Раковски 2005 (Калипетрово)

BGSupporters форум

Раковски 2005 (Калипетрово)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2016 18:00 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:2
03.09.2016 16:30 2 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0
11.09.2016 16:30 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:0
18.09.2016 16:30 4 кръг Г Добруджа (Искра) 2:3
- 5 кръг
почива
02.10.2016 15:30 6 кръг Д Белица (Белица) 0:2
08.10.2016 15:30 7 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 0:0
16.10.2016 15:30 8 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:0
22.10.2016 15:30 9 кръг Г Айдемир (Айдемир) 3:2
30.10.2016 15:30 10 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:0
12.11.2016 14:30 11 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
12.03.2017 15:30 12 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:0
18.03.2017 15:30 13 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:1
02.04.2017 15:30 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) 3:2
09.04.2017 16:30 15 кръг Д Добруджа (Искра) 6:1
- 16 кръг
почива
23.04.2017 16:30 17 кръг Г Белица (Белица) 1:1
29.04.2017 16:30 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
06.05.2017 17:30 19 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:2
14.05.2017 17:30 20 кръг Д Айдемир (Айдемир) 5:3
21.05.2017 17:30 21 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 2:1
27.05.2017 17:30 22 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Кайнарджа) 20 16 1 3 52:12 49
2 Раковски 2005 (Калипетрово) 20 14 3 3 44:21 45
3 Добруджа (Ситово) 20 14 3 3 53:21 45
4 Белица (Белица) 20 12 2 6 58:28 38
5 Добруджа (Искра) 20 11 2 7 46:36 35
"А" ОФГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
За 3-4 място
02.06.2017 17:30 - Д Вихър (Боил) 5:2

Раковски 2005 (Калипетрово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.11.2016 13:00 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 2:6
03.09.2016 15:00 2 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:7
11.09.2016 15:00 3 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:13
18.09.2016 15:00 4 кръг Г Добруджа (Искра) 1:5
- 5 кръг
почива
02.10.2016 14:00 6 кръг Д Белица (Белица) 0:9
08.10.2016 14:00 7 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:11
16.10.2016 14:00 8 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:1
22.10.2016 14:00 9 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:9
30.10.2016 14:00 10 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:4
12.11.2016 13:00 11 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:4
12.03.2017 14:00 12 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:8
18.03.2017 14:00 13 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:4
02.04.2017 14:00 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) 3:13
09.04.2017 15:00 15 кръг Д Добруджа (Искра) 0:9
- 16 кръг
почива
23.04.2017 15:00 17 кръг Г Белица (Белица) 0:5
29.04.2017 15:00 18 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
06.05.2017 16:00 19 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:12
14.05.2017 16:00 20 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:9
21.05.2017 16:00 21 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 2:6
27.05.2017 16:00 22 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Добруджа (Ситово) 20 9 0 11 49:49 27
8 Трансмариска 2013 (Тутракан) 20 8 1 11 59:65 25
9 Заря 2006 (Цар Самуил) 20 4 1 15 30:87 13
10 Раковски 2005 (Калипетрово) 20 2 0 18 20:135 6
11 Ботев 1936 (Професор Иширково) 20 2 0 18 14:91 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 4 място
2014/2015 А ОФГ СС 4 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 2 място
2011/2012 А ОФГ СС 2 място
2010/2011 А ОФГ СС 3 място
2009/2010 А ОФГ СС 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници