Пирдоп (Пирдоп)

BGSupporters форум

Орлин (Пирдоп)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.1963 17:30 1 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:2
25.08.1963 17:30 2 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
01.09.1963 17:00 3 кръг Д Миньор (Димитровград) 0:1
08.09.1963 17:00 4 кръг Г Ботев (Пазарджик) 2:4
15.09.1963 17:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 2:3
22.09.1963 16:30 6 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 1:9
29.09.1963 16:30 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
06.10.1963 16:00 8 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 1:4
20.10.1963 16:00 9 кръг Д Ботев (Благоевград) 1:2
27.10.1963 15:00 10 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 0:2
03.11.1963 15:00 11 кръг Д Химик (Димитровград) 1:1
10.11.1963 10:00 12 кръг Г Академик (София) 0:1
17.11.1963 15:00 13 кръг Д Металург (Перник) 1:0
24.11.1963 15:00 14 кръг Г Левски (Кюстендил) 1:2
01.12.1963 14:30 15 кръг Д Горубсо (Мадан) 1:0
08.12.1963 14:30 16 кръг Г Ботев (Бургас) 0:2
15.12.1963 14:30 17 кръг Д Арда (Кърджали) 3:0
06.03.1964 16:30 18 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:0
13.03.1964 16:30 19 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
22.03.1964 16:30 20 кръг Г Миньор (Димитровград) 1:5
27.03.1964 17:00 21 кръг Д Ботев (Пазарджик) 2:1
05.04.1964 17:00 22 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
10.04.1964 17:00 23 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 0:0
18.04.1964 17:30 24 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:0
24.04.1964 17:30 25 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 1:1
03.05.1964 17:30 26 кръг Г Ботев (Благоевград) 0:1
10.05.1964 18:00 27 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 1:1
17.05.1964 18:00 28 кръг Г Химик (Димитровград) 2:1
24.05.1964 18:00 29 кръг Д Академик (София) 2:2
31.05.1964 18:00 30 кръг Г Металург (Перник) 2:3
07.06.1964 18:00 31 кръг Д Левски (Кюстендил) 4:2
14.06.1964 18:00 32 кръг Г Горубсо (Мадан) 1:1
21.06.1964 18:00 33 кръг Д Ботев (Бургас) 2:2
27.06.1964 18:15 34 кръг Г Арда (Кърджали) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Розова долина (Казанлък) 34 12 5 17 26:35 29
15 Чепинец (Велинград) 34 10 8 16 29:47 28
16 Орлин (Пирдоп) 34 9 8 17 37:67 26
17 Левски (Карлово) 34 8 9 17 29:49 25
18 Ботев (Пазарджик) 34 5 9 20 42:71 19

Орлин (Пирдоп)

Втора софийска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Ихтиман) 14 6 1 7 27:25 13
5 Миньор (Бухово) 14 6 1 7 22:21 13
6 Сливнишки герой (Сливница) 14 4 4 6 25:27 12
7 Орлин (Пирдоп) 14 4 2 8 17:26 10
8 Ботев (Бобошево) 13 0 0 13 3:53 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СФ 6 място
2018/2019 А ОФГ СФ 10 място
2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 6 място
2014/2015 А ОФГ СФ 4 място
1963/1964 "Б" група 16 място
1962/1963 "Б" група 12 място
1961/1962 ЗФГ _

Интернет страници

 » няма интернет страници