Пирин 1941 (Разлог)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Пирин 2002 съществува под това име от 2002 г.

Хроника: В Разлог (до 1925 г. - Мехомия) през отделни периоди са съществували различни футболни отбори. През 20-те години на миналия век представителният тим на Мехомия участва в първенството на Петричката спортна област под името Александър. След 1944 г. стартират поредица от реформи на физкултурното движение в страната. На базата на спортните клубове се формират физкултурни дружества, като към тях поетапно се присъединяват местни структури на гимнастическия съюз Юнак, както и туристически, колоездачни и мото организации. Физкултурното дружество в Разлог - Пирин, е учредено през 1946 г. От есента на 1949 г. започват нови промени - по съветски модел. Вследствие на тях в града край Предела са обособени доброволни спортни организации на ведомствен принцип, най-известна от които е Септември. През 1957 г. те са обединени в дружество за физическа култура и спорт Пирин. В 1985 г. на негова основа се образува едноименният футболен клуб, който започва да се развива самостоятелно. През сезон 2002/03 след наименованието си добавя - 2002.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: Разлог 2760, ст. „Градски“.
Телефон/факс: -
E-mail: -

Клубни върхове:
десето място в “Б” група: 2012/13 г.
шестнадесетфиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2012/13 г.

Пирин 1941 (Разлог)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:0
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
24.08.2019 18:00 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:0
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:0
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Септември (Симитли) 1:3
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:1
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:2
- 11 кръг
почива
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 3:0
06.11.2019 14:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
09.11.2019 14:00 14 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:3
16.11.2019 14:00 15 кръг Г Банско (Банско) 0:2
23.11.2019 14:00 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
27.11.2019 14:00 17 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
22.02.2020 14:00 18 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Миньор (Перник) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) анл.
18.03.2020 15:00 22 кръг Г Оборище (Панагюрище) анл.
21.03.2020 15:00 23 кръг Д Септември (Симитли) анл.
28.03.2020 15:00 24 кръг Г Беласица (Петрич) анл.
04.04.2020 16:00 25 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) анл.
11.04.2020 16:00 26 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
15.04.2020 16:00 27 кръг Д Спортист 2009 (Своге) анл.
- 28 кръг
почива
02.05.2020 18:00 29 кръг Г Перун 1978 (Кресна) анл.
09.05.2020 18:00 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) анл.
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Банско (Банско) анл.
23.05.2020 18:00 33 кръг Г Марек 1915 (Дупница) анл.
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Ботев 1937 (Ихтиман) 18 6 4 8 14:24 22
12 Надежда (Доброславци) 18 5 3 10 28:35 18
13 Пирин 1941 (Разлог) 18 4 5 9 12:22 17
14 Марек 1915 (Дупница) 18 4 4 10 19:39 16
15 Балкан 1929 (Ботевград) 18 4 3 11 16:33 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
18.09.2019 17:00 - Г Беласица (Петрич) 0:0
Област Благоевград / 1/2 финали
25.09.2019 17:00 - Г Септември (Симитли) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.07.2019 18:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
06.07.2019 10:00 - Д Беласица (Петрич) 0:2
09.07.2019 18:00 - Д Септември (София) 1:3
12.10.2019 15:30 - Д Левски (София) 1:2
31.10.2019 14:30 - Д Септември (Симитли) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 14:00 - Д Перун 1978 (Кресна) 2:1
29.01.2020 13:00 - Д Септември (Симитли) 3:1
04.02.2020 14:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
08.02.2020 12:00 - Д Левски /юн.ст./ (София) 0:3
12.02.2020 12:00 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:1
15.02.2020 13:00 - Г Места (Хаджидимово) 4:0

Пирин 1941 (Разлог)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2019 17:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
01.09.2019 14:00 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
11.09.2019 11:00 3 кръг Г Левски (София) 0:12
15.09.2019 14:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:5
22.09.2019 14:00 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:3
29.09.2019 14:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:5
06.10.2019 14:00 7 кръг Г Барокко (София) 1:3
09.10.2019 14:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:6
20.10.2019 14:00 9 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
31.10.2019 14:00 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:3
14.11.2019 14:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:4
10.11.2019 14:00 12 кръг Г Септември (София) 1:6
17.11.2019 14:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
24.11.2019 14:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) 0:4
21.11.2019 14:00 15 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:5
05.03.2020 15:00 16 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
01.03.2020 14:00 17 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3
08.03.2020 14:00 18 кръг Д Левски (София) анл.
15.03.2020 14:00 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
22.03.2020 14:00 20 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) анл.
29.03.2020 14:00 21 кръг Г Спортист 2009 (Своге) анл.
05.04.2020 14:00 22 кръг Д Барокко (София) анл.
09.04.2020 16:00 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
11.04.2020 14:00 24 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
23.04.2020 16:00 25 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) анл.
26.04.2020 14:00 26 кръг Г Чавдар (Етрополе) анл.
03.05.2020 14:00 27 кръг Д Септември (София) анл.
10.05.2020 14:00 28 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
17.05.2020 14:00 29 кръг Д Беласица (Петрич) анл.
31.05.2020 14:00 30 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Сливнишки герой (Сливница) 16 6 1 9 28:44 19
13 Беласица (Петрич) 17 5 1 11 28:38 16
14 Струмска слава 1927 (Радомир) 17 3 2 12 26:59 11
15 Ботев 57 СОУ (София) 17 2 3 12 19:56 9
16 Пирин 1941 (Разлог) 17 1 0 16 20:74 3

Пирин 1941 (Разлог)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:00 1 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
14.09.2019 11:00 2 кръг Г Мечетата (Петрич) 0:1
21.09.2019 11:00 3 кръг Д Беласица (Петрич) 3:0
28.09.2019 11:00 4 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) 1:2
05.10.2019 11:00 5 кръг Д Септември (Симитли) 0:1
- 6 кръг
почива
19.10.2019 11:00 7 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 3:1
14.12.2019 11:00 8 кръг Г Банско (Банско) анл.
09.11.2019 11:00 9 кръг Д Места (Хаджидимово) 3:0
16.11.2019 11:00 10 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
23.11.2019 11:00 11 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 3:0
30.11.2019 11:00 12 кръг Г Неврокоп (Гоце Делчев) 1:2
07.12.2019 11:00 13 кръг Д Пирин (Благоевград) анл.
14.03.2020 11:00 14 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) анл.
21.03.2020 11:00 15 кръг Д Мечетата (Петрич) анл.
28.03.2020 11:00 16 кръг Г Беласица (Петрич) анл.
04.04.2020 11:00 17 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) анл.
11.04.2020 11:00 18 кръг Г Септември (Симитли) анл.
- 19 кръг
почива
18.04.2020 11:00 20 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) анл.
25.04.2020 11:00 21 кръг Д Банско (Банско) анл.
02.05.2020 11:00 22 кръг Г Места (Хаджидимово) анл.
09.05.2020 11:00 23 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) анл.
16.05.2020 11:00 24 кръг Г Перун 1978 (Кресна) анл.
23.05.2020 11:00 25 кръг Д Неврокоп (Гоце Делчев) анл.
30.05.2020 11:00 26 кръг Г Пирин (Благоевград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 10 5 3 2 28:9 18
7 Стрела 2003 (Вълкосел) 11 4 1 6 23:32 13
8 Пирин 1941 (Разлог) 10 4 1 5 16:11 13
9 Пирин 2001 (Благоевград) 11 4 1 6 25:19 13
10 Банско (Банско) 9 3 2 4 32:14 11


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:05 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 13 място
2018/2019 Трета лига 7 място
2017/2018 Трета лига 13 място
2016/2017 Трета лига 11 място
2015/2016 "Б" група 11 място
2014/2015 "Б" група 10 място
2013/2014 "Б" група 7 място
2012/2013 "Б" група 10 място
2011/2012 "В" група 1 място
2010/2011 "В" група 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 9.290 57
октомври 2019 6.771 73
септември 2019 7.137 75
август 2019 7.483 72
май 2019 16.344 30
април 2019 3.250 91
март 2019 12.319 43
ноември 2018 12.267 45
октомври 2018 16.136 36
септември 2018 19.233 26
май 2018 6.025 80
април 2018 8.651 65
март 2018 10.191 56
ноември 2017 18.700 31
октомври 2017 11.264 51
септември 2017 14.536 38
август 2017 6.215 79
май 2017 12.485 52
април 2017 10.977 56
март 2017 13.780 41
ноември 2016 13.271 44
октомври 2016 7.918 68
септември 2016 6.503 73
август 2016 5.453 83
май 2016 29.862 12
април 2016 28.501 11
март 2016 19.979 20
ноември 2015 25.308 18
октомври 2015 10.275 49
август 2015 18.464 21
май 2015 14.909 29
април 2015 19.196 19
март 2015 7.696 64
декември 2014 22.623 22
октомври 2014 30.149 14
септември 2014 22.904 24
май 2014 24.317 17
април 2014 41.816 10
март 2014 12.695 41
ноември 2013 29.124 19
септември 2013 12.103 53
август 2013 32.749 14
май 2013 23.225 21
април 2013 17.774 30
март 2013 34.690 13
ноември 2012 23.909 22
октомври 2012 23.128 24
септември 2012 17.328 31
май 2012 16.011 33
април 2012 15.691 37
март 2012 14.532 49
ноември 2011 12.594 60
октомври 2011 13.737 46
септември 2011 19.814 27
август 2011 15.567 36
май 2011 12.482 54
април 2011 16.780 35
март 2011 15.718 43
ноември 2010 16.062 43
октомври 2010 12.641 58
септември 2010 10.737 72
август 2010 11.014 66
всички

Интернет страници