Перун 1978 (Кресна)

BGSupporters форум

Перун 1978 (Кресна)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
24.08.2019 18:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:3
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:3
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Септември (Симитли) 1:3
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
29.09.2019 17:00 9 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:2
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:3
- 13 кръг
почива
09.11.2019 14:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
16.11.2019 14:00 15 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
23.11.2019 14:00 16 кръг Д Банско (Банско) -:-
30.11.2019 14:00 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 18 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 19 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 20 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 21 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 22 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 23 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 24 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 25 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 26 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 27 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 28 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 29 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 30 кръг
почива
- 31 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 32 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 33 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 34 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Пирин 1941 (Разлог) 13 2 4 7 9:18 10
14 Ботев 1937 (Ихтиман) 13 2 3 8 5:20 9
15 Марек 1915 (Дупница) 13 2 3 8 14:33 9
16 Рилски спортист 2011 (Самоков) 13 1 5 7 8:22 8
17 Перун 1978 (Кресна) 13 2 1 10 6:29 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
18.09.2019 17:00 - Д Банско (Банско) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 18:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
13.07.2019 10:00 - Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:4

Перун 1978 (Кресна)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:30 1 кръг Г Миньор (Перник) 0:14
15.09.2019 11:30 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
22.09.2019 11:30 3 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:11
29.09.2019 11:30 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:13
06.10.2019 15:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:5
13.10.2019 11:30 6 кръг Г Септември (Симитли) 1:10
20.10.2019 11:30 7 кръг Д Банско (Банско) 8:3
07.11.2019 14:00 8 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:8
10.11.2019 11:30 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:8
17.11.2019 11:30 10 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
24.11.2019 11:30 11 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 12 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 14 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 15 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 17 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 18 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 20 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 22 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марек 1915 (Дупница) 9 3 2 4 14:20 11
9 Струмска слава 1927 (Радомир) 9 3 1 5 16:28 10
10 Септември (Симитли) 9 2 2 5 18:34 8
11 Перун 1978 (Кресна) 9 1 0 8 12:73 3
12 Банско (Банско) 9 0 0 9 11:53 0

Перун 1978 (Кресна)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:00 1 кръг Д Септември (Симитли) 0:9
- 2 кръг
почива
21.09.2019 11:00 3 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:9
28.09.2019 11:00 4 кръг Г Банско (Банско) 0:13
05.10.2019 11:00 5 кръг Д Места (Хаджидимово) 10:0
12.10.2019 11:00 6 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:3
19.10.2019 11:00 7 кръг Д Мечетата (Петрич) 0:6
14.12.2019 11:00 8 кръг Д Неврокоп (Гоце Делчев) -:-
09.11.2019 11:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:12
16.11.2019 11:00 10 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
23.11.2019 11:00 11 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
30.11.2019 11:00 12 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
07.12.2019 11:00 13 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) -:-
- 14 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 17 кръг Д Банско (Банско) -:-
- 18 кръг Г Места (Хаджидимово) -:-
- 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 20 кръг Г Мечетата (Петрич) -:-
- 21 кръг Г Неврокоп (Гоце Делчев) -:-
- 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 23 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 24 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 25 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 26 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Банско (Банско) 7 2 2 3 27:12 8
10 Септември (Симитли) 7 2 1 4 12:14 7
11 Стрела 2003 (Вълкосел) 8 2 1 5 12:27 7
12 Перун 1978 (Кресна) 7 1 0 6 11:52 3
13 Места (Хаджидимово) 8 0 0 8 1:64 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници