Първа атомна (Козлодуй)

BGSupporters форум

Първа атомна (Козлодуй)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:1
20.08.2017 18:00 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Д Вихър (Славяново) 3:0
10.09.2017 17:00 5 кръг Г Кариана (Ерден) 0:3
17.09.2017 17:00 6 кръг Д Ботев (Луковит) 3:0
24.09.2017 17:00 7 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:1
08.10.2017 16:00 9 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
15.10.2017 16:00 10 кръг Д Академик (Свищов) 0:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
29.10.2017 14:30 12 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 7:0
05.11.2017 14:30 13 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
12.11.2017 14:30 14 кръг Д Павликени (Павликени) 3:0
19.11.2017 14:30 15 кръг Г Трявна (Трявна) 1:1
11.03.2018 14:30 16 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:1
18.03.2018 14:30 17 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:5
10.04.2018 17:00 18 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:1
01.04.2018 17:00 19 кръг Г Вихър (Славяново) 1:0
06.04.2018 17:00 20 кръг Д Кариана (Ерден) 0:0
15.04.2018 17:00 21 кръг Г Ботев (Луковит) 1:2
22.04.2018 17:00 22 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 3:0
26.04.2018 17:00 23 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:1
29.04.2018 17:00 24 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
05.05.2018 18:00 25 кръг Г Академик (Свищов) 1:1
10.05.2018 18:00 26 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:0
13.05.2018 18:00 27 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:2
20.05.2018 18:00 28 кръг Д Спартак (Плевен) 5:1
27.05.2018 18:00 29 кръг Г Павликени (Павликени) 0:4
03.06.2018 18:00 30 кръг Д Трявна (Трявна) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Вихър (Славяново) 30 17 7 6 68:32 58
4 Бдин 1923 (Видин) 30 16 5 9 57:33 53
5 Първа атомна (Козлодуй) 30 15 7 8 45:29 52
6 Левски 2007 (Левски) 30 13 7 10 42:40 46
7 Янтра Габрово (Габрово) 30 13 4 13 60:39 43
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
05.10.2017 16:00 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:0
Област Враца / Финал
19.10.2017 15:30 - Д Огоста (Хайредин) 4:0
Северозападна България / Първи кръг
25.10.2017 15:00 - Г Пещера (Галата) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2017 18:00 - Д Огоста (Хайредин) 1:2
15.07.2017 19:00 - Д Партизан (Доктор Йосифово) 3:4
20.07.2017 18:00 - Г Чавдар (Етрополе) 3:1
21.07.2017 18:00 - Г Миньор (Перник) 0:4
23.07.2017 18:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
29.07.2017 19:00 - Д Околчица (Моравица) 4:0
04.08.2017 18:00 - Д Вихър 23 (Николово) 2:2
05.08.2017 18:00 - Г Огоста (Хайредин) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2018 14:00 - Г Ботев (Враца) 1:4
27.01.2018 14:00 - Д Мизия 2005 (Кнежа) 1:2
31.01.2018 14:00 - Г Пъстрина 2012 (Монтана) 0:0
03.02.2018 14:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:5
10.02.2018 14:00 - Г Миньор Кипровец (Чипровци) 5:0
14.02.2018 14:00 - Д Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 5:2
17.02.2018 14:00 - Д Огоста (Хайредин) 5:2
24.02.2018 14:00 - Д Септември 98 (Гложене) 9:0

Първа атомна (Козлодуй)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:4
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 2:6
27.09.2017 16:00 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:7
04.10.2017 15:00 4 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 0:6
11.10.2017 15:00 5 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
18.10.2017 15:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:4
25.10.2017 15:00 7 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:1
- 8 кръг
почива
15.11.2017 14:00 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:3
21.05.2018 16:00 10 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:7
28.03.2018 15:00 11 кръг Г Спартак (Плевен) 1:4
04.04.2018 16:00 12 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
11.04.2018 16:00 13 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 0:5
18.04.2018 16:00 14 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:5
25.04.2018 16:00 15 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
02.05.2018 16:00 16 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 3:0
- 17 кръг
почива
16.05.2018 16:00 18 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Изгрев 93 (Царевец) 16 10 1 5 55:34 31
6 Бдин 1923 (Видин) 16 5 1 10 21:35 16
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 16 4 3 9 21:41 15
8 Първа атомна (Козлодуй) 16 2 0 14 16:68 6
9 Чардафон 1919 (Габрово) 16 0 2 14 12:72 2

Първа атомна (Козлодуй)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
29.09.2017 17:00 2 кръг Г Ком (Берковица) 1:1
06.10.2017 16:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
13.10.2017 16:00 4 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:3
20.10.2017 16:00 5 кръг Д Кариана (Ерден) 4:1
27.10.2017 16:00 6 кръг Д Ботев (Враца) 0:3
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Ботев (Криводол) 7:1
- 8 кръг
почива
17.11.2017 15:00 9 кръг Д Ком (Берковица) 0:1
24.11.2017 15:00 10 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
16.03.2018 15:30 11 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:4
08.05.2018 17:00 12 кръг Г Кариана (Ерден) 0:7
30.03.2018 15:30 13 кръг Г Ботев (Враца) 0:9
13.04.2018 16:00 14 кръг Д Ботев (Криводол) 6:3
20.04.2018 16:00 15 кръг Г Ком (Берковица) 2:1
27.04.2018 16:00 16 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:4
04.05.2018 17:00 17 кръг Д Ботев (Криводол) 3:0
11.05.2018 17:00 18 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
18.05.2018 17:00 19 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:2
- 20 кръг
почива
01.06.2018 17:00 21 кръг Д Кариана (Ерден) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Кариана (Ерден) 18 9 2 7 47:35 29
4 ОФК Локомотив (Мездра) 18 7 4 7 55:34 25
5 Ком (Берковица) 18 6 3 9 35:33 21
6 Първа атомна (Козлодуй) 18 5 4 9 28:47 19
7 Ботев (Криводол) 18 0 0 18 10:150 0

Първа атомна (Козлодуй)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
- 2 кръг
почива
07.10.2017 10:30 3 кръг Д Кариана (Ерден) 2:5
14.10.2017 10:00 4 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 0:2
21.10.2017 10:00 5 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:1
28.10.2017 10:00 6 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 5:1
04.11.2017 10:30 7 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 8:1
11.11.2017 10:30 8 кръг Д Любимец (Търнава) 6:0
18.11.2017 10:30 9 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:1
25.11.2017 10:30 10 кръг Д Ботев (Враца) 0:7
30.05.2018 10:30 11 кръг Г Септември 98 (Гложене) 3:4
- 12 кръг
почива
- 13 кръг
почива
25.04.2018 10:30 14 кръг Г Кариана (Ерден) 1:7
07.05.2018 10:30 15 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:0
21.04.2018 10:00 16 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:1
28.04.2018 10:00 17 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 1:3
05.05.2018 10:30 18 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 6:0
12.05.2018 10:30 19 кръг Г Любимец (Търнава) 0:11
19.05.2018 10:30 20 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:4
26.05.2018 10:30 21 кръг Г Ботев (Враца) 0:5
02.06.2018 10:30 22 кръг Д Септември 98 (Гложене) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Кариана (Ерден) 18 9 2 7 79:49 29
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 18 6 4 8 34:38 22
7 Първа атомна (Козлодуй) 18 6 2 10 40:55 20
8 Септември 98 (Гложене) 18 4 2 12 41:85 14
9 Торпедо 2004 (Борован) 18 4 2 12 36:88 14

Първа атомна (Козлодуй)

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:30 1 кръг Д Околчица (Моравица) 0:3
30.09.2017 10:30 2 кръг Г Бутан (Бутан) 0:3
- 3 кръг
почива
14.10.2017 11:30 4 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 0:3
21.10.2017 11:30 5 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:3
28.10.2017 11:30 6 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 0:3
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
17.03.2018 10:30 12 кръг Г Околчица (Моравица) 0:3
06.04.2018 10:30 13 кръг Д Бутан (Бутан) 0:3
- 14 кръг
почива
14.04.2018 11:30 15 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:3
21.04.2018 11:30 16 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:3
28.04.2018 11:30 17 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 0:3
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Дунав 2016 (Селановци) 10 9 0 1 29:8 27
3 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 10 5 0 5 25:29 15
4 Бутан (Бутан) 10 3 1 6 12:32 10
5 Торпедо 2004 (Борован) 10 3 1 6 15:34 10
6 Първа атомна (Козлодуй) 10 0 0 10 0:30 0

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 13.355 43
април 2019 3.774 88
март 2019 9.728 61
ноември 2018 5.504 85
октомври 2018 8.199 68
септември 2018 8.346 73
май 2018 8.301 67
април 2018 12.189 46
март 2018 7.022 74
ноември 2017 10.697 56
октомври 2017 8.501 66
септември 2017 11.803 48
август 2017 11.312 50
май 2017 8.063 67
април 2017 7.503 72
март 2017 8.943 64
ноември 2016 5.734 79
октомври 2016 5.677 79
септември 2016 7.989 67
август 2016 7.511 70
май 2016 5.532 74
април 2016 3.155 85
март 2016 4.921 79
ноември 2015 3.388 88
октомври 2015 4.579 84
август 2015 1.501 90
май 2015 4.965 72
април 2015 11.444 49
март 2015 5.594 71
декември 2014 2.145 88
октомври 2014 2.229 88
септември 2014 3.633 83
май 2014 7.587 67
април 2014 6.078 76
март 2014 7.345 65
ноември 2013 8.816 70
септември 2013 12.700 48
август 2013 8.568 64
май 2013 18.095 32
април 2013 18.399 28
март 2013 6.832 74
ноември 2012 14.992 40
октомври 2012 12.686 46
септември 2012 12.973 42
май 2012 10.660 60
април 2012 2.347 91
март 2012 9.621 65
ноември 2011 14.962 47
октомври 2011 22.501 25
септември 2011 11.166 65
август 2011 17.213 33
май 2011 13.578 48
април 2011 10.440 64
март 2011 16.913 38
ноември 2010 13.610 51
октомври 2010 16.681 43
септември 2010 11.602 66
август 2010 16.508 39
всички

Интернет страници