Пирдоп (Пирдоп)

BGSupporters форум

Пирдоп (Пирдоп)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 0:1
15.09.2018 11:30 2 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:1
07.11.2018 15:00 3 кръг Д Мирково (Мирково) 0:3
30.09.2018 11:00 4 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) 1:1
06.10.2018 16:00 5 кръг Д Ракитин (Трудовец) 0:1
13.10.2018 11:30 6 кръг Г Спортист (Нови хан) 1:6
20.10.2018 16:00 7 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3
27.10.2018 16:00 8 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:3
- 9 кръг
почива
10.11.2018 15:00 10 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 3:0
18.11.2018 15:00 11 кръг Г Рилец (Говедарци) 0:3
09.03.2019 15:00 12 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 6:2
16.03.2019 15:00 13 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:1
24.03.2019 11:00 14 кръг Г Мирково (Мирково) 0:1
30.03.2019 15:00 15 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 0:6
06.04.2019 16:00 16 кръг Г Ракитин (Трудовец) 0:7
13.04.2019 16:00 17 кръг Д Спортист (Нови хан) 2:2
20.04.2019 11:30 18 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:5
04.05.2019 17:00 19 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 0:1
- 20 кръг
почива
19.05.2019 17:00 21 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 0:3
23.05.2019 17:00 22 кръг Д Рилец (Говедарци) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Звездец (Горна Малина) 20 6 3 11 23:45 21
8 Мътивир (Ихтиман) 20 6 1 13 29:54 19
9 Левски 1923 (Елин Пелин) 20 5 1 14 23:50 16
10 Пирдоп (Пирдоп) 20 3 2 15 16:53 11
11 Мирково (Мирково) 20 4 0 16 14:48 9

Пирдоп (Пирдоп)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:12
24.09.2018 11:30 2 кръг Д Звездец (Горна Малина) 7:1
29.09.2018 14:00 3 кръг Г Драгоман (Драгоман) 8:1
06.10.2018 11:30 4 кръг Д Белмекен (с.Костенец) 1:0
14.10.2018 11:30 5 кръг Г Спортист (Нови хан) 7:1
21.10.2018 11:30 6 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:6
28.10.2018 11:30 7 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 0:7
31.03.2019 11:30 8 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:9
07.04.2019 11:30 9 кръг Г Звездец (Горна Малина) 3:0
13.04.2019 11:30 10 кръг Д Драгоман (Драгоман) 6:2
21.04.2019 11:30 11 кръг Г Белмекен (с.Костенец) 0:5
06.05.2019 11:30 12 кръг Д Спортист (Нови хан) 3:0
13.05.2019 17:00 13 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:4
19.05.2019 11:30 14 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бенковски (гр.Костенец) 14 10 0 4 77:25 30
4 Белмекен (с.Костенец) 14 7 0 7 53:41 21
5 Пирдоп (Пирдоп) 14 7 0 7 35:51 21
6 Звездец (Горна Малина) 14 4 0 10 32:70 12
7 Драгоман (Драгоман) 14 2 0 12 31:97 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 10 място
2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 6 място
2014/2015 А ОФГ СФ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници