Първа атомна (Козлодуй)

BGSupporters форум

Първа атомна (Козлодуй)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:5
19.08.2018 18:00 2 кръг Д Павликени (Павликени) 4:1
26.08.2018 18:00 3 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:1
09.09.2018 17:00 5 кръг Г Ком (Берковица) 1:2
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:0
23.09.2018 17:00 7 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
30.09.2018 17:00 8 кръг Д Трявна (Трявна) 1:1
07.10.2018 16:00 9 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
11.10.2018 16:00 10 кръг Д Академик (Свищов) 5:1
14.10.2018 16:00 11 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 5:2
21.10.2018 16:00 12 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:1
28.10.2018 14:30 13 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:2
04.11.2018 14:30 14 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 5:4
11.11.2018 14:30 15 кръг Г Ботев (Луковит) 1:2
13.03.2019 14:30 16 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
03.03.2019 14:30 17 кръг Г Павликени (Павликени) 0:2
10.03.2019 14:30 18 кръг Д Вихър (Славяново) 0:0
17.03.2019 14:30 19 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:3
24.03.2019 14:30 20 кръг Д Ком (Берковица) 3:0
31.03.2019 16:00 21 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
07.04.2019 17:00 22 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
14.04.2019 17:00 23 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
21.04.2019 17:00 24 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
26.04.2019 17:00 25 кръг Г Академик (Свищов) -:-
05.05.2019 18:00 26 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
12.05.2019 18:00 27 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
19.05.2019 18:00 28 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
25.05.2019 18:00 29 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
02.06.2019 18:00 30 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ком (Берковица) 20 8 5 7 23:23 29
10 Ботев (Луковит) 20 7 6 7 25:21 27
11 Първа атомна (Козлодуй) 20 8 2 10 37:32 26
12 Партизан (Червен бряг) 20 5 7 8 26:28 22
13 Трявна (Трявна) 20 4 6 10 17:34 18
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Финал
22.08.2018 18:00 - Г Ботевъ (Брусен) 7:0
Северозападна България / Първи кръг
29.08.2018 17:00 - Г Априлци 2001 (Априлци) 3:1
Северозападна България / Финал
05.09.2018 17:00 - Г Севлиево (Севлиево) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Първи кръг
- -
почива
Област Враца / 1/2 финали
04.10.2018 16:00 - Г Огоста (Хайредин) 2:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2018 18:00 - Г Ботев (Враца) 0:10
18.07.2018 18:30 - Г Вихър (Славяново) 0:0
21.07.2018 18:00 - Д Вихър (Славяново) 0:2
25.07.2018 11:00 - Д Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 4:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
06.02.2019 14:00 - Д Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 2:0
09.02.2019 14:00 - Д Монолит (Манастирище) 4:2
10.02.2019 14:00 - Д Огоста (Хайредин) 3:0
16.02.2019 11:00 - Г Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 3:2

Първа атомна (Козлодуй)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.02.2019 10:00 1 кръг Г Ботев (Враца) 2:4
29.09.2018 17:00 2 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 3:0
05.10.2018 16:00 3 кръг Г Ком (Берковица) 1:1
12.10.2018 16:00 4 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
19.10.2018 16:00 5 кръг Г Кариана (Ерден) 2:4
26.10.2018 16:00 6 кръг Д Ботев (Враца) 1:5
02.11.2018 15:00 7 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 4:1
09.11.2018 15:00 8 кръг Д Ком (Берковица) 9:1
15.03.2019 15:30 9 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:6
20.03.2019 15:30 10 кръг Д Кариана (Ерден) 1:3
27.03.2019 15:30 11 кръг Д Ком (Берковица) -:-
03.04.2019 16:00 12 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
10.04.2019 16:00 13 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
17.04.2019 16:00 14 кръг Д Ботев (Враца) -:-
24.04.2019 16:00 15 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Кариана (Ерден) 10 8 1 1 26:12 25
3 Ботев (Враца) 10 6 0 4 31:12 18
4 Първа атомна (Козлодуй) 10 3 1 6 24:27 10
5 Ком (Берковица) 10 1 2 7 8:32 5
6 Дунав 2016 (Селановци) 10 1 0 9 5:33 3

Първа атомна (Козлодуй)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 17:00 1 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 4:1
26.09.2018 17:00 2 кръг Д Кариана (Ерден) 4:1
03.10.2018 16:00 3 кръг Г Ботев (Криводол) 8:1
- 4 кръг
почива
17.10.2018 16:00 5 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:2
24.10.2018 16:00 6 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:2
31.10.2018 15:00 7 кръг Г Кариана (Ерден) 3:0
отложен 8 кръг Д Ботев (Криводол) -:-
- 9 кръг
почива
05.04.2019 16:00 10 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
12.04.2019 16:00 11 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
19.04.2019 16:00 12 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 13 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Ботев (Криводол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 6 5 1 0 35:7 16
2 Първа атомна (Козлодуй) 6 4 1 1 21:7 13
3 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 6 3 0 3 15:18 9
4 Кариана (Ерден) 7 1 0 6 10:30 3
5 Ботев (Криводол) 5 1 0 4 9:28 3

Първа атомна (Козлодуй)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:30 1 кръг Г Ком (Берковица) 3:2
29.09.2018 10:30 2 кръг Д Любимец (Търнава) 7:0
- 3 кръг
почива
13.10.2018 10:30 4 кръг Д Околчица (Моравица) 5:1
20.10.2018 10:00 5 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:3
27.10.2018 10:30 6 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 3:1
03.11.2018 10:30 7 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 6:0
10.11.2018 10:30 8 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 4:2
17.11.2018 10:30 9 кръг Г Искър 1923 (Роман) 3:0
16.03.2019 10:30 10 кръг Д Ком (Берковица) 2:2
23.03.2019 10:30 11 кръг Г Любимец (Търнава) -:-
- 12 кръг
почива
06.04.2019 10:30 13 кръг Г Околчица (Моравица) -:-
13.04.2019 10:30 14 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
20.04.2019 10:30 15 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) -:-
04.05.2019 10:30 16 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
11.05.2019 10:30 17 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) -:-
18.05.2019 10:30 18 кръг Д Искър 1923 (Роман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 10 9 0 1 76:14 27
2 Първа атомна (Козлодуй) 9 7 1 1 35:11 22
3 Дунав 2016 (Селановци) 9 6 1 2 43:11 19
4 Ком (Берковица) 9 4 3 2 40:19 15
5 Торпедо 2004 (Борован) 10 5 0 5 37:37 15

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници