Павликени (Павликени)

BGSupporters форум

Павликени (Павликени)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:7
20.08.2017 18:00 2 кръг Д Вихър (Славяново) 1:5
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Кариана (Ерден) 0:5
03.09.2017 17:00 4 кръг Д Ботев (Луковит) 2:0
10.09.2017 17:00 5 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 4:1
17.09.2017 17:00 6 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:3
24.09.2017 17:00 7 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Академик (Свищов) 1:0
08.10.2017 16:00 9 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:1
15.10.2017 16:00 10 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 3:1
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Спартак (Плевен) 1:1
29.10.2017 14:30 12 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:2
05.11.2017 14:30 13 кръг Д Трявна (Трявна) 0:0
12.11.2017 14:30 14 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
19.11.2017 14:30 15 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
25.02.2018 16 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
04.03.2018 17 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
11.03.2018 18 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
18.03.2018 19 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
25.03.2018 20 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
01.04.2018 21 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
08.04.2018 22 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
15.04.2018 23 кръг Г Академик (Свищов) -:-
22.04.2018 24 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
29.04.2018 25 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
06.05.2018 26 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
13.05.2018 27 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
20.05.2018 28 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
27.05.2018 29 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
03.06.2018 30 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Трявна (Трявна) 15 5 4 6 19:16 19
11 Академик (Свищов) 15 4 5 6 23:24 17
12 Павликени (Павликени) 15 4 2 9 13:34 14
13 Ботев (Луковит) 15 4 1 10 17:34 13
14 Янтра (Полски Тръмбеш) 15 3 2 10 15:25 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / 1/2 финали
14.09.2017 16:30 - Д Академик (Свищов) 3:2
Област Велико Търново / Финал
12.10.2017 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
Северозападна България / Първи кръг
25.10.2017 15:00 - Г Кариана (Ерден) 0:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 18:00 - Д Левски 2007 (Левски) 0:1
23.07.2017 17:00 - Г Ботев (Луковит) 2:4
26.07.2017 18:00 - Д Янтра 1919 (Габрово) 3:2
29.07.2017 10:30 - Д Спартак (Плевен) 0:7
02.08.2017 18:00 - Г Академик (Свищов) 0:2
06.08.2017 18:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:2

Павликени (Павликени)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 09:45 1 кръг Г Трявна (Трявна) 2:0
13.09.2017 15:30 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
- 3 кръг
почива
23.09.2017 09:45 4 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
- 5 кръг
почива
07.10.2017 10:30 6 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 2:0
14.10.2017 09:45 7 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:8
18.10.2017 15:30 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
21.10.2017 10:30 9 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:3
- 10 кръг
почива
01.11.2017 10:30 11 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:4
04.11.2017 09:45 12 кръг Г Гигант (Белене) 2:4
11.11.2017 10:30 13 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:5
18.11.2017 09:45 14 кръг Г Спартак (Плевен) 0:9
25.11.2017 09:45 15 кръг Д Академик (Свищов) 2:2
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 24 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 25 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 26 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 29 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 30 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 31 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 32 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 33 кръг
почива
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Севлиево (Севлиево) 12 3 0 9 14:38 9
10 Трявна (Трявна) 12 2 2 8 16:37 8
11 Павликени (Павликени) 12 2 1 9 15:44 7
12 Гигант (Белене) 12 2 0 10 9:81 6
13 Чардафон 1919 (Габрово) 12 1 2 9 9:33 5

Павликени (Павликени)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:30 1 кръг Г Трявна (Трявна) 5:1
13.09.2017 14:00 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
16.09.2017 10:30 3 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 0:2
23.09.2017 11:30 4 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3
30.09.2017 10:30 5 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:2
- 6 кръг
почива
14.10.2017 11:30 7 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 3:4
18.10.2017 14:00 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
01.11.2017 11:30 11 кръг Д Севлиево (Севлиево) 5:0
04.11.2017 11:30 12 кръг Г Гигант (Белене) 5:0
- 13 кръг
почива
18.11.2017 11:30 14 кръг Г Спартак (Плевен) 0:6
25.11.2017 11:30 15 кръг Д Академик (Свищов) 3:0
02.12.2017 10:30 16 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 5:3
09.12.2017 10:30 17 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 3:2
- 18 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 20 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 21 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 22 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 25 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 29 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 30 кръг
почива
- 31 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 32 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 33 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 34 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 1919 (Плевен) 13 9 0 4 64:30 27
6 Янтра Габрово (Габрово) 13 7 0 6 45:39 21
7 Павликени (Павликени) 13 6 1 6 31:31 19
8 Академик (Свищов) 13 6 0 7 20:39 18
9 Левски 2007 (Левски) 13 5 1 7 33:47 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 6 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 14 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 14 място
1948/1949 МФД 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници