Правда 1944 (Правда)

BGSupporters форум

Правда 1944 (Правда)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 17:30 1 кръг Д Вихър (Боил) 0:9
05.09.2015 16:30 2 кръг Г Кале (Руйно) 3:0
13.09.2015 16:30 3 кръг Д Орлите (Секулово) 5:0
19.09.2015 16:30 4 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:5
27.09.2015 16:30 5 кръг Д Релакс (Овен) 2:3
04.10.2015 15:30 6 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:8
11.10.2015 15:30 7 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:2
18.10.2015 15:30 8 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1
01.11.2015 14:30 9 кръг Д Галактика (Черник) 3:0
07.11.2015 14:30 10 кръг Д Червена звезда (Дулово) 5:3
14.11.2015 14:30 11 кръг Г Вихър (Любен) 1:6
13.03.2016 15:30 12 кръг Г Вихър (Боил) 1:5
- 13 кръг
почива
27.03.2016 15:30 14 кръг Г Орлите (Секулово) 0:4
02.04.2016 16:30 15 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:3
10.04.2016 16:30 16 кръг Г Релакс (Овен) 1:4
17.04.2016 16:30 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:2
24.04.2016 16:30 18 кръг Г Чернолик (Чернолик) 2:4
08.05.2016 17:30 19 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2
14.05.2016 17:30 20 кръг Г Галактика (Черник) 1:3
21.05.2016 17:30 21 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:5
28.05.2016 17:30 22 кръг Д Вихър (Любен) 3:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Чернолик (Чернолик) 20 6 4 10 30:45 22
9 Галактика (Черник) 20 6 2 12 26:54 20
10 Правда 1944 (Правда) 20 3 1 16 31:75 10
11 Орлите (Секулово) 20 3 0 17 26:99 9
-- Кале (Руйно) 6 0 0 6 2:28 -

Правда 1944 (Правда)

ЮМВ: Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 16:00 1 кръг Д Вихър (Боил) 1:1
05.09.2015 15:00 2 кръг Г Кале (Руйно) 2:0
13.09.2015 15:00 3 кръг Д Орлите (Секулово) 2:2
19.09.2015 15:00 4 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
27.09.2015 15:00 5 кръг Д Релакс (Овен) 0:3
04.10.2015 14:00 6 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
11.10.2015 14:00 7 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:3
18.10.2015 14:00 8 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3
01.11.2015 13:00 9 кръг Д Галактика (Черник) 3:0
07.11.2015 13:00 10 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:7
14.11.2015 13:00 11 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
13.03.2016 15:00 12 кръг Г Вихър (Боил) 0:3
- 13 кръг
почива
27.03.2016 14:00 14 кръг Г Орлите (Секулово) 0:3
02.04.2016 15:00 15 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:4
10.04.2016 15:00 16 кръг Г Релакс (Овен) 0:3
17.04.2016 15:00 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:4
24.04.2016 15:00 18 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:4
08.05.2016 16:00 19 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
15.05.2016 16:00 20 кръг Г Галактика (Черник) 3:5
21.05.2016 16:00 21 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:12
28.05.2016 16:00 22 кръг Д Вихър (Любен) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихър (Любен) 20 7 3 10 35:70 24
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 3 3 14 21:80 12
9 Правда 1944 (Правда) 20 3 2 15 21:67 11
10 Галактика (Черник) 20 3 2 15 15:78 11
11 Чернолик (Чернолик) 20 3 1 16 25:85 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 9 място
2018/2019 А ОФГ СС 5 място
2017/2018 А ОФГ СС 7 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 10 място
2013/2014 А ОФГ СС 11 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място
2011/2012 А ОФГ СС 7 място
2010/2011 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници