Победа 2009 (Вокил)

BGSupporters форум

Победа 2009 (Вокил)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
08.09.2019 16:30 2 кръг Д Червена звезда (Дулово) 2:2
15.09.2019 16:30 3 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 3:2
21.09.2019 16:30 4 кръг Д Галактика (Черник) 2:0
29.09.2019 16:30 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:1
06.10.2019 15:30 6 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 6:2
13.10.2019 15:30 7 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:2
20.10.2019 15:30 8 кръг Д Вихър (Любен) 2:3
23.11.2019 14:30 9 кръг Г Релакс (Овен) 3:0
10.11.2019 14:30 10 кръг Д Правда 1944 (Правда) 1:0
17.11.2019 14:30 11 кръг Г Караджата (Брадвари) 2:1
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Червена звезда (Дулово) анл.
- 14 кръг Д Йълдъръм (Яребица) анл.
- 15 кръг Г Галактика (Черник) анл.
- 16 кръг Д Чернолик (Чернолик) анл.
- 17 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) анл.
- 18 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) анл.
- 19 кръг Г Вихър (Любен) анл.
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Правда 1944 (Правда) анл.
- 22 кръг Д Караджата (Брадвари) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Вихър (Любен) 9 7 2 0 25:4 23
3 Лудогорец 2011 (Паисиево) 9 7 0 2 22:7 21
4 Победа 2009 (Вокил) 9 5 2 2 19:13 17
5 Чернолик (Чернолик) 9 5 2 2 18:11 17
6 Йълдъръм (Яребица) 9 4 0 5 21:19 12

Победа 2009 (Вокил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
08.09.2019 15:00 2 кръг Д Червена звезда (Дулово) 2:1
15.09.2019 15:00 3 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:9
21.09.2019 15:00 4 кръг Д Галактика (Черник) 0:3
29.09.2019 15:00 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 2:4
06.10.2019 14:00 6 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 4:2
13.10.2019 14:00 7 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
20.10.2019 14:00 8 кръг Д Вихър (Любен) 3:3
23.11.2019 13:00 9 кръг Г Релакс (Овен) 3:0
10.11.2019 13:00 10 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
17.11.2019 13:00 11 кръг Г Караджата (Брадвари) 2:3
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Червена звезда (Дулово) анл.
- 14 кръг Д Йълдъръм (Яребица) анл.
- 15 кръг Г Галактика (Черник) анл.
- 16 кръг Д Чернолик (Чернолик) анл.
- 17 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) анл.
- 18 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) анл.
- 19 кръг Г Вихър (Любен) анл.
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Правда 1944 (Правда) анл.
- 22 кръг Д Караджата (Брадвари) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Вихър (Любен) 9 4 1 4 19:18 13
6 Лудогорец 2011 (Паисиево) 9 3 1 5 11:20 10
7 Победа 2009 (Вокил) 9 3 1 5 17:28 10
8 Червена звезда (Дулово) 9 3 1 5 17:22 10
9 Светкавица 2020 (Поройно) 9 2 1 6 11:18 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 4 място
2018/2019 А ОФГ СС 4 място
2017/2018 А ОФГ СС 2 място
2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 4 място
2014/2015 А ОФГ СС 4 място
2013/2014 А ОФГ СС 6 място
2012/2013 А ОФГ СС 6 място
2011/2012 А ОФГ СС 3 място
2010/2011 А ОФГ СС 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници