Ракитин (Трудовец)

BGSupporters форум

Ракитин (Трудовец)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Д Звездец (Горна Малина) 10:0
14.09.2019 17:00 2 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 5:1
22.09.2019 17:00 3 кръг Д Спортист (Нови хан) 6:0
28.09.2019 17:00 4 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:4
05.10.2019 16:00 5 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 2:0
13.10.2019 16:00 6 кръг Г Рилец (Говедарци) 2:3
19.10.2019 16:00 7 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
16.11.2019 14:00 8 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 2:0
10.11.2019 15:00 9 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 2:1
- 10 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 11 кръг Д Мътивир (Ихтиман) -:-
- 12 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 13 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 14 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 15 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
- 16 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 17 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) -:-
- 18 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Рилец (Говедарци) 9 7 1 1 28:8 22
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 9 7 0 2 33:9 21
3 Ракитин (Трудовец) 9 7 0 2 32:9 21
4 Бенковски (гр.Костенец) 9 6 1 2 22:11 19
5 Левски 2007 (Долна баня) 9 5 2 2 20:8 17
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.02.2020 15:00 - Г Правец (Правец) 1:1

Ракитин (Трудовец)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:3
22.09.2019 11:00 2 кръг Г Драгоман (Драгоман) 8:2
28.09.2019 11:00 3 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 1:10
06.10.2019 11:00 4 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) 0:8
12.10.2019 11:00 5 кръг Д Звездец (Горна Малина) анл.
20.10.2019 11:00 6 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 2:2
- 7 кръг
почива
09.11.2019 11:00 8 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:8
17.11.2019 11:00 9 кръг Д Драгоман (Драгоман) 4:3
23.11.2019 11:00 10 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:8
- 11 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Средногорец 2016 (Златица) 7 5 0 2 40:9 15
3 Левски 2007 (Долна баня) 4 4 0 0 20:1 12
4 Ракитин (Трудовец) 8 2 1 5 15:44 7
5 Пирдоп (Пирдоп) 8 2 1 5 24:38 7
6 Драгоман (Драгоман) 7 0 0 7 9:61 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници