Павликени (Павликени)

BGSupporters форум

Павликени (Павликени)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Г Ботев (Луковит) 2:2
19.08.2018 18:00 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:4
26.08.2018 18:00 3 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:3
02.09.2018 17:00 4 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:1
09.09.2018 17:00 5 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
17.11.2018 14:30 6 кръг Г Академик (Свищов) 2:2
24.09.2018 17:00 7 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:2
30.09.2018 17:00 8 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:1
07.10.2018 16:00 9 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:2
11.10.2018 16:00 10 кръг Г Вихър (Славяново) 1:3
14.10.2018 16:00 11 кръг Д Ком (Берковица) 1:0
21.10.2018 16:00 12 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
28.10.2018 14:30 13 кръг Д Спартак (Плевен) 0:5
04.11.2018 14:30 14 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:0
11.11.2018 14:30 15 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:2
13.03.2019 14:30 16 кръг Д Ботев (Луковит) 2:1
03.03.2019 14:30 17 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:0
10.03.2019 14:30 18 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:3
17.03.2019 14:30 19 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
24.03.2019 14:30 20 кръг Г Трявна (Трявна) 2:0
31.03.2019 16:00 21 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
07.04.2019 17:00 22 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:3
14.04.2019 17:00 23 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 4:0
21.04.2019 17:00 24 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:0
26.04.2019 17:00 25 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
05.05.2019 18:00 26 кръг Г Ком (Берковица) -:-
12.05.2019 18:00 27 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
19.05.2019 18:00 28 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
25.05.2019 18:00 29 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
02.06.2019 18:00 30 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Севлиево (Севлиево) 24 15 5 4 42:19 50
4 Вихър (Славяново) 24 13 4 7 34:22 43
5 Павликени (Павликени) 24 11 4 9 36:37 37
6 Бдин 1923 (Видин) 24 10 5 9 41:28 35
7 Партизан (Червен бряг) 24 8 8 8 33:32 32
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / 1/2 финали
29.08.2018 18:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 5:0
Област Велико Търново / Финал
12.09.2018 17:00 - Г Земеделец 93 (Козловец) 3:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2018 11:30 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
21.07.2018 18:00 - Г Академик (Свищов) 2:3
28.07.2018 18:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 1:3
04.08.2018 18:00 - Д Трявна (Трявна) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2019 14:00 - Г Левски 2007 (Левски) 1:1
03.02.2019 14:00 - Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:0
10.02.2019 14:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:1
17.02.2019 14:00 - Г Трявна (Трявна) 1:0

Павликени (Павликени)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
- 2 кръг
почива
15.09.2018 10:30 3 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 2:1
22.09.2018 09:45 4 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:6
29.09.2018 09:45 5 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:9
06.10.2018 09:45 6 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:7
09.10.2018 16:00 7 кръг Д Академик (Свищов) 4:1
- 8 кръг
почива
20.10.2018 09:45 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
27.10.2018 09:45 10 кръг Г Спартак (Плевен) 0:6
- 11 кръг
почива
10.11.2018 10:30 12 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:4
13.11.2018 15:00 13 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 3:3
17.11.2018 10:30 14 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:2
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
16.03.2019 10:30 18 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 2:3
23.03.2019 09:45 19 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3
30.03.2019 09:45 20 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:14
06.04.2019 09:45 21 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 3:4
10.04.2019 16:30 22 кръг Г Академик (Свищов) 3:3
- 23 кръг
почива
22.04.2019 09:45 24 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:9
24.04.2019 16:30 25 кръг Д Спартак (Плевен) 0:4
- 26 кръг
почива
11.05.2019 10:30 27 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
15.05.2019 16:30 28 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
18.05.2019 10:30 29 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Етър ВТ (Велико Търново) 16 8 4 4 49:20 28
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 17 5 2 10 27:54 17
8 Павликени (Павликени) 17 3 2 12 28:79 11
9 Белица 2017 (Килифарево) 17 3 2 12 18:52 11
10 Академик (Свищов) 17 2 5 10 29:60 11

Павликени (Павликени)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 8:0
11.09.2018 15:00 2 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
- 3 кръг
почива
22.09.2018 11:30 4 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:2
29.09.2018 11:30 5 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
06.10.2018 11:30 6 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:4
09.10.2018 14:30 7 кръг Д Академик (Свищов) 5:1
13.10.2018 10:30 8 кръг Г Трявна (Трявна) 3:3
20.10.2018 11:30 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:5
27.10.2018 11:30 10 кръг Г Спартак (Плевен) 6:4
03.11.2018 10:30 11 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:3
- 12 кръг
почива
13.11.2018 13:30 13 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:4
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
02.03.2019 10:30 16 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:1
09.03.2019 10:30 17 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:3
- 18 кръг
почива
23.03.2019 11:30 19 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 5:4
30.03.2019 11:30 20 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:9
06.04.2019 11:30 21 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:5
10.04.2019 15:00 22 кръг Г Академик (Свищов) 1:1
13.04.2019 10:30 23 кръг Д Трявна (Трявна) 0:0
22.04.2019 11:30 24 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
24.04.2019 15:00 25 кръг Д Спартак (Плевен) 6:3
04.05.2019 10:30 26 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 27 кръг
почива
15.05.2019 15:00 28 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 29 кръг
почива
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски 2007 (Левски) 18 10 1 7 59:45 31
6 Янтра Габрово (Габрово) 19 8 3 8 43:36 27
7 Павликени (Павликени) 20 6 4 10 42:64 22
8 Трявна (Трявна) 18 5 5 8 29:49 20
9 Спартак (Плевен) 18 5 0 13 29:64 15

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 12 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 6 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 14 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 14 място
1955 "А" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници