Раковски 2005 (Калипетрово)

BGSupporters форум

Раковски 2005 (Калипетрово)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 17:30 1 кръг Г Белица (Белица) 3:2
05.09.2015 16:30 2 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:0
12.09.2015 16:30 3 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:0
- 4 кръг
почива
27.09.2015 16:30 5 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:0
04.10.2015 15:30 6 кръг Г Айдемир (Айдемир) 6:1
10.10.2015 15:30 7 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 6:0
17.10.2015 15:30 8 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 5:2
24.10.2015 14:30 9 кръг Д Добруджа (Ситово) 10:0
01.11.2015 14:30 10 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:3
07.11.2015 14:30 11 кръг Д Добруджа (Искра) 5:0
15.11.2015 14:00 12 кръг Г Спортист (Преславци) 6:0
21.11.2015 14:00 13 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0
05.03.2016 15:30 14 кръг Д Белица (Белица) 0:2
12.03.2016 15:30 15 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:0
19.03.2016 15:30 16 кръг Д Левски 96 (Главиница) 3:0
- 17 кръг
почива
03.04.2016 16:30 18 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:2
09.04.2016 16:30 19 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:1
16.04.2016 16:30 20 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
23.04.2016 16:30 21 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 1:0
30.04.2016 16:30 22 кръг Г Добруджа (Ситово) 5:0
08.05.2016 17:30 23 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:2
14.05.2016 17:30 24 кръг Г Добруджа (Искра) 0:2
22.05.2016 17:30 25 кръг Д Спортист (Преславци) 1:2
29.05.2016 17:30 26 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Белица (Белица) 24 19 2 3 94:25 59
3 Спортист (Кайнарджа) 24 18 4 2 62:19 58
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 24 18 0 6 79:19 54
5 Добруджа (Искра) 24 14 3 7 67:25 45
6 Спортист (Преславци) 24 13 5 6 59:47 44

Раковски 2005 (Калипетрово)

ЮМВ: Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 16:00 1 кръг Г Белица (Белица) 1:2
05.09.2015 15:00 2 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:2
12.09.2015 15:00 3 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:6
- 4 кръг
почива
27.09.2015 15:00 5 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:4
04.10.2015 14:00 6 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:5
10.10.2015 14:00 7 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
17.10.2015 14:00 8 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 7:0
24.10.2015 13:00 9 кръг Д Добруджа (Ситово) 4:3
01.11.2015 13:00 10 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:3
07.11.2015 13:00 11 кръг Д Добруджа (Искра) 2:0
15.11.2015 12:30 12 кръг Г Спортист (Преславци) 4:3
21.11.2015 12:30 13 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 6:1
05.03.2016 14:00 14 кръг Д Белица (Белица) 3:0
12.03.2016 14:00 15 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:1
19.03.2016 14:00 16 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:2
- 17 кръг
почива
03.04.2016 15:00 18 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:5
09.04.2016 15:00 19 кръг Д Айдемир (Айдемир) 6:0
16.04.2016 15:00 20 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 4:0
23.04.2016 15:00 21 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 6:0
30.04.2016 15:00 22 кръг Г Добруджа (Ситово) 6:1
08.05.2016 16:00 23 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:1
14.05.2016 16:00 24 кръг Г Добруджа (Искра) 3:2
22.05.2016 16:00 25 кръг Д Спортист (Преславци) 3:0
29.05.2016 16:00 26 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски 96 (Главиница) 24 22 0 2 149:17 66
3 Спортист (Кайнарджа) 24 18 2 4 80:25 56
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 24 15 0 9 71:41 45
5 Айдемир (Айдемир) 24 14 2 8 75:45 44
6 Добруджа (Искра) 24 10 3 11 57:62 33

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 9 място
2017/2018 А ОФГ СС 5 място
2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 4 място
2014/2015 А ОФГ СС 4 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 2 място
2011/2012 А ОФГ СС 2 място
2010/2011 А ОФГ СС 3 място
2009/2010 А ОФГ СС 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници