Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Пирин 2001 (Благоевград)

BGSupporters форум

Пирин 2001 (Благоевград)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 11:00 1 кръг Г Септември (София) 0:2
11.09.2016 11:30 2 кръг Д ЕСФА (София) 2:1
18.09.2016 11:30 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
21.09.2016 11:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
25.09.2016 13:00 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:2
02.10.2016 11:30 6 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:2
11.11.2016 13:00 7 кръг Г Левски (София) 0:5
12.10.2016 11:30 8 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:1
- 9 кръг
почива
23.10.2016 11:30 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:1
26.10.2016 11:30 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
30.10.2016 11:30 12 кръг Д Миньор (Перник) 2:3
08.11.2016 11:30 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:2
15.11.2016 11:30 14 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
20.11.2016 11:30 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
27.11.2016 11:30 16 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
04.12.2016 14:00 17 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:2
05.03.2017 11:30 18 кръг Д Септември (София) 0:4
12.03.2017 11:00 19 кръг Г ЕСФА (София) 1:2
19.03.2017 11:30 20 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1
23.03.2017 11:30 21 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
27.03.2017 11:30 22 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:3
02.04.2017 11:00 23 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:3
20.04.2017 11:30 24 кръг Д Левски (София) 0:4
12.04.2017 11:30 25 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:1
- 26 кръг
почива
23.04.2017 11:30 27 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
27.04.2017 16:00 28 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:4
30.04.2017 11:30 29 кръг Г Миньор (Перник) 2:5
07.05.2017 11:30 30 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1
11.05.2017 11:30 31 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:2
14.05.2017 11:30 32 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:1
- 33 кръг
почива
28.05.2017 11:30 34 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 ДИТ Спорт (София) 30 9 3 18 41:94 30
12 Пирин (Благоевград) 30 7 8 15 35:69 29
13 Пирин 2001 (Благоевград) 30 7 7 16 40:66 28
14 Велбъжд (Кюстендил) 30 7 2 21 37:90 23
15 Левски-Раковски (София) 30 5 7 18 26:61 22

Пирин 2001 (Благоевград)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 11:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:2
10.09.2016 11:00 2 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:1
14.09.2016 11:00 3 кръг Г Лъвчетата (София) 2:3
17.09.2016 11:00 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1
24.09.2016 11:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
01.10.2016 11:00 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1
05.10.2016 11:00 7 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
08.10.2016 11:00 8 кръг Д Септември (София) 2:2
15.10.2016 12:00 9 кръг Г Елит София (София) 1:0
22.10.2016 11:00 10 кръг Д Левски (София) 0:3
29.10.2016 13:00 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:9
- 12 кръг
почива
11.11.2016 11:00 13 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:3
19.11.2016 11:00 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
26.11.2016 11:00 15 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:0
04.03.2017 11:00 16 кръг Д Витоша (Бистрица) 3:0
22.03.2017 14:00 17 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:4
18.03.2017 11:00 18 кръг Д Лъвчетата (София) 1:0
25.03.2017 13:00 19 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
01.04.2017 11:00 20 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
04.04.2017 11:00 21 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:5
08.04.2017 11:00 22 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:2
12.04.2017 15:30 23 кръг Г Септември (София) 0:3
22.04.2017 11:00 24 кръг Д Елит София (София) 2:0
26.04.2017 11:00 25 кръг Г Левски (София) 0:4
29.04.2017 11:00 26 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
- 27 кръг
почива
13.05.2017 11:00 28 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:4
20.05.2017 11:00 29 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
27.05.2017 11:00 30 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Царско село 2015 (София) 28 12 3 13 60:47 39
8 Пирин (Благоевград) 28 11 4 13 50:56 37
9 Пирин 2001 (Благоевград) 28 9 5 14 31:62 32
10 Чавдар (Етрополе) 28 8 7 13 32:53 31
11 Велбъжд (Кюстендил) 28 7 3 18 28:88 24

Пирин 2001 (Благоевград)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 13:00 1 кръг Д Национал (София) 1:3
08.10.2016 10:00 2 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
23.11.2016 13:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
15.10.2016 12:00 4 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:1
22.10.2016 12:00 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
29.10.2016 16:30 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
01.11.2016 13:30 7 кръг Д Левски (София) 0:6
05.11.2016 15:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
12.11.2016 12:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) 1:3
19.11.2016 15:00 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 6:0
26.11.2016 15:00 11 кръг Г Септември (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ДИТ Спорт (София) 11 5 0 6 23:25 15
8 Царско село 2015 (София) 11 4 1 6 22:25 13
9 Пирин 2001 (Благоевград) 11 4 1 6 17:27 13
10 Велбъжд (Кюстендил) 11 2 2 7 13:32 8
11 Локомотив 1929 (София) 11 1 0 10 5:59 3
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 15:00 1 кръг Д БМ Спорт (София) 6:0
19.03.2017 16:30 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:1
27.03.2017 13:30 3 кръг Д Надежда (Доброславци) 12:0
02.04.2017 10:30 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:0
09.04.2017 09:00 5 кръг Г Локомотив 1929 (София) 9:0
23.04.2017 15:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 6:0
30.04.2017 12:00 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:1
07.05.2017 15:00 8 кръг Д Елит София (София) 3:0
14.05.2017 13:30 9 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 7:0
21.05.2017 10:30 10 кръг Д Интернационал (София) 9:0
28.05.2017 13:30 11 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Пирин 2001 (Благоевград) 11 10 1 0 64:2 31
14 Велбъжд (Кюстендил) 11 10 0 1 51:7 30
15 Царско село 2015 (София) 11 9 0 2 61:15 27
16 Елит София (София) 11 7 0 4 38:15 21
17 Олимпия ФК (София) 11 6 2 3 40:21 20

Пирин 2001 (Благоевград)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 14:20 1 кръг Д Победа 2013 (София) 7:1
07.10.2016 11:40 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
15.10.2016 10:20 3 кръг Д Витоша (Бистрица) 11:0
23.10.2016 14:20 4 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
28.10.2016 14:20 5 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:4
05.11.2016 14:20 6 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 6:1
- 7 кръг
почива
18.11.2016 11:20 8 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
26.11.2016 11:40 9 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
04.12.2016 10:20 10 кръг Д Лъвчетата (София) 5:2
09.12.2016 10:20 11 кръг Г Спортист 13 (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 10 7 2 1 41:11 23
4 Сливнишки герой (Сливница) 10 5 3 2 18:6 18
5 Пирин 2001 (Благоевград) 10 6 0 4 32:15 18
6 Миньор (Перник) 10 5 1 4 31:13 16
7 Спортист 13 (София) 10 4 0 6 17:20 12
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 09:40 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:7
11.03.2017 15:30 2 кръг Д Метал 2002 (Перник) 1:3
18.03.2017 10:50 3 кръг Г Академик 1947 (София) 1:2
25.03.2017 10:10 4 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:4
29.03.2017 11:20 5 кръг Г София спорт (София) 2:1
01.04.2017 10:10 6 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
08.04.2017 11:20 7 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:0
12.04.2017 11:20 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:0
22.04.2017 11:20 9 кръг Г Витоша 13 (София) 0:0
29.04.2017 10:10 10 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
06.05.2017 09:00 11 кръг Г Септември (София) 2:0
13.05.2017 10:10 12 кръг Д ЦСКА (София) 5:0
20.05.2017 10:10 13 кръг Г Национал (София) 0:3
24.05.2017 10:10 14 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
27.05.2017 10:10 15 кръг Г Левски (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Метал 2002 (Перник) 15 8 4 3 15:7 28
7 Академик 1947 (София) 15 5 3 7 21:20 18
8 Пирин 2001 (Благоевград) 15 4 5 6 16:25 17
9 Миньор (Перник) 15 5 2 8 16:36 17
10 Левски-Раковски (София) 15 4 3 8 11:24 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници