Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Албена 97 (Оброчище)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БАМФ (София)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Възраждане 2020 (София)

Искра (Генерал Киселово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спартак София (София)

Спортион (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Царичино (Царичино)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

BGSupporters форум

Пристис (кв.Долапите, Русе)

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 17:00 1 кръг Г Спартак 2014 (Хотанца) 2:3
22.09.2019 17:00 2 кръг Г Смирненски (Смирненски) 2:1
29.09.2019 17:00 3 кръг Г Дунарит (Николово) 1:1
06.10.2019 15:00 4 кръг Д Сокол (Червена вода) 1:2
13.10.2019 15:00 5 кръг Г Мартен (Мартен) 6:5
- 6 кръг
почива
08.12.2019 14:00 7 кръг Д Дунав (Сливо поле) 5:1
10.11.2019 14:00 8 кръг Г Ботев (Голямо Враново) 4:1
17.11.2019 14:30 9 кръг Д Спартак (Бъзън) 2:1
23.11.2019 14:00 10 кръг Г Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 3:5
01.12.2019 14:00 11 кръг Д Юделник (Юделник) 7:3
08.03.2020 15:00 12 кръг Д Спартак 2014 (Хотанца) анл.
15.03.2020 15:00 13 кръг Д Смирненски (Смирненски) анл.
22.03.2020 15:00 14 кръг Д Дунарит (Николово) анл.
28.03.2020 15:00 15 кръг Г Сокол (Червена вода) анл.
05.04.2020 17:00 16 кръг Д Мартен (Мартен) анл.
- 17 кръг
почива
19.04.2020 17:00 18 кръг Г Дунав (Сливо поле) анл.
26.04.2020 17:00 19 кръг Д Ботев (Голямо Враново) анл.
03.05.2020 18:00 20 кръг Г Спартак (Бъзън) анл.
10.05.2020 18:00 21 кръг Д Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) анл.
17.05.2020 18:00 22 кръг Г Юделник (Юделник) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Дунав (Сливо поле) 10 8 1 1 25:12 25
3 Дунарит (Николово) 10 7 1 2 33:7 22
4 Пристис (кв.Долапите, Русе) 10 6 1 3 33:23 19
5 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 10 6 0 4 31:14 18
6 Спартак (Бъзън) 10 5 1 4 15:23 16

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници