Правда 1944 (Правда)

BGSupporters форум

Правда 1944 (Правда)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 16:30 1 кръг Д Галактика (Черник) 4:0
09.09.2018 16:30 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:4
15.09.2018 16:30 3 кръг Д Вихър (Боил) 1:1
23.09.2018 16:30 4 кръг Г Вихър (Любен) 1:1
29.09.2018 16:30 5 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1
- 6 кръг
почива
14.10.2018 15:30 7 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:1
20.10.2018 15:30 8 кръг Д Светкавица (Поройно) 7:0
28.10.2018 14:30 9 кръг Г Релакс (Овен) 3:0
04.11.2018 14:30 10 кръг Д Червена звезда (Дулово) 11:0
10.11.2018 14:30 11 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:5
17.03.2019 15:30 12 кръг Г Галактика (Черник) 2:1
24.03.2019 15:30 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:1
30.03.2019 15:30 14 кръг Г Вихър (Боил) 1:4
07.04.2019 16:30 15 кръг Д Вихър (Любен) 2:5
13.04.2019 16:30 16 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:5
- 17 кръг
почива
28.04.2019 16:30 18 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:1
04.05.2019 17:30 19 кръг Г Светкавица (Поройно) 2:1
12.05.2019 17:30 20 кръг Д Релакс (Овен) 2:0
19.05.2019 17:30 21 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:1
24.05.2019 17:30 22 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Чернолик (Чернолик) 20 10 6 4 48:26 36
4 Победа 2009 (Вокил) 20 9 3 8 31:23 30
5 Правда 1944 (Правда) 20 8 5 7 44:32 29
6 Галактика (Черник) 20 9 1 10 23:29 28
7 Йълдъръм (Яребица) 20 7 3 10 43:43 24

Правда 1944 (Правда)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 15:00 1 кръг Д Галактика (Черник) 2:4
09.09.2018 15:00 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
15.09.2018 15:00 3 кръг Д Вихър (Боил) 0:3
23.09.2018 15:00 4 кръг Г Вихър (Любен) 0:0
29.09.2018 15:00 5 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:0
- 6 кръг
почива
14.10.2018 14:00 7 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
20.10.2018 14:00 8 кръг Д Светкавица (Поройно) 5:0
28.10.2018 14:00 9 кръг Г Релакс (Овен) 0:3
04.11.2018 13:00 10 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:3
10.11.2018 13:00 11 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
17.03.2019 14:00 12 кръг Г Галактика (Черник) 0:4
24.03.2019 14:00 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:3
30.03.2019 14:00 14 кръг Г Вихър (Боил) 0:4
07.04.2019 15:00 15 кръг Д Вихър (Любен) 2:2
13.04.2019 15:00 16 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
- 17 кръг
почива
28.04.2019 15:00 18 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:1
04.05.2019 16:00 19 кръг Г Светкавица (Поройно) 0:3
12.05.2019 16:00 20 кръг Д Релакс (Овен) 3:5
19.05.2019 16:00 21 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:3
24.05.2019 16:00 22 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Чернолик (Чернолик) 20 7 2 11 33:51 23
8 Вихър (Любен) 20 6 3 11 26:44 21
9 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 5 0 15 19:48 15
10 Правда 1944 (Правда) 20 4 2 14 23:51 14
11 Светкавица (Поройно) 20 4 1 15 13:68 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 5 място
2017/2018 А ОФГ СС 7 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място
2013/2014 А ОФГ СС 11 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място
2011/2012 А ОФГ СС 7 място
2010/2011 А ОФГ СС 10 място
2009/2010 А ОФГ СС 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници