Павликени (Павликени)

BGSupporters форум

Павликени (Павликени)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:1
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 1:0
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
05.09.2015 17:00 4 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:2
13.09.2015 17:00 5 кръг Д Ботев (Луковит) 1:0
16.09.2015 17:00 6 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:2
20.09.2015 17:00 7 кръг Д Кариана (Ерден) 4:0
27.09.2015 17:00 8 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:0
04.10.2015 16:00 9 кръг Д Гигант (Белене) 5:0
11.10.2015 16:00 10 кръг Г Вихър (Славяново) 1:3
18.10.2015 16:00 11 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
23.10.2015 16:00 12 кръг Г Трявна (Трявна) 1:2
30.10.2015 14:30 13 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:0
08.11.2015 14:30 14 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:6
15.11.2015 14:30 15 кръг Д Ботев (Враца) 3:0
28.02.2016 14:30 16 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
06.03.2016 14:30 17 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 4:0
13.03.2016 14:30 18 кръг Д Академик (Свищов) 1:0
20.03.2016 14:30 19 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:4
27.03.2016 17:00 20 кръг Г Ботев (Луковит) 0:3
03.04.2016 17:00 21 кръг Д Ювентус (Малчика) 2:1
10.04.2016 17:00 22 кръг Г Кариана (Ерден) 0:3
17.04.2016 17:00 23 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:0
24.04.2016 17:00 24 кръг Г Гигант (Белене) 3:1
29.04.2016 17:00 25 кръг Д Вихър (Славяново) 2:0
04.05.2016 18:00 26 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:5
08.05.2016 18:00 27 кръг Д Трявна (Трявна) 1:1
15.05.2016 18:00 28 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:4
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 1:3
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Ботев (Враца) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски 2007 (Левски) 30 14 6 10 48:33 48
5 Кариана (Ерден) 30 14 5 11 49:44 47
6 Павликени (Павликени) 30 15 1 14 39:52 46
7 Вихър (Славяново) 30 13 7 10 44:38 46
8 Партизан (Червен бряг) 30 13 5 12 47:40 44
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Първи кръг
30.09.2015 17:00 - Д Етър В.Търново (Велико Търново) 4:2
Област Велико Търново / Финал
07.10.2015 16:00 - Д Академик (Свищов) 4:2
Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч / 1/2 финали
07.10.2015 16:00 - Д Ботев (Луковит) 3:2
Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч / Финал
03.11.2015 14:30 - Г Партизан (Червен бряг) 1:6

Павликени (Павликени)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2015 17:00 1 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 4:3
18.09.2015 17:00 2 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:4
25.09.2015 17:00 3 кръг Д Трявна (Трявна) 0:4
02.10.2015 16:00 4 кръг Г Гигант (Белене) 4:0
09.10.2015 16:00 5 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:4
16.10.2015 16:00 6 кръг Г Чумерна (Елена) 4:0
- 7 кръг
почива
29.10.2015 16:00 8 кръг Д Чавдар 2006 (Троян) 0:1
06.11.2015 16:00 9 кръг Г Академик (Свищов) 2:1
17.03.2016 10 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 2:1
24.03.2016 11 кръг Д Ювентус (Малчика) 6:1
31.03.2016 12 кръг Г Трявна (Трявна) 1:2
07.04.2016 13 кръг Д Гигант (Белене) 8:0
14.04.2016 14 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
21.04.2016 15 кръг Д Чумерна (Елена) 0:1
- 16 кръг
почива
05.05.2016 17 кръг Г Чавдар 2006 (Троян) 3:2
12.05.2016 18 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1927 (Дряново) 16 11 2 3 57:19 35
2 Ювентус (Малчика) 16 11 0 5 47:40 33
3 Павликени (Павликени) 16 10 0 6 38:26 30
4 Чавдар 2006 (Троян) 16 9 3 4 48:27 30
5 Трявна (Трявна) 16 8 2 6 34:25 26

Павликени (Павликени)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2015 09:45 1 кръг Д Трявна (Трявна) 1:2
19.09.2015 09:45 2 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 2:8
26.09.2015 09:45 3 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
03.10.2015 09:45 4 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
- 5 кръг
почива
17.10.2015 09:45 6 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:2
24.10.2015 09:45 7 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 1:6
31.10.2015 09:45 8 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
09.11.2015 15:00 9 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:10
14.11.2015 09:45 10 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 1:6
21.11.2015 09:45 11 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:8
19.03.2016 09:45 12 кръг Г Трявна (Трявна) 2:8
26.03.2016 09:45 13 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:7
02.04.2016 09:45 14 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:2
09.04.2016 09:45 15 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
- 16 кръг
почива
23.04.2016 09:45 17 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
30.04.2016 09:45 18 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 0:3
07.05.2016 09:45 19 кръг Г Академик (Свищов) 0:4
16.05.2016 16:30 20 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:9
21.05.2016 09:45 21 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 0:10
28.05.2016 09:45 22 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 20 7 2 11 23:51 23
8 Академик (Свищов) 20 6 2 12 35:55 20
9 Локомотив (Горна Оряховица) 20 6 2 12 34:51 20
10 Трявна (Трявна) 20 6 1 13 35:53 19
11 Павликени (Павликени) 20 1 2 17 16:99 5

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 5 място
2017/2018 Трета лига 12 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 6 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 14 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници