Перун 1978 (Кресна)

BGSupporters форум

Перун 1978 (Кресна)

"А" ОГ Благоевград
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 17:00 1 кръг Г Малеш (Микрево) 2:2
16.09.2018 17:00 2 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:0
- 3 кръг
почива
30.09.2018 17:00 4 кръг Д Пирин 1941 II (Разлог) 4:2
07.10.2018 16:00 5 кръг Г Миньор 2016 (Елешница) 0:0
14.10.2018 16:00 6 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) 6:0
21.10.2018 16:00 7 кръг Г Авангард (Бачево) 4:0
28.10.2018 15:00 8 кръг Д Белица 2015 (Белица) 4:0
04.11.2018 15:00 9 кръг Г Граничар (Копривлен) 3:1
11.11.2018 15:00 10 кръг Г Ураган 1970 (Горно Драглище) 2:0
18.11.2018 15:00 11 кръг Д Левски 2008 (Крупник) 5:2
25.11.2018 15:00 12 кръг Г Места (Хаджидимово) 4:0
02.12.2018 14:30 13 кръг Д Планинец (Годлево) 7:0
24.02.2019 14:30 14 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
- 15 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Пирин 1941 II (Разлог) -:-
- 18 кръг Д Миньор 2016 (Елешница) -:-
- 19 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) -:-
- 20 кръг Д Авангард (Бачево) -:-
- 21 кръг Г Белица 2015 (Белица) -:-
- 22 кръг Д Граничар (Копривлен) -:-
- 23 кръг Д Ураган 1970 (Горно Драглище) -:-
- 24 кръг Г Левски 2008 (Крупник) -:-
- 25 кръг Д Места (Хаджидимово) -:-
- 26 кръг Г Планинец (Годлево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Перун 1978 (Кресна) 12 10 2 0 42:7 32
2 Малеш (Микрево) 12 10 2 0 39:10 32
3 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 12 9 1 2 35:12 28
4 Ураган 1970 (Горно Драглище) 12 6 1 5 20:22 19
5 Белица 2015 (Белица) 12 6 0 6 29:32 18
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.02.2019 15:30 - Г Септември (Симитли) 1:1

Перун 1978 (Кресна)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 11:00 1 кръг Д Банско (Банско) 3:5
15.09.2018 11:00 2 кръг Г Септември (Симитли) 5:4
22.09.2018 11:00 3 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:2
29.09.2018 11:00 4 кръг Г Малеш (Микрево) 2:7
06.10.2018 11:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:8
13.10.2018 11:00 6 кръг Г Неврокоп (Гоце Делчев) 1:4
20.10.2018 11:00 7 кръг Д Места (Хаджидимово) 3:2
27.10.2018 11:00 8 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:9
- 9 кръг
почива
10.11.2018 11:00 10 кръг Д Мечетата (Петрич) 0:7
17.11.2018 11:00 11 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:17
24.11.2018 11:00 12 кръг Д Беласица (Петрич) 0:5
02.12.2018 11:00 13 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:5
09.03.2019 11:00 14 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 15 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 16 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 17 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
- 18 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 19 кръг Д Неврокоп (Гоце Делчев) -:-
- 20 кръг Г Места (Хаджидимово) -:-
- 21 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Мечетата (Петрич) -:-
- 24 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 25 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 26 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Банско (Банско) 12 4 2 6 34:29 14
10 Пирин 2001 (Благоевград) 11 3 3 5 23:20 12
11 Перун 1978 (Кресна) 12 2 0 10 21:75 6
12 Септември (Симитли) 11 0 0 11 5:77 0
13 Места (Хаджидимово) 11 0 0 11 8:82 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници