Раковски (Раковски)

BGSupporters форум

Раковски (Раковски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2018 18:00 1 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:2
02.09.2018 17:00 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
09.09.2018 17:00 3 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 1:2
16.09.2018 17:00 4 кръг Д Вихър (Войсил) 3:0
22.09.2018 17:00 5 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:1
30.09.2018 17:00 6 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1
06.10.2018 16:00 7 кръг Г Марица (Милево) 1:2
14.10.2018 16:00 8 кръг Д Кричим (Кричим) 2:2
20.10.2018 16:00 9 кръг Г Момино (Момино село) 1:1
28.10.2018 14:30 10 кръг Д Житница (Житница) 3:3
03.11.2018 14:30 11 кръг Г Вихър (Белозем) 2:1
11.11.2018 14:30 12 кръг Д Вихър (Войводиново) 3:1
18.11.2018 14:30 13 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 2:4
24.11.2018 14:30 14 кръг Г Марица (Цалапица) 1:5
02.12.2018 14:00 15 кръг Д Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) 1:0
24.02.2019 14:00 16 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 5:1
02.03.2019 15:00 17 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:4
10.03.2019 15:00 18 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 2:4
17.03.2019 15:00 19 кръг Г Вихър (Войсил) 1:0
24.03.2019 15:00 20 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:2
30.03.2019 16:00 21 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:2
07.04.2019 17:00 22 кръг Д Марица (Милево) 2:6
13.04.2019 17:00 23 кръг Г Кричим (Кричим) 1:4
22.04.2019 18:00 24 кръг Д Момино (Момино село) -:-
26.04.2019 17:00 25 кръг Г Житница (Житница) -:-
05.05.2019 18:00 26 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
12.05.2019 18:00 27 кръг Г Вихър (Войводиново) -:-
19.05.2019 18:00 28 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
26.05.2019 18:00 29 кръг Д Марица (Цалапица) -:-
02.06.2019 18:00 30 кръг Г Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Тракия 06 (Стамболийски) 24 8 5 11 34:33 29
13 Металик 1938 (Сопот) 22 8 3 11 36:38 27
14 Раковски (Раковски) 23 7 4 12 35:48 25
15 Вихър (Войводиново) 24 7 4 13 29:60 25
16 Сокол Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 24 0 7 17 16:63 7
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
15.08.2018 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
Област Пловдив / Втори кръг
22.08.2018 18:00 - Д Атлетик (Куклен) 3:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.08.2018 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 0:7
08.08.2018 18:30 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.02.2019 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници