Първа атомна (Козлодуй)

BGSupporters форум

Първа атомна (Козлодуй)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:5
19.08.2018 18:00 2 кръг Д Павликени (Павликени) 4:1
26.08.2018 18:00 3 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:1
09.09.2018 17:00 5 кръг Г Ком (Берковица) 1:2
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:0
23.09.2018 17:00 7 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
30.09.2018 17:00 8 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
07.10.2018 16:00 9 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
11.10.2018 16:00 10 кръг Д Академик (Свищов) -:-
14.10.2018 16:00 11 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
21.10.2018 16:00 12 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
28.10.2018 14:30 13 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
04.11.2018 14:30 14 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
11.11.2018 14:30 15 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
24.02.2019 16 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
03.03.2019 17 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
10.03.2019 18 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
17.03.2019 19 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
24.03.2019 20 кръг Д Ком (Берковица) -:-
31.03.2019 21 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
07.04.2019 22 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
14.04.2019 23 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
21.04.2019 24 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
28.04.2019 25 кръг Г Академик (Свищов) -:-
05.05.2019 26 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
12.05.2019 27 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
19.05.2019 28 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
26.05.2019 29 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
02.06.2019 30 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ком (Берковица) 6 4 0 2 10:8 12
7 Янтра Габрово (Габрово) 6 3 1 2 18:13 10
8 Първа атомна (Козлодуй) 6 3 0 3 13:11 9
9 Академик (Свищов) 5 3 0 2 6:4 9
10 Севлиево (Севлиево) 6 2 3 1 9:6 9
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Финал
22.08.2018 18:00 - Г Ботевъ (Брусен) 7:0
Северозападна България / Първи кръг
29.08.2018 17:00 - Г Априлци 2001 (Априлци) 3:1
Северозападна България / Финал
05.09.2018 17:00 - Г Севлиево (Севлиево) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2018 18:00 - Г Ботев (Враца) 0:10
18.07.2018 18:30 - Г Вихър (Славяново) 0:0
21.07.2018 18:00 - Д Вихър (Славяново) 0:2
25.07.2018 11:00 - Д Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 4:1

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници