Неизвестно

Академик (Габрово)

Алмус 2012 (Лом)

Арсенал (Лъвино)

Балкан (Банище)

Балкан (Селиминово)

Белица (Белица)

Бенковски (Симеоновград)

Ботев 1 (Батановци)

Брусарци (Брусарци)

Възход (Радиево)

Гагарин (Крумово)

Гелеменово (Гелеменово)

Глоджево (Глоджево)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Дъбене (Дъбене)

Златия (Вълчедръм)

Камбурово (Камбурово)

Конелиано 2005 (Герман)

Космос 2013 (Браничево)

Котел (Котел)

Кошарица (Кошарица)

Левски (Коняво)

Левски 2012 (Карапелит)

Ленчо (Якимово)

Лъки 2004 (Лъки)

Люта (Владимирово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик (Галата)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия (Оризари)

Осогово (Багренци)

Осъм (Козар Белене)

ОФК София (София)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Поповица (Поповица)

Ракета 1111 (Буковлък)

Рилци 2006 (Рилци)

Сарата (Долни Раковец)

Светкавица (Манолско Конаре)

Светкавица (Чудомир)

Светкавица 2014 (Търговище)

Своге (Своге)

Селяк (Стубел)

Септември (Медковец)

Септември 2009 (Лехчево)

Скала (Зверино)

Скобелево (Сливен)

Славия 1947 (Хаджиево)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Спартак 76 (Плевен)

Спортист (Благово)

Странджа (Малко Търново)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тунджа 2010 (Копринка)

Урожай (Пиргово)

Успех (Угърчин)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Спартак (Варна)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Поповица (Поповица)

BGSupporters форум

Поповица (Поповица)

"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Ботев (Рогош) 3:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Марица 2006 (Градина) 1:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Сокол (Буково) 3:3
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Марица (Ясно поле) 2:3
08.10.2016 16:00 5 кръг Г Садово (Садово) 2:5
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:3
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:7
30.10.2016 14:30 8 кръг Д Труд (Труд) 1:3
05.11.2016 14:30 9 кръг Г Вихър (Войводиново) 0:3
12.11.2016 14:30 10 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 1:2
19.11.2016 14:30 11 кръг Г Караджалово 2011 (Караджалово) 0:3
12.03.2017 15:00 12 кръг Г Ботев (Рогош) 0:3
19.03.2017 15:00 13 кръг Г Марица 2006 (Градина) 3:2
29.03.2017 17:00 14 кръг Д Сокол (Буково) 3:0
02.04.2017 17:00 15 кръг Г Марица (Ясно поле) 0:6
09.04.2017 17:00 16 кръг Д Садово (Садово) 1:4
27.05.2017 18:00 17 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:3
23.04.2017 17:00 18 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:5
30.04.2017 18:00 19 кръг Г Труд (Труд) 0:3
07.05.2017 18:00 20 кръг Д Вихър (Войводиново) 0:3
13.05.2017 18:00 21 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 0:3
21.05.2017 18:00 22 кръг Д Караджалово 2011 (Караджалово) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ботев (Рогош) 22 6 3 13 42:58 21
9 Марица 2006 (Градина) 22 5 4 13 37:62 19
10 Сокол (Буково) 22 5 4 13 25:52 19
11 Светкавица (Манолско Конаре) 22 4 1 17 23:73 13
12 Поповица (Поповица) 22 4 1 17 21:67 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ПД 12 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 12 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 12 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници