Правда 1944 (Правда)

BGSupporters форум

Правда 1944 (Правда)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 14:30 1 кръг Д Червена звезда (Дулово) 3:0
10.09.2016 16:30 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:3
17.09.2016 16:30 3 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
24.09.2016 16:30 4 кръг Г Вихър (Любен) 1:6
01.10.2016 15:30 5 кръг Д Вихър (Боил) 3:3
08.10.2016 15:30 6 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:0
15.10.2016 15:30 7 кръг Д Светкавица (Поройно) 12:0
22.10.2016 15:30 8 кръг Д Орлите (Секулово) 5:2
29.10.2016 15:30 9 кръг Г Релакс (Овен) 5:2
18.03.2017 15:30 10 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:1
01.04.2017 15:30 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:0
08.04.2017 16:30 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1
22.04.2017 16:30 13 кръг Д Вихър (Любен) 2:0
29.04.2017 16:30 14 кръг Г Вихър (Боил) 1:4
06.05.2017 17:30 15 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:2
13.05.2017 17:30 16 кръг Г Светкавица (Поройно) 5:0
20.05.2017 17:30 17 кръг Г Орлите (Секулово) 0:1
28.05.2017 17:30 18 кръг Д Релакс (Овен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Боил) 17 14 2 1 65:22 44
2 Победа 2009 (Вокил) 17 14 1 2 51:15 43
3 Правда 1944 (Правда) 17 12 1 4 55:25 37
4 Вихър (Любен) 17 9 2 6 43:27 29
5 Релакс (Овен) 17 6 2 9 34:47 20

Правда 1944 (Правда)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 13:00 1 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:6
10.09.2016 15:00 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:6
17.09.2016 15:00 3 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 7:0
24.09.2016 15:00 4 кръг Г Вихър (Любен) 1:4
01.10.2016 14:00 5 кръг Д Вихър (Боил) 10:1
08.10.2016 14:00 6 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:9
15.10.2016 14:00 7 кръг Д Светкавица (Поройно) 2:0
22.10.2016 14:00 8 кръг Д Орлите (Секулово) 2:5
29.10.2016 14:00 9 кръг Г Релакс (Овен) 0:6
18.03.2017 14:00 10 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:8
01.04.2017 14:00 11 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:4
08.04.2017 15:00 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:1
22.04.2017 15:00 13 кръг Д Вихър (Любен) 1:0
29.04.2017 15:00 14 кръг Г Вихър (Боил) 1:3
06.05.2017 16:00 15 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:5
13.05.2017 16:00 16 кръг Г Светкавица (Поройно) 3:1
20.05.2017 16:00 17 кръг Г Орлите (Секулово) 0:4
28.05.2017 16:00 18 кръг Д Релакс (Овен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Червена звезда (Дулово) 17 12 2 3 73:13 38
5 Орлите (Секулово) 17 9 0 8 54:38 27
6 Правда 1944 (Правда) 17 6 0 11 33:63 18
7 Светкавица (Поройно) 17 5 0 12 26:44 15
8 Вихър (Любен) 17 4 1 12 21:58 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място
2013/2014 А ОФГ СС 11 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място
2011/2012 А ОФГ СС 7 място
2010/2011 А ОФГ СС 10 място
2009/2010 А ОФГ СС 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници