Раковски (Раковски)

BGSupporters форум

Раковски (Раковски)

"Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 17:00 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 5:0
12.09.2015 17:00 2 кръг Г Сокол (Пъдарско) 3:0
07.10.2015 17:00 3 кръг Д Войнягово (Войнягово) 3:0
22.09.2015 17:00 4 кръг Д Стряма 2001 (Стряма) 4:0
26.09.2015 17:00 5 кръг Г Чернозем (Черноземен) 3:0
04.10.2015 16:00 6 кръг Д Сокол (Крислово) 3:0
10.10.2015 16:00 7 кръг Г Труд (Труд) 3:1
14.10.2015 19:00 8 кръг Д Урожай (Стрелци) 3:2
18.10.2015 16:00 9 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 0:1
22.10.2015 16:00 10 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 1:1
06.12.2015 14:30 11 кръг Г Старосел (Старосел) 4:4
08.11.2015 14:30 12 кръг Д Ведраре (Ведраре) 3:0
15.11.2015 14:30 13 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 2:4
22.11.2015 14:30 14 кръг Д Дъбене (Дъбене) 4:2
- 15 кръг
почива
28.02.2016 15:00 16 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:2
06.03.2016 15:00 17 кръг Д Сокол (Пъдарско) 4:1
13.03.2016 15:00 18 кръг Г Войнягово (Войнягово) 0:3
20.03.2016 15:00 19 кръг Г Стряма 2001 (Стряма) 3:0
13.04.2016 19:15 20 кръг Д Чернозем (Черноземен) 1:1
03.04.2016 17:00 21 кръг Г Сокол (Крислово) 3:1
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Труд (Труд) 7:2
17.04.2016 17:00 23 кръг Г Урожай (Стрелци) 1:3
24.04.2016 17:00 24 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 3:3
30.04.2016 17:00 25 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 2:3
08.05.2016 18:00 26 кръг Д Старосел (Старосел) 3:0
15.05.2016 18:00 27 кръг Г Ведраре (Ведраре) 3:1
18.05.2016 18:00 28 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 2:1
21.05.2016 18:00 29 кръг Г Дъбене (Дъбене) 4:3
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Дълго поле (Дълго поле) 28 21 4 3 81:31 67
3 Войнягово (Войнягово) 28 21 3 4 91:28 66
4 Раковски (Раковски) 28 18 4 6 78:39 58
5 Чернозем (Черноземен) 28 14 4 10 47:33 46
6 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 28 12 4 12 69:65 40
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
19.08.2015 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
14.10.2015 16:00 - Д Евроколеж (Пловдив) 3:0
Област Пловдив / Втори кръг
01.11.2015 14:30 - Д Вихър (Строево) 2:7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници