Пирдоп (Пирдоп)

BGSupporters форум

Пирдоп (Пирдоп)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:9
14.09.2019 17:00 2 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 4:3
21.09.2019 17:00 3 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:5
28.09.2019 11:30 4 кръг Д Звездец (Горна Малина) 5:1
06.10.2019 16:00 5 кръг Г Рилец (Говедарци) 0:5
12.10.2019 16:00 6 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 3:2
19.10.2019 16:00 7 кръг Г Ракитин (Трудовец) 0:3
16.11.2019 14:00 8 кръг Д Спортист (Нови хан) 3:3
10.11.2019 15:00 9 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) 1:7
- 10 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 11 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 12 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 13 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 14 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
- 15 кръг Г Мътивир (Ихтиман) -:-
- 16 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 17 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 18 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Бенковски (гр.Костенец) 9 6 1 2 22:11 19
5 Левски 2007 (Долна баня) 9 5 2 2 20:8 17
6 Пирдоп (Пирдоп) 9 3 1 5 17:38 10
7 Спортист (Нови хан) 9 2 3 4 22:23 9
8 Мътивир (Ихтиман) 9 2 1 6 14:25 7

Пирдоп (Пирдоп)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Д Драгоман (Драгоман) 13:0
21.09.2019 14:00 2 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 1:11
28.09.2019 16:00 3 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 1:8
05.10.2019 11:00 4 кръг Г Звездец (Горна Малина) 3:0
- 5 кръг
почива
20.10.2019 11:00 6 кръг Д Ракитин (Трудовец) 2:2
03.11.2019 11:00 7 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:9
09.11.2019 11:00 8 кръг Г Драгоман (Драгоман) 6:2
16.11.2019 11:00 9 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 0:3
23.11.2019 11:00 10 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) 0:3
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
- 14 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски 2007 (Долна баня) 4 4 0 0 20:1 12
4 Ракитин (Трудовец) 8 2 1 5 15:44 7
5 Пирдоп (Пирдоп) 8 2 1 5 24:38 7
6 Драгоман (Драгоман) 7 0 0 7 9:61 0
- Звездец (Горна Малина) 3 0 0 3 0:9 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 10 място
2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 6 място
2014/2015 А ОФГ СФ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници