Перун 1978 (Кресна)

BGSupporters форум

Перун 1978 (Кресна)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
24.08.2019 18:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:3
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:3
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Септември (Симитли) 1:3
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
29.09.2019 17:00 9 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:2
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:3
- 13 кръг
почива
09.11.2019 14:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
16.11.2019 14:00 15 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:3
23.11.2019 14:00 16 кръг Д Банско (Банско) 1:3
30.11.2019 14:00 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
26.02.2020 14:00 18 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
отложен 20 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
отложен 21 кръг Д Миньор (Перник) -:-
отложен 22 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
отложен 23 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
отложен 24 кръг Г Септември (Симитли) -:-
отложен 25 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
отложен 26 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
15.04.2020 16:00 27 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
25.04.2020 16:00 28 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
02.05.2020 18:00 29 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 30 кръг
почива
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
23.05.2020 18:00 33 кръг Г Банско (Банско) -:-
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Пирин 1941 (Разлог) 18 4 5 9 12:22 17
14 Марек 1915 (Дупница) 18 4 4 10 19:39 16
15 Балкан 1929 (Ботевград) 18 4 3 11 16:33 15
16 Рилски спортист 2011 (Самоков) 18 2 5 11 13:33 11
17 Перун 1978 (Кресна) 18 2 1 15 9:40 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
18.09.2019 17:00 - Д Банско (Банско) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 18:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
13.07.2019 10:00 - Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 14:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
25.01.2020 14:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 1:2
01.02.2020 14:00 - Г Пирин /юн.ст./ (Благоевград) 2:0
08.02.2020 14:00 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:4

Перун 1978 (Кресна)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:30 1 кръг Г Миньор (Перник) 0:14
15.09.2019 11:30 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
22.09.2019 11:30 3 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:11
29.09.2019 11:30 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:13
06.10.2019 15:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:5
13.10.2019 11:30 6 кръг Г Септември (Симитли) 1:10
20.10.2019 11:30 7 кръг Д Банско (Банско) 8:3
07.11.2019 14:00 8 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:8
10.11.2019 11:30 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:8
17.11.2019 11:30 10 кръг Г Беласица (Петрич) 2:4
24.11.2019 11:30 11 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:1
отложен 12 кръг Д Миньор (Перник) -:-
отложен 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
отложен 14 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
отложен 15 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
отложен 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
отложен 17 кръг Д Септември (Симитли) -:-
26.04.2020 11:30 18 кръг Г Банско (Банско) -:-
03.05.2020 11:30 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
10.05.2020 11:30 20 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
17.05.2020 11:30 21 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
24.05.2020 11:30 22 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Струмска слава 1927 (Радомир) 11 4 1 6 21:37 13
9 Септември (Симитли) 11 3 2 6 24:40 11
10 Пирин 2001 (Благоевград) 11 3 2 6 31:31 11
11 Перун 1978 (Кресна) 11 2 0 9 17:78 6
12 Банско (Банско) 11 0 0 11 12:59 0

Перун 1978 (Кресна)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:00 1 кръг Д Септември (Симитли) 0:9
- 2 кръг
почива
21.09.2019 11:00 3 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:9
28.09.2019 11:00 4 кръг Г Банско (Банско) 0:13
05.10.2019 11:00 5 кръг Д Места (Хаджидимово) 10:0
12.10.2019 11:00 6 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:3
19.10.2019 11:00 7 кръг Д Мечетата (Петрич) 0:6
отложен 8 кръг Д Неврокоп (Гоце Делчев) -:-
09.11.2019 11:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:12
16.11.2019 11:00 10 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:11
23.11.2019 11:00 11 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:3
30.11.2019 11:00 12 кръг Д Беласица (Петрич) 3:6
07.12.2019 11:00 13 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) 0:3
отложен 14 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 15 кръг
почива
отложен 16 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
отложен 17 кръг Д Банско (Банско) -:-
отложен 18 кръг Г Места (Хаджидимово) -:-
15.04.2020 11:00 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
18.04.2020 11:00 20 кръг Г Мечетата (Петрич) -:-
25.04.2020 11:00 21 кръг Г Неврокоп (Гоце Делчев) -:-
02.05.2020 11:00 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
09.05.2020 11:00 23 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
16.05.2020 11:00 24 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
23.05.2020 11:00 25 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
30.05.2020 11:00 26 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Пирин 2001 (Благоевград) 11 4 1 6 25:19 13
10 Банско (Банско) 9 3 2 4 32:14 11
11 Септември (Симитли) 10 3 1 6 13:22 10
12 Перун 1978 (Кресна) 11 1 0 10 16:75 3
13 Места (Хаджидимово) 11 1 0 10 5:76 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 3.080 70
октомври 2019 1.991 90
септември 2019 4.324 83
август 2019 10.029 56
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници