Победа 2009 (Вокил)

BGSupporters форум

Победа 2009 (Вокил)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 14:30 1 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:0
10.09.2016 16:30 2 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:2
18.09.2016 16:30 3 кръг Г Орлите (Секулово) 2:0
25.09.2016 16:30 4 кръг Д Релакс (Овен) 2:1
01.10.2016 15:30 5 кръг Г Червена звезда (Дулово) 4:1
09.10.2016 15:30 6 кръг Г Светкавица (Поройно) 4:0
15.10.2016 15:30 7 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1
23.10.2016 15:30 8 кръг Г Вихър (Любен) 1:2
30.10.2016 15:30 9 кръг Д Вихър (Боил) 4:1
18.03.2017 15:30 10 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:1
01.04.2017 15:30 11 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
09.04.2017 16:30 12 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
23.04.2017 16:30 13 кръг Г Релакс (Овен) -:-
29.04.2017 16:30 14 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
07.05.2017 17:30 15 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
13.05.2017 17:30 16 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
21.05.2017 17:30 17 кръг Д Вихър (Любен) -:-
28.05.2017 17:30 18 кръг Г Вихър (Боил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Победа 2009 (Вокил) 10 9 0 1 27:9 27
2 Вихър (Боил) 10 7 2 1 30:11 23
3 Правда 1944 (Правда) 10 7 1 2 38:17 22
4 Вихър (Любен) 10 6 2 2 31:12 20
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 10 3 3 4 19:18 12

Победа 2009 (Вокил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 13:00 1 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:0
10.09.2016 15:00 2 кръг Д Правда 1944 (Правда) 6:0
18.09.2016 15:00 3 кръг Г Орлите (Секулово) 2:0
25.09.2016 15:00 4 кръг Д Релакс (Овен) 7:0
01.10.2016 14:00 5 кръг Г Червена звезда (Дулово) 3:0
09.10.2016 14:00 6 кръг Г Светкавица (Поройно) 4:0
15.10.2016 14:00 7 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 12:0
23.10.2016 14:00 8 кръг Г Вихър (Любен) 6:2
30.10.2016 14:00 9 кръг Д Вихър (Боил) 12:0
18.03.2017 14:00 10 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:2
01.04.2017 14:00 11 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
09.04.2017 15:00 12 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
23.04.2017 15:00 13 кръг Г Релакс (Овен) -:-
29.04.2017 15:00 14 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
07.05.2017 16:00 15 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
13.05.2017 16:00 16 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
21.05.2017 16:00 17 кръг Д Вихър (Любен) -:-
28.05.2017 16:00 18 кръг Г Вихър (Боил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Победа 2009 (Вокил) 10 9 1 0 55:4 28
2 Релакс (Овен) 10 9 0 1 41:11 27
3 Йълдъръм (Яребица) 10 7 1 2 47:10 22
4 Червена звезда (Дулово) 10 7 0 3 48:8 21
5 Орлите (Секулово) 10 5 0 5 30:24 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 4 място
2014/2015 А ОФГ СС 4 място
2013/2014 А ОФГ СС 6 място
2012/2013 А ОФГ СС 6 място
2011/2012 А ОФГ СС 3 място
2010/2011 А ОФГ СС 6 място
2009/2010 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници