Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Левски Раковски (София)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Пордим 2017 (Пордим)

BGSupporters форум

Пордим (Пордим)

"А" ОФГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2014 18:00 1 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
06.09.2014 17:00 2 кръг Д Борба 10 (Шияково) 2:1
13.09.2014 17:00 3 кръг Г Левски (Горна Митрополия) 5:1
20.09.2014 17:00 4 кръг Д Ботев (Комарево) 1:1
27.09.2014 17:00 5 кръг Г Левски (Брест) 1:0
11.10.2014 16:00 6 кръг Д Славия (Новачене) 4:1
18.10.2014 16:00 7 кръг Г Спартак (Койнаре) 1:0
- 8 кръг
почива
01.11.2014 14:00 9 кръг Д Гигант (Белене) 2:1
08.11.2014 14:00 10 кръг Г Плевен 2009 (Плевен) 0:2
15.11.2014 14:00 11 кръг Д Дунав (Гиген) 3:0
22.11.2014 14:00 12 кръг Г Чавдар (Бръшляница) 1:2
29.11.2014 14:00 13 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 1:3
07.03.2015 15:00 14 кръг Д Вихър (Славяново) 0:3
14.03.2015 15:00 15 кръг Г Борба 10 (Шияково) 0:2
21.03.2015 15:00 16 кръг Д Левски (Горна Митрополия) 5:0
28.03.2015 15:00 17 кръг Г Ботев (Комарево) 2:3
04.04.2015 16:00 18 кръг Д Левски (Брест) 2:3
13.04.2015 17:00 19 кръг Г Славия (Новачене) 0:6
18.04.2015 16:00 20 кръг Д Спартак (Койнаре) 1:1
- 21 кръг
почива
02.05.2015 18:00 22 кръг Г Гигант (Белене) 1:6
09.05.2015 18:00 23 кръг Д Плевен 2009 (Плевен) 0:7
16.05.2015 18:00 24 кръг Г Дунав (Гиген) 3:0
23.05.2015 18:00 25 кръг Д Чавдар (Бръшляница) 5:4
30.05.2015 18:00 26 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев (Комарево) 24 12 2 10 49:45 38
7 Спартак (Койнаре) 24 11 3 10 39:48 36
8 Пордим (Пордим) 24 10 2 12 40:52 32
9 Чавдар (Бръшляница) 24 8 3 13 48:64 27
10 Славия (Новачене) 24 7 2 15 42:57 23

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПЛ 12 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 8 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 12 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници