Раковски 2005 (Калипетрово)

BGSupporters форум

Раковски 2005 (Калипетрово)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
16.09.2017 16:30 2 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:0
24.09.2017 16:30 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:0
30.09.2017 16:30 4 кръг Д Левски 96 (Главиница) 6:0
07.10.2017 15:30 5 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:1
14.10.2017 15:30 6 кръг Д Добруджа (Искра) 0:2
22.10.2017 15:30 7 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 2:2
28.10.2017 15:30 8 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 11:1
04.11.2017 14:30 9 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:3
17.03.2018 15:30 10 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:2
06.04.2018 16:30 11 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0
01.04.2018 15:30 12 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:0
14.04.2018 16:30 13 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:2
21.04.2018 16:30 14 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
28.04.2018 16:30 15 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
05.05.2018 17:30 16 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
12.05.2018 17:30 17 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
20.05.2018 17:30 18 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Добруджанец 2005 (Алфатар) 13 9 1 3 25:15 28
3 Добруджа (Искра) 13 8 1 4 26:16 25
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 13 6 4 3 32:14 22
5 Ботев 1936 (Професор Иширково) 13 6 3 4 24:23 21
6 Левски 96 (Главиница) 13 5 2 6 24:28 17

Раковски 2005 (Калипетрово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 15:00 1 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:2
16.09.2017 15:00 2 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 2:5
24.09.2017 15:00 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:4
30.09.2017 15:00 4 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:4
07.10.2017 14:00 5 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:0
14.10.2017 14:00 6 кръг Д Добруджа (Искра) 4:0
22.10.2017 14:00 7 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:5
28.10.2017 14:00 8 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
04.11.2017 13:00 9 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:3
17.03.2018 14:00 10 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
06.04.2018 15:00 11 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0
01.04.2018 14:00 12 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:3
14.04.2018 15:00 13 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
21.04.2018 15:00 14 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
28.04.2018 15:00 15 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
05.05.2018 16:00 16 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
12.05.2018 16:00 17 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
20.05.2018 16:00 18 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Айдемир (Айдемир) 13 6 1 6 33:26 19
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 13 5 2 6 22:26 17
7 Раковски 2005 (Калипетрово) 13 4 1 8 16:29 13
8 Добруджанец 2005 (Алфатар) 13 3 3 7 20:30 12
9 Добруджа (Искра) 13 3 0 10 13:37 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 4 място
2014/2015 А ОФГ СС 4 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 2 място
2011/2012 А ОФГ СС 2 място
2010/2011 А ОФГ СС 3 място
2009/2010 А ОФГ СС 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници