 15:34 10
6 Първа атомна (Козлодуй) 10 0 0 10 0:30 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници