Победа 2009 (Вокил)

BGSupporters форум

Победа 2009 (Вокил)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 16:30 1 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:0
10.09.2017 16:30 2 кръг Д Галактика (Черник) 5:1
17.09.2017 16:30 3 кръг Г Орлите (Секулово) 2:1
24.09.2017 16:30 4 кръг Д Вихър (Боил) 1:0
01.10.2017 16:30 5 кръг Г Светкавица (Поройно) 4:3
07.10.2017 15:30 6 кръг Д Чернолик (Чернолик) 5:1
14.10.2017 15:30 7 кръг Г Вихър (Любен) 1:0
22.10.2017 15:30 8 кръг Д Релакс (Овен) 6:2
29.10.2017 15:30 9 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:2
05.11.2017 14:30 10 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:2
11.11.2017 14:30 11 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
11.03.2018 15:30 12 кръг Д Червена звезда (Дулово) 4:1
18.03.2018 15:30 13 кръг Г Галактика (Черник) 5:0
- 14 кръг
почива
01.04.2018 15:30 15 кръг Г Вихър (Боил) 4:4
07.04.2018 16:30 16 кръг Д Светкавица (Поройно) 3:1
14.04.2018 16:30 17 кръг Г Чернолик (Чернолик) 5:1
21.04.2018 16:30 18 кръг Д Вихър (Любен) 0:2
29.04.2018 16:30 19 кръг Г Релакс (Овен) 2:1
06.05.2018 17:30 20 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:1
13.05.2018 17:30 21 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:2
19.05.2018 17:30 22 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Любен) 20 15 3 2 80:15 48
2 Победа 2009 (Вокил) 20 15 2 3 61:25 47
3 Вихър (Боил) 20 15 2 3 80:23 47
4 Йълдъръм (Яребица) 20 12 1 7 70:42 37
5 Релакс (Овен) 20 9 1 10 51:47 28
"А" ОФГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
За 3-4 място
25.05.2018 17:30 - Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:0

Победа 2009 (Вокил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 15:00 1 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:3
10.09.2017 15:00 2 кръг Д Галактика (Черник) 6:0
17.09.2017 15:00 3 кръг Г Орлите (Секулово) 2:0
24.09.2017 15:00 4 кръг Д Вихър (Боил) 9:0
01.10.2017 15:00 5 кръг Г Светкавица (Поройно) 3:0
07.10.2017 14:00 6 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:0
14.10.2017 14:00 7 кръг Г Вихър (Любен) 1:4
22.10.2017 14:00 8 кръг Д Релакс (Овен) 3:0
29.10.2017 14:00 9 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:2
05.11.2017 13:00 10 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
11.11.2017 13:00 11 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 5:1
11.03.2018 14:00 12 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:1
18.03.2018 14:00 13 кръг Г Галактика (Черник) 1:0
- 14 кръг
почива
01.04.2018 14:00 15 кръг Г Вихър (Боил) 5:1
07.04.2018 15:00 16 кръг Д Светкавица (Поройно) 5:0
14.04.2018 15:00 17 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:1
21.04.2018 15:00 18 кръг Д Вихър (Любен) 3:0
29.04.2018 15:00 19 кръг Г Релакс (Овен) 2:2
06.05.2018 16:00 20 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:3
13.05.2018 16:00 21 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:0
19.05.2018 16:00 22 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Йълдъръм (Яребица) 20 20 0 0 101:3 60
2 Червена звезда (Дулово) 20 17 1 2 69:15 52
3 Победа 2009 (Вокил) 20 14 1 5 61:18 43
4 Вихър (Любен) 20 11 3 6 49:29 36
5 Релакс (Овен) 20 10 5 5 56:31 35

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 4 място
2014/2015 А ОФГ СС 4 място
2013/2014 А ОФГ СС 6 място
2012/2013 А ОФГ СС 6 място
2011/2012 А ОФГ СС 3 място
2010/2011 А ОФГ СС 6 място
2009/2010 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници