Павликени (Павликени)

BGSupporters форум

Павликени (Павликени)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.08.2014 18:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:4
24.08.2014 18:00 2 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 1:4
31.08.2014 18:00 3 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:3
07.09.2014 17:00 4 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:0
14.09.2014 17:00 5 кръг Д Видима-Раковски (Севлиево) 0:2
21.09.2014 17:00 6 кръг Г Ботев (Луковит) 1:3
28.09.2014 16:00 7 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 3:2 Канал 3
03.10.2014 16:00 8 кръг Г Ком (Берковица) 2:3
12.10.2014 16:00 9 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
19.10.2014 16:00 10 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
16.11.2014 14:30 11 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:3
02.11.2014 14:30 12 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:3
09.11.2014 14:30 13 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:0
15.03.2015 14:30 14 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:3
22.03.2015 14:30 15 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 0:4
29.03.2015 17:00 16 кръг Д Ювентус (Малчика) 2:0
05.04.2015 17:00 17 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 1:1
10.04.2015 17:00 18 кръг Г Видима-Раковски (Севлиево) 3:0
19.04.2015 17:00 19 кръг Д Ботев (Луковит) 1:3
26.04.2015 17:00 20 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 2:3
03.05.2015 18:00 21 кръг Д Ком (Берковица) 3:2
10.05.2015 18:00 22 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:1
13.05.2015 18:00 23 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
17.05.2015 18:00 24 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:4
23.05.2015 18:00 25 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:2
31.05.2015 18:00 26 кръг Г Ситомир (Никопол) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Янтра Габрово (Габрово) 26 9 5 12 43:54 32
8 Ком (Берковица) 26 9 3 14 43:64 30
9 Павликени (Павликени) 26 9 3 14 39:54 30
10 Ювентус (Малчика) 26 9 3 14 37:56 30
11 Партизан (Червен бряг) 26 8 5 13 39:62 29

Павликени (Павликени)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2014 15:00 1 кръг Д Ситомир (Никопол) 4:2
26.09.2014 15:00 2 кръг Г Гигант (Белене) 3:1
03.10.2014 15:00 3 кръг Д Чавдар (Троян) 0:3
10.10.2014 15:00 4 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:3
17.10.2014 15:00 5 кръг Д Трявна (Трявна) 4:0
24.10.2014 15:00 6 кръг Д Академик (Свищов) 3:4
31.10.2014 15:00 7 кръг Г Ювентус (Малчика) 4:2
27.03.2015 15:00 8 кръг Г Ситомир (Никопол) 3:0
03.04.2015 16:00 9 кръг Д Гигант (Белене) 4:3
09.04.2015 16:00 10 кръг Г Чавдар (Троян) 0:4
17.04.2015 16:00 11 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:4
24.04.2015 16:00 12 кръг Г Трявна (Трявна) 1:0
01.05.2015 16:00 13 кръг Г Академик (Свищов) 1:6
08.05.2015 16:00 14 кръг Д Ювентус (Малчика) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Янтра Габрово (Габрово) 14 8 2 4 46:24 26
4 Ювентус (Малчика) 14 8 1 5 42:34 25
5 Павликени (Павликени) 14 7 1 6 33:36 22
6 Трявна (Трявна) 14 4 2 8 15:29 14
7 Ситомир (Никопол) 14 3 1 10 25:44 10

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 12 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 6 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 14 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 14 място
1955 "А" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници